Ogłoszenia

Język angielski

Tomasz

Nauka języka angielskiego z magistrem filologii

Jestem magistrem filologii angielskiej. Posiadam poziom C1/C2, mam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu zadowolonych klientów którzy bardzo podszkolili swoje umiejętności, jak i dostali się do szkół dw . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje j. angielski

Cześć! Prowadzę zajęcia z języka angielskiego i chciałbym je zaprezentować. O mnie: Jestem tłumaczem i nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałem w szkołach j . . .

100 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z języka angielskiego do poziomu matury rozszerzonej B2/C1

Posiadam paroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej, jak i średniej. Pracowałem w zagranicznej firmie, gdzie miałem okazję doszlifować swój język „w rzeczyw . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z Angielskiego - Darmowa Lekcja Próbna :)

Cześć, nazywam się Aleksandra Sobierajska i zapraszam Cię na Korepetycje z Języka Angielskiego przygotowujące do Egzaminu 8-klasisty oraz Matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowo możemy zaj . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Angielski

Mam na imię Karolina, jestem studentką oraz lektorem języka angielskiego. Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Każda lekcja przygotowywana jest indywidualnie pod danego ucznia, pomagam w nauce do sprawd . . .

40 zł
za 60 min

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z języka angielskiego z Minecraft w Gdyni lub online

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka języka angielskiego staje się fascynującą podróżą. Zdolności językowe rozwijają się znacznie szybciej. Wiemy jak uczyć aby się nauczyć. Twoj . . .

75 zł
za 60 min

Jarosław

Język angielski - matura, egzamin ósmoklasisty, prywatne lekcje, korepetycje (Formuła Online 2.0)

mgr inż. PW | ekspert edukacyjny z wieloletnim doświadczeniem | Spektrum | Edukacja Domowa | Chmura | Online 2.0 | Bezstresowo | Profesjonalnie --- Witaj, miło mi Cię gościć! Kim jestem? Ekspertem eduka . . .

200 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Igor

korepetycje i kursy z j. angielskiego *Ostatnie miejsca*

Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? Moje zajęcia są dopasowane do poziomu nauki w szkole jak i doedukowują w sposób inny niż na lekcjach. Większość uczniów m . . .

80 zł
za 60 min

Nataliia

Nauka języka angielskiego Online z magistrem filologii

Jestem doświadczonym lektorem j. angielskiego. Mam wyksztalcenie magistra filologii angielskiej , dlatego potrafię nie tylko świetnie posługiwać się językiem angielskim, ale także efektywnie uczyć. Nie . . .

80 zł
za 60 min