Ogłoszenia

Język angielski

Grzesiek

Witam Jestem absolwentem anglistyki, program tłumaczeniowy. ...

Witam Jestem absolwentem anglistyki, program tłumaczeniowy. Oferuję naukę angielskiego na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanego, język pisany, gramatyka, konwersacje. Doświadczenie w udziela . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego w zakr...

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Rozwieję wątpliwości dotyczące zasad gramatyki, sposobu interpretowania liryki, epiki. Omówię prob . . .

30 zł
za 60 min

Grzegorz

Witam, oferuję następujące formy nauczania języka angielskie...

Witam, oferuję następujące formy nauczania języka angielskiego: korepetycje; kursy indywidualne; kursy grupowe; zajęcia dla firm. Zapraszam na stronę internetową www.iTeacup.net . . .

40 zł
za 60 min

Patrycja

Jestem studentką drugiego roku zarządzania Szkoły Głównej Ha...

40 zł
za 60 min

Ewelina

W przypadku korepetycji na terenie Gdyni cena za 60 minut - ...

W przypadku korepetycji na terenie Gdyni cena za 60 minut - 25 zł ;) . . .

20 zł
za 60 min

Paulina

Oferuję korepetycje z języka angielskiego oraz naukę gry na ...

Oferuję korepetycje z języka angielskiego oraz naukę gry na fortepianie. Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam także Akademię Muzyczną. Udzielam lekcji n . . .

45 zł
za 60 min

Tomek

Doświadczony lektor uczy profesjonalnie włączając elementy z...

Doświadczony lektor uczy profesjonalnie włączając elementy zabawy lub muzyki. Praktyka zawodowa jako nauczyciel oraz lektor szkoły językowej. Możliwy dojazd. . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Angielski z pasją i humorem!

 Zapraszam na ciekawe lekcje konwersacyjne z doświadczoną lektorką i coachem rozwoju osobistego. Każde zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb słuchacza/słuchaczki kładąc duży nacisk na komunika . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Absolwent filologii angielskiej KUL z doświadczeniem i przyg...

Absolwent filologii angielskiej KUL z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania. Gwarantuję zaangażowanie w swoją pracę, która je . . .

25 zł
za 60 min

Krzysztof

Kłopoty w pracy z powodu kiepskiego angielskiego? Brak odwag...

Kłopoty w pracy z powodu kiepskiego angielskiego? Brak odwagi i pewności w kontaktach z zagranicznymi gośćmi? Wielka luka w CV w miejscu "języki" ? Jeśli tak, to trafiłe(a)ś na odpowiednie miejsce w sieci! D . . .

40 zł
za 60 min