Ogłoszenia

Język angielski

Monika

Dla każdego co innego! Jest to dla mnie priorytet, bo każdy ...

Dla każdego co innego! Jest to dla mnie priorytet, bo każdy z nas ma inne blokady i wymaga indywidualnego podejścia do efektywnego przyswajania wiedzy. Przełam barierę językową, przez konwersacje na luzie! Że . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Lekcje przez SKYPE-wygoda oraz oszczędność czasu i energii.M...

Lekcje przez SKYPE-wygoda oraz oszczędność czasu i energii.Mieszkałam 8 lat w USA,na codzień mieszkam w Szkocji, od czerwca 2014 roku.Obecnie od 8 lat jestem lektorką angielskiego w szkole językowej.Uczę meto . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Nazywam się Tomasz Klonowski i jestem studentem polonistyki ...

Nazywam się Tomasz Klonowski i jestem studentem polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat z języka angielskiego i od czterech lat współpracuje z wydawnictwem K. E. Liber w charakterze korektor . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Witam, udzielę korepetycji dzieciom w podstawówce oraz gimn...

Witam, udzielę korepetycji dzieciom w podstawówce oraz gimnazjum. Ukończyłam lingwistykę angielsko-niemiecką, studiuję również Wczesną Edukację z logopedią na UG i Pedagogikę Ogólną na UKW. . . .

20 zł
za 60 min

Marta

Szukasz kogoś kto zarazi twoje dziecko miłością do języka an...

Szukasz kogoś kto zarazi twoje dziecko miłością do języka angielskiego? Chętnie podejmę się tego zadania :) Oferuję naukę od podstaw, pomoc w odrabianiu lekcji. Gwarantuję, że zajęcia będą ciekawe, prz . . .

35 zł
za 60 min

Szymon

JĘZYK ANGIELSKI - nauka od podstaw, konwersacje, przygotowan...

JĘZYK ANGIELSKI - nauka od podstaw, konwersacje, przygotowanie do egzaminów, korepetycje.Przygotowanie do FCE, CAE, egzaminów gimnazjalnych oraz matury . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym (przygoto...

Udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży i dorosłym (przygotowuję do egzaminów, w tym do matury, pomagam w pracach domowych, przerabiam materiał ucznia lub na bazie własnych kserówek i książek uczę dodatko . . .

35 zł
za 60 min

Agnieszka

Przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty i gimnazjalnego. Ex...

Przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty i gimnazjalnego. Expresowe kursy dla wyjeżdżających, konwersacje.Prowadzę kursy biznesowe dla firm.Studiuję język angielski na drugim roku studiów magisterskich. Nauka . . .

30 zł
za 60 min

Milena

Absolwentka liceum udzieli korepetycji z języka angielskiego...

Absolwentka liceum udzieli korepetycji z języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej. . . .

25 zł
za 60 min

Agnieszka

Poszukujemy lektorów języka angielskiego (również osoby znaj...

Poszukujemy lektorów języka angielskiego (również osoby znające na poziomie bardzo dobrym język angielski), którzy są zainteresowani współpracą zdalną ze szkołą językową znajdującą się na terenie C . . .

30 zł
za 60 min