Ogłoszenia

Język angielski

Roksana

Pierwsza lekcja online za darmo

Oferuję pomoc w nauce języka angielskiego, przy bieżącym materiale szkolnym oraz przy pracach domowych. Jestem studentką psychologii klinicznej. Angielskiego uczę się od 16 lat.  Posiadam certyfikat uko . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Język Angielski - Korepetycje

Witam. Od ponad dziesięciu lat udzielam korepetycji z języka angielskiego. Posiadam wykształcenie nauczycielskie oraz kursy zaświadczające znajomość języka. Przez kilka lat byłam również kierownikiem kolo . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

John

Angielski online z nauczycielem CELTA, lekcja gratis ;)

Cześć! Pasjonuję się angielskim od kiedy pamiętam. Pracuję z ludźmi na każdym poziomie. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę, chcesz podszlifować podrdzewiały język, uzupełnić braki z . . .

50 zł
za 60 min

Lena

Angielski na wesoło dla dzieci 5-9 lat, korepetycje z angielskiego

Angielski to język przyszłości ale przede wszystkim super zabawa! Jestem licealistką i chętnie poprowadzę pełne energii lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów klas 1-3. Bi . . .

40 zł
za 45 min

Dawid

Angielski Online/Stacjonarnie

Witam, Oferuję zajęcia z języka angielskiego z naciskiem na konwersację. Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na pozi . . .

60 zł
za 60 min

Edyta

JĘZYK ANGIELSKI - z poliglotką I ONLINE

Mam na imię Edyta, jestem podróżnikiem świata oraz wykfalifikowanym nauczycielem języka angielskiego. Do zajęc podchodzę bardzo indywidulanie, ze mną nauka to przyjemność, i okazja poznania świata jakieg . . .

70 zł
za 60 min

Emela

korepetycje z języka angielskiego

Hello! Udzielę korepetycji z języka angielskiego. Posiadam tytuł mgr z zakresu filologii angielskiej. Z językiem angielskim ma styczność od dziecka gdyż uczęszczałam do szkoły anglojęzycznej za granicą. . . .

40 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z języka angielskiego

O mnie: Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie w biznesie na Uniwersytecie Warszawskim oraz drugiego roku logistyki (obecnie studiuję dwukierunkowo) Posiadam 3-letnie doświa . . .

50 zł
za 60 min

Grzegorz

Korepetycje do szkoły, egzaminów i olimpiad - język angielski

Chcesz dobrze nauczyć się angielskiego? Polepszyć swoje wyniki w szkole? Egzamin za pasem, a warto się dobrze przygotować? A może masz ambicję wygrać w olimpiadze językowej?  Look no further, then! . . .

45 zł
za 60 min