Ogłoszenia

Język polski

Monika

Kursy maturalne z języka polskiego, korepetycje grupowe i indywidualne ONLINE

NOWA GRUPA! INTENSYWNA I ANGAŻUJĄCA POWTÓRKA DO MATURY Z POLSKIEGO ONLINE Nauczymy Cię, jak w prosty sposób ✓ przyswoić wiedzę z dużej ilości lektur, ✓ pisać wypracowania, ✓ roz . . .

20 zł
za 60 min

Maciej

Doświadczony, skuteczny korepetytor udzieli wsparcia uczniom w bieżącej nauce, jak i przygotuje do egzaminów.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych i średnich , a wszystko to w atmosferze przyjaznej i bezstresowej . Doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu pogłęb . . .

65 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje online z języka polskiego

35 zł
za 45 min

Aleksandra

Lekcje języka polskiego i angielskiego

    Jestem nauczycielką oraz filologiem z merytorycznymi kompetencjami oraz doświadczeniem. Potrafię dostosować się do potrzeb moich uczniów, tak by zainteresowali się językiem ojczystym i spojrzel . . .

90 zł
za 45 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

50 zł
za 60 min

Nicolas

Profesjonalne korepetycje z języka polskiego – przygotowanie maturalne

Jestem studentem III roku psychologii , pełnym pasji do nauczania ludzi. Z tej pasji zostałem instruktorem narciarstwa, oraz kitesurfingu, a od kilku lat udzielam korepetycji z języka polskiego, profesjonalnie pr . . .

60 zł
za 60 min

Daria

Pomoc w pisaniu prac

Jestem absolwentką filologii polskiej. Pomogę napisać pracę z języka polskiego i innych przedmiotów. Szkoła podstawowa i średnia.  . . .

50 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Od wielu lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Pracuję na własnych mater . . .

100 zł
za 60 min

Aneta

Język polski

Jestem nauczycielką w edukacji domowej.  Udzielę korepetycji z języka polskiego. Możliwe konsultacje z kreatywnego pisania - przełamywanie barier twórczych - także dla dorosłych. Bezpłatne konsultacje . . .

100 zł
za 50 min

Anna

Język polski: matura i egzamin ósmoklasisty

Jestem nauczycielką języka polskiego w szkole średniej od 20 lat. Przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Zdobyłam również doświadczenie w pracy z uczniami . . .

100 zł
za 60 min