Ogłoszenia

Język angielski

Ewa

Egzamin ósmoklasisty i maturalny - kursy w małych grupach i zajęcia indywidualne

Nowo powstała Akademia Egzaminacyjna w Rumi prowadzi nabór na kursy z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu Ósmoklasisty i maturalnego Zajęcia prowadzi przewodnicząca zespołów egzaminatorów z . . .

730 zł
za semestr

Beata

Doświadczenie i efekty w nauczaniu. Chętnie pomogę Państwa d...

60 zł
za 60 min

Anna

Angielski - solidnie!

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam 13-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Przygotowuję licealistów do matury oraz kandydatów do roz . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje, język angielski Gdańsk, Sopot, Gdynia, tanio, miła atmosfera

Witam! Nazywam się Natalia i jestem otwartą na ludzi i kreatywną studentką filologii angielskiej, translatoryki II stopnia. Skończyłam studia licencjackie na cenionym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w P . . .

35 zł
za 60 min

Wiktoria

Angielski dla tych małych i tych dużych!

Witam! Za chwilę wrzesień, a razem z nim nowy rok szkolny.  Ale to nie powód aby tęsknić za super wakacjami - z moją pomocą rok szkolny może stać się równie fajny! Jeśli chcesz przygotować się n . . .

45 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo i solidnie pomoże w przygotowaniu do egzaminu lub ułatwi bieżą . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Angielski dla dzieci- Children Playtime with an english speaker

Na początku chciałabym zaznaczyć, iż zajęcia odbywają się online czyli za pomocą skype bądź zoom. Lekcja trwa 30 min oraz 45 min. Ceny do negocjacji. Oferta: Prywatne lekcje języka angielskiego dla . . .

30 zł
za 45 min

Patryk

Korepetycje, język angielski , 5 lat doświadczenia

Witam, Jestem byłym studentem dziennikarstwa, który pracował jako sushi master w Polsce oraz kucharz w Anglii. Przed wyjazdem do UK uczyłem dzieci i bardzo lubię to zajęcie. Z tego powodu pragnę wrócić do . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

50 zł
za 60 min

Lucyna

Angielski - także dla dzieci i dorosłych z dysleksją. Jestem...

Dysleksja + język angielski + metoda = sukces. Zapraszam na korepetycje i lekcje angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych z trudnościami w uczeniu się spowodowanymi dysleksją, i nie tylko. Nauka gramatyki, s . . .

60 zł
za 60 min