Cena / za 60 min 120 zł
Lekcje online Tak
Miasto Poznań
Miejsce U korepetytora
Zakres Szkoła średnia Matura Studia Inne

Zajęcia z języka hiszpańskiego

¡Hola!

Zapraszam na indywidualne i grupowe lekcje języka hiszpańskiego, na wszystkich poziomach dla młodzieży i dorosłych.

Zapewniam własne materiały dydaktyczne. Uczę gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, wymowy, posługiwania się językiem w codziennym życiu oraz prowadzania konwersacji.

Lekcji udzielam online (skype, hangouts, zoom).

Ponadto oferuję także usługi tłumaczeniowe oraz pomoc językową w kontaktach między Polską a Hiszpanią.

Jestem magistrem z filologii romańskiej (specjalność tłumaczeniowa i literaturoznawcza), tłumaczem języka hiszpańskiegoabsolwentem klasy dwujęzycznej z wykładowym językiem hiszpańskim i finalistą V Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

Posiadam título de bachiller ( świadectwo matury hiszpańskiej z literatury, geografii, kultury, historii i historii sztuki Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych) i dyplom magisterski i licencjacki z filologii romańskiej.

Byłem na dwóch wymianach studenckich w ramach programu Erasmus. Jeden semestr w Lyonie na Université Lumière Lyon II i dwa semestry w Alicante na Universidad de Alicante.

Pracowałem w kilku korporacjach międzynarodowych w których miałem stały kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym.

Odbyłem praktyki tłumaczeniowe z tłumaczką przysięgłą w Murcji, gdzie zdobyłem praktyczne umiejętności w tłumaczeniu z języka hiszpańskiego. Te doświadczenia zapoczątkowały moją karierę jako tłumacza. Obecnie kontynuuję pracę na tym stanowisku.

Moje zróżnicowane doświadczenie - od edukacyjnego po praktyczne zastosowania w tłumaczeniach - pozwoliło mi zgłębić zarówno lingwistyczne, jak i kulturowe niuanse języka hiszpańskiego.

Często podróżuję do Hiszpanii i używam języka hiszpańskiego na co dzień. Dzięki licznym podróżom jestem osłuchany z różnymi akcentami Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych.

Cennik:

60 minut

Zajęcia indywidualne - 120 zł

Zajęcia w parze - 85 zł/os

45 minut

Zajęcia indywidualne - 100 zł

Zajęcia w parze - 70 zł/os