Cena / za 60 min 80 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

Korepetycje z Angielskiego - Darmowa Lekcja Próbna :)

Cześć, nazywam się Aleksandra Sobierajska i zapraszam Cię na Korepetycje z Języka Angielskiego przygotowujące do Egzaminu 8-klasisty oraz Matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowo możemy zająć się uzupełnieniem materiału w szkole, Twoimi ocenami i przełamaniem bariery językowej w Mówieniu 👨‍🏫 . Pierwsza Lekcja jest Darmowa!

     Moje wyniki maturalne z języka angielskiego: 100% z podstawy i 96% z rozszerzenia 📜. Pozwoliło mi to dostać się na Uniwersytet Warszawski🎓 , który według rankingów jest najlepszą uczelnią w Polsce. Ponadto posiadam międzynarodowy certyfikaty  FCE i CAE na poziomie C2  . Wszystko to dało mi pewność, że moja Metodyka Nauczania jest Skuteczna i mam głęboką nadzieję, że razem osiągniemy postawione przez nas cele.💪

     Jak już wcześniej wspomniałam, oferuję darmową lekcję próbną , gdzie możesz zobaczyć jak prowadzę zajęcia, a dopiero potem zadecydować czy chcesz kontynuować współpracę. Jak widzisz nic nie tracisz i warto spróbować :)

      Moje zajęcia prowadzę w formie on-line 🌍 za pomocą Discorda, wirtualnej tablicy Idroo wraz z tabletem graficznym.

Cennik:

        - 80zł/h - zajęcia 1-osobowe         

        - 55zł/h na osobę - zajęcia 2-osobowe

        - 45zł/h na osobę - zajęcia 3-osobowe

     Jeżeli chcesz rzetelnie przygotować się do Twoich nadchodzących egzaminów 💯 lub po prostu podciągnąć swoje oceny z angielskiego w szkole i poćwiczyć rozmowę w tym języku to zapraszam cię na darmową lekcję próbną.  Napisz proszę sms lub zadzwoń pod numer 886 982 646.

Do zobaczenia :)