Ogłoszenia

Język angielski

Elżbieta

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studentka drugiego roku magisterki z filologii angielskiej udziela korepetycji. Lekcje języka angielskiego odbywają się w milej atmosferze.Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie, zaczynaj . . .

50 zł
za 60 min

Pola

KOREPETYCJE Z JĘZ. ANGIELSKIEGO, POSIADAM CERTYFIKAT FCE, 1 lekcja GRATIS !

Witam, oferuję korepetycje/lekcje z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkoły podstawowej. Jestem uczennicą klasy maturalnej liceum dwujęzycznego Frycza Modrzewskiego w Warszawie , posiad . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Korepetycje język angielski ONLINE KONWERSACJE MATURA FCE A1-C1

Witam, Oferuję naukę zarówno od podstaw (dorośli i młodzież), jak i dla bardziej zaawansowanych. Korepetycje odbywają się przez platformę Skype, w formie rozmowy audio. Zapewniam własne (w większości . . .

30 zł
za 60 min

Suhir

Nauczyciel języka francuskiego, angielskiego lub arabskiego

I'm a student in Lublin and I have a good level in english, french and arabic, If someone need to make his level better in these languages I can help him. . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Język angielski- kursy wakacyjne

Cześć jestem Oliwia Dzięki za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku "Nauczanie języka angielskiego i historii i społeczeństwa". Dodatkowo jes . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Angielski - egzaminy, matura, IELTS

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną nie tylko zaczniesz płynnie mówić po angielsku, ale poprawisz pisownię, rozumienie ze słuchu i skutecznie przygotuj . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Angielski dla dzieci i młodzieży

40 zł
za 60 min

Natalia

Angielski dla początkujących

40 zł
za 60 min

Piotr

Angielski ONLINE przez KOMUNIKATOR

Korepetycje ONLINE z angielskiego Przygotowujesz się do matury, egzaminu na certyfikat albo do testu ósmoklasisty z angielskiego? A może po prostu chcesz lepiej mówić w języku Szekspira i skuteczniej radzi . . .

50 zł
za 60 min

Marek

★ ★ ★ ★ ★ Korepetycje z angielskiego w Turku - ANGIELSKI Turek Os. Wyzwolenia tel. 799-31-61-91

Korepetycje z angielskiego w Turku - ANGIELSKI Turek + konwersacje Szkoła podstawowa . Posiadam certyfikaty: FCE (2004r) + CAE (2008r). Korepetycje z języka angielskiego + konwersacje – doświadczony kore . . .

45 zł
za 60 min