Ogłoszenia

Język angielski

Danuta

ONLINE General and Business English, Exams (IELTS/TOEFL). Professional English Language Teacher, Master of Education.

What do I teach? General English A1-C2 Exams (IELTS, TOEFL) Business English Business Correspondence Personalized lessons How do I teach? I apply a communicative approach to teaching and focus on devel . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z angielskiego na każdym poziomie

Witam, Jestem nauczycielką języka angielskiego od ponad 10 lat i obecnie prowadzę zajęcia online.  Posiadam licencjat z Filologii Angielskiej a od 13 lat mieszkam w krajach anglojęzycznych. Posiadam wi . . .

40 zł
za 60 min

Jolanta

Język angielski dla dzieci ONLINE

Nauka języka obcego to przede wszystkim komunikacja, dlatego każde zajęcia to 30-45min aktywnej rozmowy i zabawy podczas której dzieci poznają żywy język. W czasie lekcji korzystam z materiałów wizualnych i . . .

50 zł
za 45 min

Nadiia

Nauka angielskiego, francuskiego i rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez konwersacje :)

Nazywam się Nadiia Polatskova, prowadzę zajęcia konwersacyjne z angielskiego, francuskiego i rosyjskiego :) Języki obce - to moja Pasja, lubię inspirować innych do nauki i do pokonywania kolejnych barier w ko . . .

15 zł
za 45 min

Marta

Korepetycje Język angielski szkoła podstawowa, gimnazjum

Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego z rozszerzonym językiem angielskim. Obecnie studiuję, mając również rozszerzony język angielski. Udzielę korepetycji osobom ze szkoły podstawowej oraz gimnazj . . .

35 zł
za 60 min

Artur

1-2-1 and group English lessons online

I teach general English groups and prepare students to exams (YLE, A2 Key, B1 Preliminary, FCE, CAE and iELTs). I've been working with young learners, teenagers and adults for 6 years so far. I've got a universi . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Najlepsze Korepetycje Z Angielskiego | Warszawa | Online | Offline

Cześć! Z tej strony twój przyszły korepetytor z języka Angielskiego, Piotrek! Moje ogłoszenie kieruję do: Uczniów Szkoły podstawowej i Liceum Studentów Osób pracujących Osób zainteresowanych . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Najlepsze Korepetycje Z Angielskiego | Warszawa | Online | Offline

Cześć! Z tej strony twój przyszły korepetytor z języka Angielskiego, Piotrek! Moje ogłoszenie kieruję do: Uczniów Szkoły podstawowej i Liceum Studentów Osób pracujących Osób zainteresowanych uzy . . .

60 zł
za 60 min

Edyta

Simply Talking - Angielskie konwersacje i nie tylko ||| 8 lat w Wielkiej Brytanii

• Uczysz się języka angielskiego od dłuższego czasu i czujesz, że tkwisz ciągle w tym samym miejscu ? • Chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się co zrobić, aby przyspieszyć proces swojej nauki ? . . .

70 zł
za 60 min

Tomasz

Angielski miło, profesjonalnie, skutecznie!

Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Egzaminatorem CKE, specjalizującym się w przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych - ósmoklasisty, maturaln . . .

50 zł
za 60 min