Ogłoszenia

Język polski

Kursy Konkret

PRZYGOTOWANIE DO MATURY Z POLSKIEGO - Kursy indywidualne i grupowe

MATURALNE KURSY GRUPOWE ONLINE - MATURA 2024 Zapraszamy na grupowe kurs przygotowujący do matury podstawowej z polskiego w nowej formule, na którym najważniejsze są konkrety i praktyka. Uczymy zagadnień w . . .

100 zł
za 60 min

Klaudia

Magister polonistyki z UW udzieli korepetycji już od 30 zł/h

Szanowni Państwo, nazywam się Klaudia Skupnik i ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem magistrem filologii polskiej z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji zarówno na pozio . . .

30 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji . Indywidualne korepetycje z języka polskiego , matematyki, chemii, fizyki, geografii, historii i biologii z dojazdem do ucznia lub ONLINE. Potwierdzona najwyższa zdawalno . . .

87 zł
za 60 min

Małgorzata

Nowa matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, polski dla obcokrajowców

Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem nauczycielką polskiego w szkole średniej, egzaminatorką maturalną; pracuję z młodzieżą zdolną i wymagającą dos . . .

70 zł
za 45 min

Agnieszka

Korepetycje z języka polskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, nauczyciel dyplomowany

Dyplomowany nauczyciel języka polskiego z 25 letnim stażem pracy w szkole podstawowej zaprasza na zajęcia z języka polskiego. Przygotowanie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY: * nauka pisania od podstaw opowiadania . . .

110 zł
za 60 min

Michał

Język polski - egzamin ósmoklasisty i matura

Jestem doktorem nauk humanistycznych z uprawnieniami do nauczania języka polskiego i historii na wszystkich etapach edukacyjnych. Udzielam korepetycji z zakresu języka polskiego wyłącznie w formie ONLINE za pom . . .

65 zł
za 45 min

Agnieszka

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO

Jestem studenką 1 roku psychologii i chętnie Ci pomogę przygotować się do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym lub w przyswojeniu mniejszej partii materiału. Na moich zajęciach o . . .

55 zł
za 60 min

Kuźnia

Zdaj maturę z języka polskiego na poziomie podstawowym
i rozszerzonym! Opole

Matura z języka polskiego zbliża się wielkimi krokami! Chcesz zyskać pewność siebie 
i przygotować się do egzaminu na najwyższym poziomie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. - Doświadczonych nauczyci . . .

80 zł
za 60 min

Joanna

Polski - matura, egz. ósmoklasisty, 25 lat doświadczenia, skuteczność

Nie wiesz od czego zacząć przygotowanie do matury lub do egzaminu ósmoklasisty? Przerasta cię ilość materiału? Lubisz czytać, ale nie do końca wiesz o co w tym wszystkim chodzi? Uwielbiasz polski i sz . . .

80 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z j. polskiego :)

Cześć! Oferuję zajęcia z j. polskiego, szczegóły poniżej :) JAK : Możemy iść schematem lub ustalić nowe zasady nauki i zajęć. Jeśli potrzebujesz mnie do pomocy przy maturze, poćwiczymy na arkuszach, . . .

70 zł
za 60 min