Ogłoszenia

Język angielski

Emilia

Język angielski - lekcje online

Witam :) Jestem absolwentką Filologii Angielskiej i posiadam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na korepetycjach i kursach. Z chęcią udzielę lekcji języka angielskiego online. Pomogę . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

J. angielski- egzamin ósmoklasisty, Katowice, Siemianowice, Chorzów- inne miasta online.

Jestem   egzaminatorem i  nauczycielem dyplomowanym który ułatwi pokonanie językowych trudności oraz ominięcie egzaminacyjnych pułapek. Zapraszam również osoby z Siemianowic i Chorzowa. Jak najwy . . .

60 zł
za 60 min

Kamil

MŁODZIEŻ, DOROŚLI - EGZAMINY, SZKOŁA, NAUKA

[***NIE JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTAMI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH - TYLKO KLIENCI INDYWIDUALNI***] 1. Zależy Ci na SKUTECZNYM POROZUMIEWANIU SIĘ w języku angielskim? 2. Nie masz okazji używać języka W ŻYCIU . . .

60 zł
za 60 min

Olga

ANGIELSKI DLA CIEBIE

Witam Cię serdecznie! Jestem absolwentką filologii angielskiej . Dodatkowo, posiadam przygotowanie pedagogiczne i dyplom z zakresu Business English . Języka angielskiego uczę od 7 lat . Przygotuję Cię d . . .

80 zł
za 60 min

Mariusz Mark

Angielski jak myśleć, mówić, prezentować i pisać

400 zł
za 60 min

Anna

Język Angielski - Korepetycje

Witam. Od ponad dziesięciu lat udzielam korepetycji z języka angielskiego. Posiadam wykształcenie nauczycielskie oraz kursy zaświadczające znajomość języka. Przez kilka lat byłam również kierownikiem kolo . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

John

Angielski online z nauczycielem CELTA, lekcja gratis ;)

Cześć! Pasjonuję się angielskim od kiedy pamiętam. Pracuję z ludźmi na każdym poziomie. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę, chcesz podszlifować podrdzewiały język, uzupełnić braki z . . .

50 zł
za 60 min

Lena

Angielski na wesoło dla dzieci 5-9 lat, korepetycje z angielskiego

Angielski to język przyszłości ale przede wszystkim super zabawa! Jestem licealistką i chętnie poprowadzę pełne energii lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów klas 1-3. Bi . . .

40 zł
za 45 min

Dawid

Angielski Online/Stacjonarnie

Witam, Oferuję zajęcia z języka angielskiego z naciskiem na konwersację. Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na pozi . . .

60 zł
za 60 min