Ogłoszenia

Język angielski

Wiktoria

Przybij 5-tkę z językiem angielskim!

Przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2021/2022. Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kursu języka angielskiego, ale jeszcze nie wiesz jak się za to zabrać? Ciągle z tym zwlekasz? Pozwól, że Ci pomożemy! Jesteśm . . .

45 zł
za 60 min

Karolina

1h zajęcia z języka angielskiego dostosowane do potrzeb ucznia

Magister filologi angielskiej serdecznie zaprasza na lekcje języka angielskiego! Oferuję lekcje 60 minutowe, o tematyce dostosowanej do potrzeb ucznia. Uczę od 2014 roku. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy . . .

80 zł
za 60 min

Martyna

Dekada w Anglii nauczyła mnie tego - relaks i nauka są możliwe - każdy poziom.

70 zł
za 60 min

Denny

Native Speaker - konwersacje i pisownia, przygotowanie do egzaminow, interview lub emigracji.

Czuj się swobodnie mówiąc i pisząc, a nawet komponując i śpiewając po angielsku ! Ze mną zdobędziesz pewność siebie w mówieniu i pisaniu. Przygotuję Cię do egzaminów, nie będziesz obawiał/a się ża . . .

80 zł
za 60 min

Emilia

Język angielski - lekcje online

Witam :) Jestem absolwentką Filologii Angielskiej i posiadam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na korepetycjach i kursach. Z chęcią udzielę lekcji języka angielskiego online. Pomogę . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

J. angielski- egzamin ósmoklasisty, Katowice, Siemianowice, Chorzów- inne miasta online.

Jestem   egzaminatorem i  nauczycielem dyplomowanym który ułatwi pokonanie językowych trudności oraz ominięcie egzaminacyjnych pułapek. Zapraszam również osoby z Siemianowic i Chorzowa. Jak najwy . . .

60 zł
za 60 min

Kamil

MŁODZIEŻ, DOROŚLI - EGZAMINY, SZKOŁA, NAUKA

[***NIE JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTAMI SZKÓŁ JĘZYKOWYCH - TYLKO KLIENCI INDYWIDUALNI***] 1. Zależy Ci na SKUTECZNYM POROZUMIEWANIU SIĘ w języku angielskim? 2. Nie masz okazji używać języka W ŻYCIU . . .

60 zł
za 60 min

Olga

ANGIELSKI DLA CIEBIE

Witam Cię serdecznie! Jestem absolwentką filologii angielskiej . Dodatkowo, posiadam przygotowanie pedagogiczne i dyplom z zakresu Business English . Języka angielskiego uczę od 7 lat . Przygotuję Cię d . . .

80 zł
za 60 min

Mariusz Mark

Angielski jak myśleć, mówić, prezentować i pisać

400 zł
za 60 min

Anna

Język Angielski - Korepetycje

Witam. Od ponad dziesięciu lat udzielam korepetycji z języka angielskiego. Posiadam wykształcenie nauczycielskie oraz kursy zaświadczające znajomość języka. Przez kilka lat byłam również kierownikiem kolo . . .

50 zł
za 60 min