Ogłoszenia

Język angielski

Magdalena

Korepetycje z języka angielskiego

Zapraszam na lekcje prywatne z języka angielskiego :) Swoją wiedzę z języka rozwijam od 12 lat. Dodatkowo ukończyłam półroczne praktyki w redakcji w Anglii. Ze swojej strony oferuje: -ciekawe lekcje podpas . . .

45 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje *online* niemiecki & angielski

Udzielę korepetycji z języka angielskiego bądź niemieckiego online. Dostępne terminy to sobota/niedziela godziny 9:00; 10:00.  . . .

60 zł
za 60 min

Matt

Skype Lessons with British Native Speaker

• Friendly, qualified British native speaker with 20 years experience (also fluent in Polish) • Engaging materials used to encourage speaking • You talk, I listen, and then give feedback at the end on your mis . . .

80 zł
za 60 min

Artur

American NATIVE English Speaker zajęcia - 14 lat w Kalifornii

Witam serdecznie! Mam na imię Artur Radwański, urodziłem się w Kalifornii w San Francisco i tam spędziłem większość swojego życia. Od kilku lat pracuję jako Lektor języka Angielskiego i studiuję Filolog . . .

100 zł
za 60 min

Agnieszka

ANGIELSKI Z LINGWISTKĄ - konwersacje dla dorosłych

Cześć!  Nazywam się Agnieszka i od dwudziestu lat zajmuję się nauczaniem języków obcych, głównie angielskiego.  Ukończyłam lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: . . .

100 zł
za 45 min

Karolina

Angielski biznesowy, (A1-C2), certyfikaty językowe - CAE, FCE, rozmowy o pracę, matura rozszerzona, CV

Witam! Oferuję zajęcia z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Posiadam 7-letnie doświadczenie nabyte poprzez pracę z osobami na rożnych poziomach i zróżnicowanym przedziale wiekowym.   . . .

60 zł
za 60 min

Karol

Język angielski - solidna praktyka

Dzień dobry, Mam na imię Karol i jestem absolwentem Akademii Morskiej w Szczecinie. Posiadam 6 lat doświadczenia pracy w międzynarodowym gronie i posługuję się płynnie językiem angielskim w mowie i piśmie . . .

20 zł
za 60 min

Roksana

Język angielski - English First School Zabrze

Zapraszamy do nowo otwartej szkoły języka angielskiego w Zabrzu! Szukasz idealnego kursu języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? Chcesz poprawić swoje umiejętności językowe przygotować się do . . .

200 zł
za miesiąc

Beata

The Mackenzies English Online - Angielski Dla Kazdego

The Mackenzies English Online zaprasza na zajęcia z języka angielskiego projektowane „na miarę” niezależnie od tego, czy chcesz poćwiczyć mówienie, przygotować się do egzaminów, czy uzyskać ogólne ws . . .

50 zł
za 45 min

Zofia

nauka języka angielskiego

Jestem mateurzystką 3LO w Gdyni. Obecnie uczę się w programie matury międzynarodowej (IB), co znaczy że każdy przedmiot mam po angielksu i w tym języku zdaję maturę.Dzięki temu posiadam bogaty zasób słow . . .

45 zł
za 45 min