Ogłoszenia

Język polski

Monika

Magister filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego - także w wakacje! - redakcja i korekta prac

Magister filologii polskiej z ukończoną specjalizacją nauczycielską i edytorską udzieli korepetycji z języka polskiego, przygotuje do egzaminu ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym ( . . .

60 zł
za 60 min

Edyta

Język polski – korepetycje – profesjonalnie, z pasją i wyobraźnią

Jestem doktorantką na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Udzielam profesjonalnych korepetycji z języka polskiego. Oferuję pomoc w bieżącej nauce, jak również w przygotowaniach do . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje z języka polskiego

Szanowni Państwo, nazywam się Klaudia Skupnik i studiuję polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem na trzecim roku i zajmuję się obecnie pisaniem pracy licencjackiej. Od dwóch lat udzielam korepety . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO z elementami edukacji artystycznej + redakcja i korekta prac

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO z elementami edukacji artystycznej  dla uczniów i uczennic liceum i szkoły podstawowej W skrócie: Uczę, jak redago . . .

80 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu l . . .

50 zł
za 60 min

Renata

Najskuteczniejsze korepetycje z j. polskiego w Gdańsku

Nazywam się Renata Wojnicz. Jestem nauczycielem dyplomowanym pracującym w zawodzie od dwudziestu lat i mającym uprawnienia egzaminatora. Uczę języka polskiego, prowadzę rewalidację i zajęcia z terapii pedag . . .

35 zł
za 60 min

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min

Marek

MATURA ( JĘZYK POLSKI)

MATURA, JĘZYK POLSKI. Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnej komisji egzaminacyjnej Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Przygotowuję do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w& . . .

60 zł
za 60 min

Marek

MATURA, JĘZYK POLSKI

MATURA, JĘZYK POLSKI. Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnej komisji egzaminacyjnej, pracuję jako egzaminator ósmoklasisty Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Przygotowuję do egzaminów maturalny . . .

60 zł
za 60 min

Alicja

Pracuję jako egzaminator gimnazjalny i maturalny. Przygotowu...

Pracuję jako egzaminator gimnazjalny, ósmoklasisty i maturalny. Przygotowuję do matury pisemnej i ustnej oraz do egzaminów ósmoklasisty . Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny (filologia polska) oraz Uniwersytet . . .

60 zł
za 60 min