Cena / za 60 min 87 zł
Lekcje online Tak
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Język polski
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Inne

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji . Indywidualne korepetycje z języka polskiego , matematyki, chemii, fizyki, geografii, historii i biologii z dojazdem do ucznia lub ONLINE.

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO ONLINE . Matura, egzamin, pomoc w bieżącym materiale.

Język polski to Twoja pięta Achillesa?Nie ma problemu. Coś na to poradzimy! :)

Potrzebujesz nauczyciela? Oczywiście, że nie. Co najmniej jednego przecież już masz ;) Potrzebujesz korepetytora! Takiego, który poświęci uwagę tylko Tobie. Który potrafi tłumaczyć, który potrafi słuchać, który nie oceni, ani nie wyśmieje - wręcz przeciwnie, pokaże co i jak. I okaże się, że to wcale nie było takie trudne, jak się wydaje. Zawsze tak jest. Słowo! :)

W Matematikon znamy się na uczeniu. Mamy dar tłumaczenia, a zadania domowe, nawet te najtrudniejsze, nie mają przed nami żadnych tajemnic. Masz kiepskie oceny z języka polskiego, czeka Cię egzamin, boisz się zaliczenia przedmiotu? Już nie musisz. Skontaktuj się z nami. Możesz na nas liczyć!:)

Dlaczego warto?

Zajęcia przez internet

Nie, nie musisz nigdzie jechać i dojeżdżać. Nie musisz marnować czasu w tramwajach, autobusach, korkach. Nie musisz brać udziału w zajęciach grupowych, gdzie każdy ma inny poziom, a Anka to cały czas ma rękę w górze, a Piotrek gada wciąż z kolegą. Skupimy się na Twoich szkolnych problemach. Tylko i wyłącznie!

Materiały do zajęć w cenie

Na zajęcia jesteśmy w 100% przygotowani. Nie musisz nic drukować ani skanować, nie potrzebujesz dodatkowych podręczników ani nawet tych aktualnych. Po prostu: mówisz, z czym masz problem, a Twój korepetytor wszystko zorganizuje.

Jesteśmy elastyczni

W Matematikon to Ty decydujesz, kiedy chcesz uczyć się języka polskiego. Po szkole, w weekend, pod wieczór? Nie ma problemu. Ustalamy dogodny dla Ciebie termin i pomagamy Ci w Twoich szkolnych problemach. Brzmi strasznie? Wcale tak nie jest. Zobaczysz, będzie fajnie!:)

Korepetytorzy, którzy dają się lubić

Możemy Ci godzinami opowiadać o naszych kwalifikacjach, pokazywać papiery wyższych uczelni i certyfikaty nauczycielskie, ale w rzeczywistości przecież nie to jest najważniejsze - korepetytor po prostu musi czuć temat. Musi lubić język polski, musi umieć tłumaczyć i musi dać się polubić. Tak od pierwszego wejrzenia. Wiesz, jesteśmy sympatyczni. I to jest to, za co chwalą nas klienci. Zaraz po efektach oczywiście ;)

Pozytywne opinie

Języka polskiego nauczyliśmy już bardzo wielu. Chcesz nas sprawdzić? Nie ma problemu. Rekomendacje naszych uczniów i ich rodziców znajdziesz na naszej stronie www, chętnie też przedstawiamy referencje mailowo. Wybierając nas, nie wybierasz kota w worku. Co to, to nie!

Jest was więcej? Będzie taniej!

Kolega ze szkolnej ławki też ma kłopot z tematem? Zaproś go do siebie - ogarniemy to we trzech. A i cena będzie niższa ;) Pamiętaj jednak, że więcej niż dwie osoby jednocześnie nie bierzemy pod uwagę - wtedy to już coraz bardziej przypomina salę lekcyjną. A przecież nie o to chodzi!

NAWET NAJWIĘKSZY LEŃ NAUCZY SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO!

CENNIK

Czas zajęć 60 min.:

• Pakiet 8 lekcji - 87 zł (60 min.)

• Pakiet 4 lekcji - 91 zł (60 min.)

• Bez pakietu - 95 zł (60 min.)

Czas zajęć 90 min.:

• Pakiet 8 lekcji - 105 zł (90 min.)

• Pakiet 4 lekcji - 110 zł (90 min.)

• Bez pakietu - 115 zł (90 min.)

W przypadku poziomu rozszerzonego, NIC NIE DOPŁACASZ!

PIERWSZA LEKCJA JEST ZAWSZE W NAJTAŃSZYM WARIANCIE! Dopiero po niej decydujesz, czy chcesz wykupić pakiet do wykorzystania w dowolnym czasie, czy płacić co zajęcia :)

NIE RYZYKUJ SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI, zatrudniając przypadkowego korepetytora. Postaw na mobilne centrum edukacji MATEMATIKON.

Brzmi nieźle? Jasne, że tak! Zadzwoń do nas - 695291885. Zobaczysz, że pójdzie jak po maśle ;)

Oferujemy indywidualne korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, biologii, geografii, historii i języka polskiego.

Matematikon. Poznaj swojego korepetytora. I już nie masz problemu z językiem polskim!