Ogłoszenia

Język angielski

Tomasz

Nauka języka angielskiego z magistrem filologii

Hello! Jestem magistrem filologii angielskiej, ze specjalizacją Business English. Posiadam poziom C2 zgodnie ze skalą CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). W ciągu mojej 8-letniej kari . . .

100 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje j. angielski

Cześć! Prowadzę zajęcia z języka angielskiego i chciałbym je zaprezentować. O mnie: Jestem tłumaczem i nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałem w szkołach j . . .

110 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z języka angielskiego do poziomu matury rozszerzonej B2/C1

90 zł
za 60 min

Asy

Asy Wiedzy - Profesjonalny Angielski dla Młodych Mistrzów!

Hej, Uczniu! Marzysz o tym, by mówić po angielsku płynnie i pewnie? Chcesz zrobić wrażenie po napisaniu egzaminu ósmoklasisty lub zdać maturę z wysokim wynikiem? Asy Wiedzy są tutaj, by pomóc Ci w osiągn . . .

49 zł
za 60 min

Nataliia

Odkryj Radość w Nauce Angielskiego - Indywidualne Lekcje dla Ciebie!

Angielski to nie tylko język, to klucz do globalnego sukcesu. Zdobywaj wiedzę z pasją i pewnością siebie. KRÓTKO O MNIE: Jestem doświadczoną lektorką języka angielskiego. Posiadam wykształceni . . .

90 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z angielskiego!

Szukasz korepetytora z języka angielskiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam! Współpr . . .

90 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z Angielskiego - Darmowa Lekcja Próbna :)

Cześć, nazywam się Aleksandra Sobierajska i zapraszam Cię na Korepetycje z Języka Angielskiego przygotowujące do Egzaminu 8-klasisty oraz Matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowo możemy zaj . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Angielski

Mam na imię Karolina, jestem studentką oraz lektorem języka angielskiego. Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Każda lekcja przygotowywana jest indywidualnie pod danego ucznia, pomagam w nauce do sprawd . . .

50 zł
za 60 min

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z języka angielskiego z Minecraft w Gdyni lub online

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka języka angielskiego staje się fascynującą podróżą. Zdolności językowe rozwijają się znacznie szybciej. Wiemy jak uczyć aby się nauczyć. Twoj . . .

75 zł
za 60 min

Magdalena

Konkretny i ciekawy angielski biznesowy a nie lanie wody. Przełamanie barier w mówieniu.

Chcesz dostać awans w pracy? Pragniesz lepiej posługiwać się językiem angielskim? Marzysz o tym, by nauczyć się jak negocjować po angielsku? Chciałabyś/Chciałbyś podwyższyć swoje zarobki np. z . . .

0 zł
za 60 min