Cena / za 60 min 60 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce U korepetytora
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Studia Inne

Język chiński prosto z Tajwanu

Cześć!

Udzielę korepetycji online z języka mandaryńskiego (chińskiego) - prosto z Tajwanu. Stawiam nacisk na komunikację, tj. nie język akademicki, a praktyczny język codziennego użytku.

Oferuję zajęcia indywidualne lub grupowe, od podstaw lub dla zaawansowanych, także przygotowanie biznesowe . Osobom bardziej zaawansowanym mogę zaoferować konwersacje w języku mandaryńskim.

Mogę prowadzić zajęcia poza domem, abyście poznali nie tylko język, ale także kulturę, obyczaje, kuchnię i środowisko, w którym żyją Tajwańczycy (oraz Chińczycy, bo pomimo wielu różnic łączy ich wspólna historia, kultura i oczywiście język). Możecie zobaczyć, gdzie idą na tzw. hsiao-yeh 宵夜, gdy po północy złapie ich głód, czy też gdzie idą się modlić (bai-bai 拜拜) i przy jakiej okazji.

Mogę także pomóc zorganizować podręczniki z NTNU, które są tysiąckroć lepsze od podręczników, z których uczyłem się w Polsce. Będąc jeszcze na stypendium odgrywałem scenki z jednego z podręczników wraz z moją tajwańską partnerką (którą może będziecie mieli okazję poznać).

Zajęcia indywidualne: 60 zł/godz.
Zajęcia grupowe: 40 zł/godz.
Konwersacja: 35 zł/godz.
Konwersacja grupowa: 25 zł/godz.
Przygotowanie biznesowe: cena do negocjacji

Nieco więcej o mnie:
Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad czterech lat mieszkam w Azji, z czego ponad trzy lata spędziłem na Tajwanie, i gdzie mieszkam obecnie. Gdy po studiach trafiłem na Tajwan na stypendium, nie umiałem się dogadać. Przez pierwsze sześć miesięcy bycia zdanym na samego siebie i nie mając nikogo znajomego u boku nauczyłem się więcej języka niż przez całe studia. Wreszcie dowiedziałem się, jak nazwać po mandaryńsku wszystkie przedmioty codziennego użytku czy też jak poprosić o obniżenie kaucji za pokój z łazienką do równowartości jednego miesiąca. Tak że jeśli chcesz nauczyć się praktycznego języka, to napisz do mnie.

Skype: michal.mateusiak@outlook.com
LINE: madexiang
Email: mmateusiak@gmail.com