Ogłoszenia

Język angielski

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z angielskiego!

Szukasz korepetytora z języka angielskiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam! Współpr . . .

90 zł
za 60 min

Rafał

Angielski - przygotowanie do egzaminów

Zajmuję się zawodowo nauczaniem języka angielskiego od 18 lat. Jako nauczyciel i lektor codziennie inspiruję swoich uczniów do doskonalenia swoich kompetencji językowych zarówno na poziomie szkoły podstawowej . . .

120 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z Angielskiego - Darmowa Lekcja Próbna :)

Cześć, nazywam się Aleksandra Sobierajska i zapraszam Cię na Korepetycje z Języka Angielskiego przygotowujące do Egzaminu 8-klasisty oraz Matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dodatkowo możemy zaj . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

Angielski

Mam na imię Karolina, jestem studentką oraz lektorem języka angielskiego. Udzielam korepetycji z języka angielskiego. Każda lekcja przygotowywana jest indywidualnie pod danego ucznia, pomagam w nauce do sprawd . . .

50 zł
za 60 min

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z języka angielskiego z Minecraft w Gdyni lub online

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka języka angielskiego staje się fascynującą podróżą. Zdolności językowe rozwijają się znacznie szybciej. Wiemy jak uczyć aby się nauczyć. Twoj . . .

80 zł
za 60 min

Magdalena

Konkretny i ciekawy angielski biznesowy a nie lanie wody. Przełamanie barier w mówieniu.

Chcesz dostać awans w pracy? Pragniesz lepiej posługiwać się językiem angielskim? Marzysz o tym, by nauczyć się jak negocjować po angielsku? Chciałabyś/Chciałbyś podwyższyć swoje zarobki np. z . . .

0 zł
za 90 min

Violet

zajecia j. angielski

Potrzebujesz pomocy w doskonaleniu swoich umiejętności językowych? Chciałbyś usprawnić ‘Swój Angielski’w szkole, pracy lub przed ważnym egzaminem? Chcesz aby Twoja wymowa była płynna, lekka i przyjem . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje z języka angielskiego

Cześć! Jeżeli potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego lub po prostu chcesz rozwinąć swoje umiejętności to śmiało zadzwoń lub napisz. Chętnie pomogę Ci nauczyć się płynnie komunikować w ję . . .

50 zł
za 50 min

Aleksandra

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, także przez SKYPE, matura, szkoła podstawowa, 8 klasa

JĘZYK ANGIELSKI - korepetycje, matura, szkoła podstawowa, 8 klasa Teraz także online przez SKYPE ! Jestem nauczycielką języka angielskiego z 18-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracuję w liceum ogólnokszt . . .

75 zł
za 60 min

Marlena

American Native Accent from New Jersey

Witam!  Nazywam się Marlena i jestem Native Speakerem ze Stanów Zjednoczonych. Urodziłam się w Stanie New Jersey. Język angielski jest moim ojczystym językiem, lecz proszę się nie obawiać, potrafię r . . .

90 zł
za 60 min