Cena / za 60 min 50 zł
Lekcje online Tak
Miasto Wrocław
Miejsce U ucznia
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Inne

Korepetycje - język chiński - dla Ciebie!

Jeśli szukasz korepetycji prowadzonych w luźnym stylu, ale z profesjonalnym podejściem do ucznia, to trafił*ś idealnie!

Co mogę Ci zaoferować?

  • Przede wszystkim… Program zajęć w pełni dostosowane do Ciebie!

Co to oznacza? Na pierwszych zajęciach wstępnych zapoznajemy się nawzajem i staramy się określić twój poziom języka chińskiego. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, to nie ma co się stresować, ponieważ każdy kiedyś zaczynał. Przerobimy to na spokojnie.

  • Zajęcia online, jak i u Ciebie.

Jeśli w obecnej dobie pandemii nie czujesz się na siłach stawić się osobiście na zajęciach, to możemy przeprowadzać je online, za pomocą wybranych komunikatorów internetowych. Możemy również przeprowadzać je hybrydowo.

  • Osobiste profesjonalne podejście do Ciebie.

Każde zajęcia będą dla Ciebie pełne wiedzy - nie tylko czysto językowej, ale będę chciał również wpleść w nie ciekawe elementy kultury i historii państwa środka.

Trochę o mnie:

Mam na imię Kuba i jestem absolwentem Instytutu Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Język i Kultura Chin. Po trzech latach nauki ukończyłem kierunek z poziomem wiedzy bazującym na egzaminie HSK4 i nie tylko. Obecnie przygotowuje się do egzaminu HSK5. Jestem zapalonym samoukiem, a język chiński to moja ogromna pasja. O ile pandemia na to pozwoli, to w przyszłym roku zaczynam studia na chińskim uniwersytecie Hanzhou Normal Univeristy na kierunku międzynarodowego nauczyciela języka chińskiego. Udzielanie wam korepetycji będzie dla mnie wstępnym przygotowaniem do przyszłego, wymarzonego zawodu, a dla was na pewno świetną zabawą i pełnowartościową nauką!