Cena / za 90 min 0 zł
Lekcje online Tak
Miasto Łódź
Miejsce Dowolnie
Zakres Studia Inne

Konkretny i ciekawy angielski biznesowy a nie lanie wody. Przełamanie barier w mówieniu.

Chcesz dostać awans w pracy?

Pragniesz lepiej posługiwać się językiem angielskim?

Marzysz o tym, by nauczyć się jak negocjować po angielsku?

Chciałabyś/Chciałbyś podwyższyć swoje zarobki np. z 4,000 netto na 7,000 netto czy z 7,000 netto na 11.000 netto?

Myślisz o tym, by lepiej wykonywać swoje obowiązki na dyrektorskim stanowisku, by móc rozwijać się dalej i także polepszyć swoją sytuację materialną?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Jestem praktykiem, który zwraca szczególną uwagę na umiejętności związane z mówieniem po angielsku. Dlatego też ok 85% zajęć to konwersacje.

Wiem, że praca w korporacji czy polskiej międzynarodowej firmie to nie tylko zwykła komunikacja ustna, ale także formalne e-mail’e, raporty oraz poważniejsze spotkania biznesowe czyli np. negocjacje. Dlatego też przygotowałam ciekawą ofertę dla osób, które na poważnie chcą podwyższyć swoje kompetencje z zakresu języka angielskiego biznesowego.

Każde zajęcia stanowią odrębny, zamknięty temat. Dzięki temu przy spotkaniach on-line, które trwają 90 minut jesteśmy w stanie wyczerpać temat i rozgadać się na max’a, a wszystko po to, by pomóc Tobie przełamać bariery w mówieniu.

Podczas lekcji poruszamy różne tematy związane z ekonomią, zarządzaniem, prawem i finansami. Wcześniej wysyłam materiały. Dzięki temu masz czas, by się z nimi zapoznać i mentalnie do zajęć przygotować (np. w formie słów kluczy czy całych zdań, by móc później wszystko ładnie rozwinąć podczas zajęć/podczas konwersacji z lektorem).

Jakie tematy poruszamy? - Zarządzanie zespołami, zarządzanie kryzysowe, logistyka i łańcuchy dostaw, technologia w biznesie, zarządzanie jakością, strategie marketingowe, globalizacja, zarządzanie w międzynarodowych organizacjach (zespoły wielokulturowe); wyzwania związane z pracą zespołową; zarządzanie organizacjami i pod stawowe kwestie finansowo-księgowe i wiele wiele innych.

Każde zajęcia to odrębna jednostka lekcyjna, konkretny temat i konkretny przykład – Wszystko po to, by konwersacje były ciekawe i były konkretem, a nie laniem wody. Ile można rozmawiać o wakacjach, jedzeniu czy plusach i minusach korzystania z Internetu? Od czasu do czasu, by urozmaicić konwersacje z zakresu Business English – są także lżejsze tematy, ale z reguły trzymamy się angielskiego biznesowego, by pomóc Tobie lepiej porozumiewać się w tym języku w miejscu pracy.

Na życzenie przeprowadzam także symulacje rozmów o pracę – ćwiczymy do skutku, 1 na 1 on-line; każda osoba jest inna więc tego typu zajęcia są także bardzo ciekawe.

Podczas zajęć 85% to konwersacje, ale zajęcia prowadzę tak, by nie zaniedbać także najistotniejszych kwestii gramatycznych. W tym celu napisałam kilka własnych, ciekawych książek/e-book’ów w formie przystępnych dla każdego ćwiczeń, które wykorzystujemy podczas zajęć, aby osoba ucząca się mogła zobaczyć, ze faktycznie okresy warunkowe, podstawowe 3-4 czasy czy strona bierna są używane w biznesowych sytuacjach….. - podczas zwykłych rozmów telefonicznych, negocjacji czy podróży służbowych oraz podczas codziennych telekonferencji z pracownikami z kraju X, Y czy Z.

85% zajęć, to konwersacje, ale …. przed zajęciami przesyłam moje własne materiały, które dotyczą konkretnego tematu do konwersacji oraz pomoce naukowe związane z najistotniejszymi kwestiami gramatycznymi, by efektywnie połączyć mówienie z najważniejszą, praktyczną gramatyką.

Poniżej podaję przykład podstawowej praktycznej gramatyki: (często bowiem słyszę: Pani Magdaleno, ale ja nawet po polsku nie wiem co to jest strona bierna i w ogóle do czego ona mi będzie potrzebna? ….. - Nie masz się czego bać - przesyłam Tobie moje materiały, które możesz na spokojnie poczytać w domu przed zajęciami)

Przykłady:

If I were this manager, I would hire more IT Specialists ... Gdybym był na Twoim miejscu tego kierownika, to zatrudniłabym więcej specjalistów od IT do tego projektu. - II okres warunkowy

This report has just been drawn up. (Ten raport został właśnie sporządzony) - Przykład strony biernej

You needn’t have bought 4 laptops. Niepotrzebnie kupiliście 4 laptopy. (My mamy 5 nowych sztuk na zapleczu). - Przykład czasownika modalnego.

While they were negotiating the contract, somone entered the conference room. - Przykład użycia 2 czasów w praktyce.

***** Ważna informacja: Nie konkuruję ceną, ponieważ w pierwszej kolejności zależy mi na tym, by osoba, którą uczę zdobyła jak najwyższe kompetencje z zakresu języka angielskiego i aby nauczyła się dobrze mówić po angielsku i tym samym:

I. zdobył/a lepiej płatną pracę (np. z 4 tysięcy netto czyli na rękę na 7 tys zł czy z 7 tys zł na 11 tys zł czy też wyższą kwotę w przypadku stanowisk kierowniczych/dyrektorskich)

II. wynegocjował/a lepszy kontrakt na kwotę x, czy y podczas biznesowego spotkania

III. dobrze przygotowała się/przygotował się do wystąpienia publicznego (także z uwzględnieniem np. Prezentacji w Power Point)

Ważniejsza jest dla mnie jakość i efektywnie przeprowadzone zajęcia, a nie niska cena, która w ostateczności nie służy nikomu:- ani studentowi (lektor, który ma 10 studentów dziennie nie pracuje efektywnie, bo po nocach przygotowuje się do zajęć)- ani lektorowi (gdy zajęcia są w bardzo niskiej cenie lektor nie może poświęcić wystarczająco dużo czasu, by zaplanować i przygotować ciekawe zajęcia. Nie ma także środków na to, by zakupić materiały, które pomogą w stworzeniu dobrych zajęć).

Gdy cena jest niska nie jest także możliwe prowadzenie zajęć z formalno-administracyjnego punktu wiedzenia.

Masz konkretne pytanie? Chcesz zapytać o moją dostępność, by umowić się na zajęcia? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu:

tel: 504 940 807 (napisz proszę sms - oddzownię, ponieważ gdy prowadzę zajęcia, to fizycznie nie jestem w stanie odebrać telefonu)

e-mail: blueproject.mags@wp.pl

https://www.blueskyproject.com.pl

****

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnych terminów oraz cen zajęć? Jeżeli tak, to napisz do mnie. Udzielę Tobie informacji.

Niestety na razie w tym portalu z ogłoszeniami nie można wpisać zakresu cen od do więc prozę okontakt e-mail i/lub sms. Gdy skończę prowadzić zajęcia to się z Tobą skontaktuję i udzielę inforamcji. Pozdrawiam, Magdalena