Ogłoszenia

Język angielski

Katarzyna

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE / POMOC W PRACACH DOMOWYCH

Witam, mam na imię Kasia i ukończyłam filologie angielskią. Od 10 lat prowadzę lekcje angielskiego online, w domu i w szkołach. Cena zależy od ilości pomocy i trudności materiału, pomoc wyceniam po otrzym . . .

60 zł
za 60 min

Nataliia

Nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych

Witam serdecznie,       Jeżeli do tej pory szukasz nauczyciela, który z pasją i zaangażowaniem pomoże Ci pokonać barierę językową i zacząć biegle mówić po angielsku, to serdecznie . . .

50 zł
za 60 min

Anna

YOUR ENGLISH

Jeżeli tu trafiłeś to masz CEL - ANGIELSKI. Może brakuje Ci swobody konwersacji, chcesz po prostu zacząć- na to nigdy za późno, a może EGZAMIN, PRACA, WYJAZD, albo tak po prostu chcesz się uczyć angielski . . .

70 zł
za 60 min

Darek

angielski

Pomagam w mówieniu, ułatwiam zapamiętywanie, tłumaczę, roziązuję najtrudniejsze zadania, podejmuję wszystkie wyzwania :-) Zajęcia w godzinach popołudniowych i/lub w weekendy.  Ostateczne warunki . . .

100 zł
za 90 min

Beata

The Mackenzies English Online

The Mackenzies English Online https://bdmackenzie.com/english/ oferuje:  lekcje a native speakerem i z doswiadczonym nauczycieklem jezyka angielskiego w Edinburgh College  programy "szyte na miarę" . . .

50 zł
za 45 min

Paulina

Język angielski

Absolwentka Nauczania Języka Angielskiego UW oraz lingwistyki stosowanej UW z jedenastoletnim stażem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych Miejsce (u nauczyciela (Warszawa Falenica, online) . . .

60 zł
za 60 min

Michal

Angielski na każdym poziomie

Absolwent UJ filologii angielskiej, w tym momencie w trakcie studiow II stopnia w Wielkiej Brytanii. Posiadam 5 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie oraz pomagam w p . . .

55 zł
za 60 min

Magdalena

English lesson online - korepetycje

About me Hi, my name is Magdalena, nice to meet you :). I am a student at Medical University of Warsaw currently studying Pharmacy. I am a very open and sociable person with a big passion for teaching English. . . .

100 zł
za 60 min

George

Native speaker z USA

Cześć! ? Mam na imię George (po polsku Jerzy:) i jestem Amerykaninem. Wyjechałem do Stanów Zjednoczonych mając 6 lat. Posługuję się językiem polskim ale tylko jak jest taka konieczność. Prowadzę za . . .

80 zł
za 60 min

Klaudia

NATIVE SPEAKER. Nauka przez rozmowę!

Cześć! :) Mam na imię Klaudia i jestem Polka, jednak wychowałam się w Wielkiej Brytanii i oba języki, Polski oraz Angielski są moimi ojczystymi. Obecnie jestem studentka kierunku lekarskiego English Division, . . .

70 zł
za 60 min