Ogłoszenia

Język angielski

Ewa

Egzamin ósmoklasisty i maturalny - kursy w małych grupach i zajęcia indywidualne

Nowo powstała Akademia Egzaminacyjna w Rumi prowadzi nabór na kursy z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu Ósmoklasisty i maturalnego Zajęcia prowadzi przewodnicząca zespołów egzaminatorów z . . .

730 zł
za semestr

Beata

Doświadczenie i efekty w nauczaniu. Chętnie pomogę Państwa d...

60 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje, język angielski Gdańsk, Sopot, Gdynia, tanio, miła atmosfera

Witam! Nazywam się Natalia i jestem otwartą na ludzi i kreatywną studentką filologii angielskiej, translatoryki II stopnia. Skończyłam studia licencjackie na cenionym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w P . . .

35 zł
za 60 min

Wiktoria

Angielski dla tych małych i tych dużych!

Witam! Za chwilę wrzesień, a razem z nim nowy rok szkolny.  Ale to nie powód aby tęsknić za super wakacjami - z moją pomocą rok szkolny może stać się równie fajny! Jeśli chcesz przygotować się n . . .

45 zł
za 60 min

Joanna

Angielski dla dzieci- Children Playtime with an english speaker

Na początku chciałabym zaznaczyć, iż zajęcia odbywają się online czyli za pomocą skype bądź zoom. Lekcja trwa 30 min oraz 45 min. Ceny do negocjacji. Oferta: Prywatne lekcje języka angielskiego dla . . .

30 zł
za 45 min

Patryk

Korepetycje, język angielski , 5 lat doświadczenia

Witam, Jestem byłym studentem dziennikarstwa, który pracował jako sushi master w Polsce oraz kucharz w Anglii. Przed wyjazdem do UK uczyłem dzieci i bardzo lubię to zajęcie. Z tego powodu pragnę wrócić do . . .

50 zł
za 60 min

Lucyna

Angielski - także dla dzieci i dorosłych z dysleksją. Jestem...

Dysleksja + język angielski + metoda = sukces. Zapraszam na korepetycje i lekcje angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych z trudnościami w uczeniu się spowodowanymi dysleksją, i nie tylko. Nauka gramatyki, s . . .

60 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje z języka angielskiego, student Amerykanistyki UG

Jestem studentem Amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.  Gwarantuję przygotowanie materiałów dydaktycznych, oferuję pomoc w wielu aspektach języka angielskiego - sprawne pisanie tekstów, tłumaczenia, . . .

20 zł
za 60 min

Adrianna

Pomoc z językiem angielskim: korepetycje/konwersacje/tłumaczenia/pomoc w pisaniu CV, listu motywacyjnego itp.

Witamy, Nazywamy się Ada i Paweł. Mamy duże doświadczenie w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu codziennym, ponieważ przez ostatnie dwa lata, podczas wakacji pracowaliśmy w Pennsylvanii USA jako . . .

35 zł
za 60 min

Aleksandra

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, gimnazjum, szkoła pod...

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, gimnazjum, szkoła podstawowa Jestem nauczycielką języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracuję w liceum ogólnokształcącym. Mam duże doświadczenie w . . .

50 zł
za 60 min