Ogłoszenia

Język polski

Kursy Konkret

VIDEOKURS MATURALNY #100ZPOLSKIEGO

Tu znajdziesz wszystko, by osiągnąć swój wymarzony wynik! https://kursykonkret.pl/100zpolskiego/ Czas ucieka, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce! W szkole nauczyciel goni z programem, nie ma czasu na pra . . .

1 zł
za 60 min

Maciej

Doświadczony, skuteczny korepetytor udzieli wsparcia uczniom w bieżącej nauce, jak i przygotuje do egzaminów.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych i średnich , a wszystko to w atmosferze przyjaznej i bezstresowej . Doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu pogłęb . . .

65 zł
za 60 min

Małgorzata

Nowa matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, polski dla obcokrajowców

Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem nauczycielka polskiego w szkole średniej, egzaminatorką maturalną; pracuję z młodzieżą zdolną i wymagającą dost . . .

60 zł
za 45 min

Matematikon

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji . Indywidualne korepetycje z języka polskiego , matematyki, chemii, fizyki, geografii, historii i biologii z dojazdem do ucznia lub ONLINE. Potwierdzona najwyższa zdawalno . . .

87 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Od wielu lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Pracuję na własnych mater . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Witam! Jestem doktorem nauk humanistycznych w dyscyplinie filozofia. Uczę także języka polskiego w szkole podstawowej na terenie Krakowa.  Udzielam korepetycji w zakresu języka polskiego wyłącznie w f . . .

40 zł
za 45 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Kurs on-line.

Tutaj znajdziesz cały kurs: https://www.udemy.com/course/korki-z-polaka-egzamin-osmoklasisty/?referralCode=F3F8A04322C98B76C7E3 Mam na imię Ewa. Jestem nauczycielką dyplomowaną. Przez 38 lat uczyłam języka p . . .

20 zł
za 60 min

Teresa

Korepetycje z języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej Olszanka i okolice

Udzielę korepetycji z języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do egzaminu. Olszanka i okolice tel. kont. 515140501 . . .

50 zł
za 60 min

eduPRO

Język polski do egzaminu 8-klasisty

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko otrzyma wsparcie w procesie nauki, to zapraszamy do eduPRO - Centrum Korepetycji i Kursów w Piasecznie. Oferujemy: - kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasist . . .

55 zł
za 60 min