Ogłoszenia

Język polski

Marek

MATURA, GIMNAZJUM, SZKOŁA PODSTAWOWA!Jestem wieloletnim eg...

MATURA, GIMNAZJUM, SZKOŁA PODSTAWOWA! Jestem wieloletnim egzaminatorem gimnazjalnej i maturalnej komisji egzaminacyjnej. Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP), jestem doświadczonym nauczycielem dyplomowan . . .

60 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu lu . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu l . . .

50 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI KRAKÓW - EGZAMINATORKA nauczycielka liceum

JĘZYK POLSKI korepetycje z *nauczycielką LICEUM - egzaminatorem maturalnym*. *MATURA język polski egzamin pisemny: - Przygotowanie do MATURY pisemnej - poziom podstawowy i rozszerzony. Częste pisanie . . .

50 zł
za 60 min

Marek

MATURA, SZKOŁA PODSTAWOWA! Jestem wieloletnim egz...

MATURA, SZKOŁA PODSTAWOWA! Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnej komisji egzaminacyjnej, pracuję jako egzaminator ósmoklasisty Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Przygotowuję do egzaminów matu . . .

60 zł
za 60 min

Alicja

Pracuję jako egzaminator gimnazjalny i maturalny. Przygotowu...

Pracuję jako egzaminator gimnazjalny, ósmoklasisty i maturalny. Przygotowuję do matury pisemnej i ustnej oraz do egzaminów ósmoklasisty . Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny (filologia polska) oraz Uniwersytet . . .

60 zł
za 60 min

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Renata

Najskuteczniejsze korepetycje z j. polskiego w Gdańsku

Nazywam się Renata Wojnicz. Jestem nauczycielem dyplomowanym pracującym w zawodzie od dwudziestu lat i mającym uprawnienia egzaminatora. Uczę języka polskiego, prowadzę rewalidację i zajęcia z terapii pedag . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka Polonistyki z kilkuletnim doświadczeniem w naucz...

Absolwentka Polonistyki z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z j. polskiego. 100% skuteczności. Tanio i profesjonalnie z dojazdem do ucznia. Lekcje w godzinach 8- 20 od poniedziałku do so . . .

40 zł
za 60 min

Alcja

Absolwentka polonistyki UW ze specjalizacją nauczycielską ud...

Absolwentka polonistyki UW ze specjalizacją nauczycielską udzieli korepetycji w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Jeśli masz problem z gramatyką, ortografią, pisaniem wypracowań lub chcesz rzetel . . .

50 zł
za 60 min