Ogłoszenia

Język polski

Joanna

SKUTECZNE KOREPETYCJE | język polski | matura | egzamin ósmoklasisty |

100% ZDAWALNOŚCI!!! EFEKTY GWARANTOWANE!!! !!! ponad 300 maturzystów przygotowanych do MATURY !!! Przygotowanie do MATURY (podstawowej oraz rozszerzonej).  Na zajęciach powtórzysz materiał oraz nauczy . . .

140 zł
za 60 min

Monika

Korepetytor języka polskiego Egzaminator OKE Doktor

Dzień dobry, jestem polonistką i egzaminatorem OKE z ponad 20-letnim doświadczeniem. Mam tytuł doktora. Na co dzień przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury. Wiem, że najlepszą formą nauki s . . .

80 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z polskiego!

Szukasz korepetytora z języka polskiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś  sprawdzonego ?  A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił  Twoich oczekiwań? Zostaw to . . .

90 zł
za 60 min

Kursy Konkret

PRZYGOTOWANIE DO MATURY Z POLSKIEGO - Kursy indywidualne i grupowe

MATURALNE KURSY GRUPOWE ONLINE - MATURA 2024 Zapraszamy na grupowe kurs przygotowujący do matury podstawowej z polskiego w nowej formule, na którym najważniejsze są konkrety i praktyka. Uczymy zagadnień w . . .

100 zł
za 60 min

Małgorzata

Nowa matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, polski dla obcokrajowców

Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem nauczycielką polskiego w szkole średniej, egzaminatorką maturalną; pracuję z młodzieżą zdolną i wymagającą dos . . .

70 zł
za 45 min

Martyna

Korepetycje z j. polskiego :)

Cześć! Oferuję zajęcia z j. polskiego, szczegóły poniżej :) JAK : Możemy iść schematem lub ustalić nowe zasady nauki i zajęć. Jeśli potrzebujesz mnie do pomocy przy maturze, poćwiczymy na arkuszach, . . .

70 zł
za 60 min

Izabela

korepetycje z języka polskiego

Nauczycielka języka polskiego z dużym doświadczeniem udzieli korepetycji uczniom na każdym etapie edukacyjnym (szkoła podstawowa, szkoła średnia). Jestem egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty, dokt . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje język polski -matura/egzamin 8 klas

Jestem czynnym nauczycielem,ukończyłam Uniwersytet Śląski, a obecnie pracuję jako polonista w szkole podstawowej oraz szkole prywatnej przygotowując uczniów do matur w nowej formule. Oferuję pomoc w korekcie . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Nie taki polski straszny

70 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje z języka polskiego SZKOŁA ŚREDNIA

Cześć, zapraszam uczniów LICEUM i TECHNIKUM (poziom podstawowy i rozszerzony) na korepetycje z języka polskiego. 😊 Pomogę: opracować i zrozumieć problematykę utworu, stworzyć konspekt wypracowania, przy . . .

55 zł
za 60 min