Ogłoszenia

Język polski

Marek

MATURA, GIMNAZJUM, SZKOŁA PODSTAWOWA!Jestem wieloletnim eg...

MATURA, GIMNAZJUM, SZKOŁA PODSTAWOWA! Jestem wieloletnim egzaminatorem gimnazjalnej i maturalnej komisji egzaminacyjnej. Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP), jestem doświadczonym nauczycielem dyplomowan . . .

60 zł
za 60 min

Alicja

Pracuję jako egzaminator gimnazjalny i maturalny. Przygotowu...

Pracuję jako egzaminator gimnazjalny, ósmoklasisty i maturalny. Przygotowuję do matury pisemnej i ustnej oraz do egzaminów ósmoklasisty . Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny (filologia polska) oraz Uniwersytet . . .

60 zł
za 60 min

Renata

Najskuteczniejsze korepetycje z j. polskiego w Gdańsku

Nazywam się Renata Wojnicz. Jestem nauczycielem dyplomowanym pracującym w zawodzie od dwudziestu lat i mającym uprawnienia egzaminatora. Uczę języka polskiego, prowadzę rewalidację i zajęcia z terapii pedag . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka Polonistyki z kilkuletnim doświadczeniem w naucz...

Absolwentka Polonistyki z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z j. polskiego. 100% skuteczności. Tanio i profesjonalnie z dojazdem do ucznia. Lekcje w godzinach 8- 20 od poniedziałku do so . . .

40 zł
za 60 min

Alcja

Absolwentka polonistyki UW ze specjalizacją nauczycielską ud...

Absolwentka polonistyki UW ze specjalizacją nauczycielską udzieli korepetycji w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Jeśli masz problem z gramatyką, ortografią, pisaniem wypracowań lub chcesz rzetel . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

Studentka drugiego roku dzieli korepetycji z języka polskieg...

Studentka drugiego roku dzieli korepetycji z języka polskiego. Pomogę w rozwiązywaniu zadań domowych, przygotowaniu do sprawdzianów oraz egzaminu. Koszt jednej godziny zajęć wynosi 20 zł. Jeśli jesteś nas . . .

20 zł
za 60 min

Kamila

Jestem studentką studiów magisterskich na uniwersytecie śląs...

Jestem studentką studiów magisterskich na uniwersytecie śląskim, na kierunku polonistyka. Specjalizuję się w nauczaniu, również moja praca dyplomowa była z zakresu dydaktyki. Mam za sobą pracę w szkole pod . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem absolwentką filologii polskiej UAM w Poznaniu. Chętni...

Jestem absolwentką filologii polskiej UAM w Poznaniu. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury oraz udzielę korepetycji regularnych i jednorazowych na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Jestem dy . . .

30 zł
za 60 min

Asia

Jestem: -studentka V roku filologii polskiej (z uprawnieniam...

Jestem: -studentka V roku filologii polskiej (z uprawnieniami pedagogicznymi), -korepetytorką w placówkach opiekuńczo-wychowawczych Oferuję: -pomoc przy odrabianiu zadań domowych i powtarzaniu materiału z lekc . . .

20 zł
za 60 min

Małgorzata

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trud...

Witam serdecznie, zapraszam wszystkich uczniów mających trudności z językiem polskim. Swoje ogłoszenie kieruję szczególnie do maturzystów, uczniów klas młodszych oraz uczniów gimnazjów. pomogę w powtórk . . .

40 zł
za 60 min