Ogłoszenia

Język angielski

Igor

korepetycje i kursy z j. angielskiego *Ostatnie miejsca*

Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? Moje zajęcia są dopasowane do poziomu nauki w szkole jak i doedukowują w sposób inny niż na lekcjach. Większość uczniów m . . .

80 zł
za 60 min

Nataliia

Nauka języka angielskiego Online z magistrem filologii

Jestem doświadczonym lektorem j. angielskiego. Mam wyksztalcenie magistra filologii angielskiej , dlatego potrafię nie tylko świetnie posługiwać się językiem angielskim, ale także efektywnie uczyć . Nieus . . .

60 zł
za 60 min

e-Języki

Angielski TYLKO 40 zł/h. Młodzi, najwyżej certyfikowani lektorzy

Jesteśmy szkołą języków obcych działającą całkowicie online. W ofercie mamy lekcje na każdym poziomie tj. od A1 do C2. Zatrudniamy najwyżej certyfikowanych lektorów - Koszt lekcji do jedyne 40 zł za go . . .

40 zł
za 60 min

Korepetytorium

J. ANGIELSKI ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 53368513 3 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.co . . .

85 zł
za 60 min

Korepetytorium

J. ANGIELSKI ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

PIOTR

CENTRUMKOREPETYCJI.PL - ANGIELSKI Z DOJAZDEM - TEL. 737-476-476

Zapraszam na lekcje języka angielskiego w formie korepetycji. Oferta jest skierowana przede wszystkim do uczniów mających problemy z językiem angielskim w szkole, jak i uczniów którzy pragną poprawić swoje . . .

70 zł
za 60 min

Magdalena

Przełamanie barier w mówieniu po angielsku. Zacznij w końcu lepiej mówić po angielsku w swojej pracy.

Celem zajęć jest praca nad uzyskaniem płynności językowej, by słuchacz mógł bez przeszkód porozumieć się z obcokrajowcami w najważniejszych kwestiach dotyczących życia codziennego.  Zajęcia pro . . .

130 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Katarzyna

Angielski dla młodzieży i dorosłych - skutecznie, rzetelnie i bez stresu :)

 Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do matury podstawowej lub rozszerzonej?  Przygotowujesz się do egzaminu na studiach, FCE, CAE?  Potrzebujesz wsparcia w bieżącej nauce?  Masz p . . .

80 zł
za 50 min

Anna

Język angielski dla dzieci i dorosłych

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zarówno zajęć grupowych, jak i indywidualnych w szkołach językowych oraz prywatnie. Uczę dzieci w wieku szkolnym oraz dorosłych. Pomogę przygotow . . .

55 zł
za 60 min