Ogłoszenia

Język angielski

Tomasz

Nauka języka angielskiego z magistrem filologii

Hello! Jestem magistrem filologii angielskiej, ze specjalizacją Business English. Posiadam poziom C2 zgodnie ze skalą CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). W ciągu mojej 8-letniej kari . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje z angielskiego: mgr filologii, konwersacje, egzaminy szkolne, business english, OPINIE

zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim, skupiamy się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych , ale przede wszystkim na eliminowaniu błędów językowych, gramatycznych oraz poprawności wymo . . .

90 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje j. angielski

Cześć! Prowadzę zajęcia z języka angielskiego i chciałbym je zaprezentować. O mnie: Jestem tłumaczem i nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałem w szkołach j . . .

110 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z języka angielskiego do poziomu matury rozszerzonej B2/C1

50 zł
za 60 min

Nataliia

Odkryj Radość w Nauce Angielskiego - Indywidualne Lekcje dla Ciebie!

Angielski to nie tylko język, to klucz do globalnego sukcesu. Zdobywaj wiedzę z pasją i pewnością siebie. KRÓTKO O MNIE: Jestem doświadczoną lektorką języka angielskiego. Posiadam wykształceni . . .

90 zł
za 60 min

Asy

Asy Wiedzy - Profesjonalny Angielski dla Młodych Mistrzów!

Hej, Uczniu! Marzysz o tym, by mówić po angielsku płynnie i pewnie? Chcesz zrobić wrażenie po napisaniu egzaminu ósmoklasisty lub zdać maturę z wysokim wynikiem? Asy Wiedzy są tutaj, by pomóc Ci w osiągn . . .

49 zł
za 60 min

Katarzyna

Angielski dla młodzieży i dorosłych - skutecznie, rzetelnie i bez stresu :)

 Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do matury podstawowej lub rozszerzonej?  Przygotowujesz się do egzaminu na studiach, FCE, CAE?  Potrzebujesz wsparcia w bieżącej nauce?  Masz p . . .

90 zł
za 50 min

Błażej

Angielski Korepetycje Szkolenia Online Faktura

Nauczyciel/lektor akademicki/szkoleniowiec języka angielskiego udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania # Pomoc w bieżących zadaniach domowych oraz w nadrabianiu zaległego materiału. # Pr . . .

65 zł
za 60 min

Joanna

Angielski Bez Barier: Opanuj Język Szekspira z Mistrzem Nauczania

Odblokuj swój pełny potencjał w języku angielskim! Czy marzysz o swobodnej komunikacji, pewności siebie i sukcesie w międzynarodowym środowisku? Odkryj sekret płynnego angielskiego z doświadczonym nauc . . .

100 zł
za 45 min

Sylwia

Angielski dla początkujących, angielski biznesowy, konwersacje

120 zł
za 60 min