Ogłoszenia

Język polski

Joanna

SKUTECZNE KOREPETYCJE | język polski | matura | egzamin ósmoklasisty |

Przygotowanie maturalne (również na ostatnią chwilę)!  100% ZDAWALNOŚCI!!! EFEKTY GWARANTOWANE!!! !!! ponad 300 maturzystów przygotowanych do MATURY !!! Przygotowanie do MATURY podstawowej oraz roz . . .

150 zł
za 60 min

Monika

Korepetytor języka polskiego Egzaminator OKE Doktor

Dzień dobry, jestem polonistką i egzaminatorem OKE z ponad 20-letnim doświadczeniem. Mam tytuł doktora. Na co dzień przygotowuję uczniów do egzaminu ósmoklasisty i matury. Wiem, że najlepszą formą nauki s . . .

100 zł
za 60 min

Justyna

Egzaminator (2023) komisji egzaminacyjnych (matura, egzamin ósmoklasisty).

Egzaminator (2023) komisji egzaminacyjnych (matura, egzamin ósmoklasisty). Proponuję następujące formy pracy do wyboru: 1. Studio edukacyjne - zobacz: www.artina.art.pl/studio 2. Zajęcia indywidua . . .

120 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z polskiego!

Szukasz korepetytora z języka polskiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś  sprawdzonego ?  A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił  Twoich oczekiwań? Zostaw to . . .

100 zł
za 60 min

Maria

Korepetycje z j.polskiego

Doświadczona nauczycielka udzieli lekcji z j.polskiego, przygotuje do egzaminów, solidnie i w miłej  atmosferze. . . .

60 zł
za 60 min

Mariusz

Język polski dla maturzystów i ósmoklasistów

Witam Poprowadzę zajęcia programowe lub w wybranej formie na następujące tematy: -rozprawka na poziomie podstawowym i rozszerzonym w formule 2024 -czytanie tekstu ze zrozumieniem -przerabianie zadań z arkuszy eg . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

Nie taki polski straszny

80 zł
za 60 min

Sebastian

Język polski

ZAPRASZAM NA LEKCJE STACJONARNE/ON-LINE! WOLNE TERMINY NA POPRAWKI SIERPNIOWE I ROK SZKOLNY 2024/2025! Chcesz systematycznie, krok po kroku przygotować się do matury z języka polskiego? Szukasz . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

55 zł
za 60 min

Kursy Konkret

PRZYGOTOWANIE DO MATURY Z POLSKIEGO

Szukasz sprawdzonych sposobów na naukę języka polskiego? Świetnie trafiłeś!  P rzygotowujemy do matury, egzaminu 8-klasisty, prowadzimy korepetycje dla uczniów wszystkich klas, także w edukac . . .

120 zł
za 60 min