Ogłoszenia

Język polski

Kursy Konkret - Monika Stolarczyk

PRZYGOTOWANIE DO MATURY USTNEJ Z POLSKIEGO

Zapraszam do rezerwacji terminów na maj w ramach przygotowania do matury ustnej. -- Zapraszam na lekcje indywidualne w maju, na których: -skupiam się na aktualnych potrzebach maturzysty i jego największy . . .

100 zł
za 60 min

Maciej

Doświadczony, skuteczny korepetytor udzieli wsparcia uczniom w bieżącej nauce, jak i przygotuje do egzaminów.

Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych i średnich , a wszystko to w atmosferze przyjaznej i bezstresowej . Doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu pogłęb . . .

65 zł
za 60 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z j. polskiego :)

Cześć! Oferuję zajęcia z j. polskiego, szczegóły poniżej :) JAK : Możemy iść schematem lub ustalić nowe zasady nauki i zajęć. Jeśli potrzebujesz mnie do pomocy przy maturze, poćwiczymy na arkuszach, . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Nowa matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, polski dla obcokrajowców

Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem nauczycielką polskiego w szkole średniej, egzaminatorką maturalną; pracuję z młodzieżą zdolną i wymagającą dos . . .

60 zł
za 45 min

Ewa

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Kurs on-line.

Zamiast korepetycji z języka polskiego przed egzaminem ósmoklasisty  polecam kurs -  32 lekcje wideo  za 199 zł. Prowadzi nauczycielka z ponad 30-letnim stażem w szkole.   Omawia wszystkie za . . .

20 zł
za 60 min

Karolina

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty! +korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej

Dzień dobry, z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych. Przygotuję do sprawdzianów, omówię lekturę, pomogę w nauce problematycznego materiału, a także pomogę . . .

70 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje online z języka polskiego - E8 i Matura podstawowa oraz rozszerzona

Jestem nauczycielem dyplomowanym, mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury i egzaminu ósmoklasisty. Oferuję: - powtórzenia lektur - rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych - sprawdzanie wypracowa . . .

60 zł
za 60 min

Izabela

korepetycje z języka polskiego

Udzielam korepetycji z języka polskiego. Lekcje online lub u prowadzącego stacjonarnie. Cena za godzinę to 50zł. W razie pytań proszę dzwonić - 535240503. Pozdrawiam serdecznie.  . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Język polski - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Witam! Jestem doktorem nauk humanistycznych w dyscyplinie filozofia. Obecnie uczę języka polskiego w szkole podstawowej na terenie Krakowa (klasy V, VII i VIII).  Udzielam korepetycji w zakresu języka p . . .

50 zł
za 45 min