Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Nie
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Język czeski
Zakres Szkoła średnia Matura Studia

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Slawistyka ...

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Slawistyka Zachodnia i Południowa i studentką II roku studiów II stopnia na tym samym kierunku.

Udzielę korepetycji na każdym poziomie języka czeskiego, zachęcam do podjęcia nauki od podstaw. Mogę spotykać się u ucznia, a także w moim mieszkaniu na Mokotowie lub w dowolnym miejscu w centrum Warszawy albo na Mokotowie. Termin do uzgodnienia. Wszystkie materiały zapewniam sama.

Jestem stypendystką Uniwersytetu Masaryka w Brnie, Uniwersytetu Karola w Pradze oraz Uniwersytetu Zachodnioczeskiego w Pilznie.

Chętnie pomogę także w tłumaczeniach ustnych i pisemnych (również specjalistycznych) oraz przy pisaniu prac.

Jeśli tylko macie chęć i lubicie się uczyć, to zapraszam!

Od 2 lat udzielam korepetycji i wykonuję tłumaczenia dla osób prywatnych. Jestem lektorką w jednej z warszawskich szkół językowych.

Certyfikat znajomości języka czeskiego na poziomie B1 wydany przez Uniwersytet Masaryka w Brnie, certyfikat znajomości języka czeskiego na poziomie C1 wydany przez Zachodnioczeski Uniwersytet w Pilznie, certyfikat potwierdzający zajęcie II miejsca w XV Bohemistycznym Konkursie Translatorskim, wewnętrzny certyfikat Instytutu Slawistyki dotyczący znajomości języka czeskiego na poziomach: B2 (ocena: bardzo dobry) C1 (ocena: bardzo dobry).