Cena / za 60 min 60 zł
Lekcje online Nie
Miasto Warszawa
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Język polski
Zakres Szkoła średnia Matura

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces!

Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces!

Witam uczniów oraz rodziców!

Nazywam się Ola, jestem absolwentką kierunku prawno-biznesowego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  Obecnie rozpoczynam naukę w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie finansami przedsiębiorstw. Skończyłam I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie o profilu humanistycznym.  Na co dzień zmagam się z językiem prawniczym i biznesowym, ale nie ujmuje to mojego zamiłowania do języka polskiego.

Z matury ustnej z języka polskiego uzyskałam 100%, a mój temat brzmiał: Jak autorzy przedstawiają wybitne postacie w swoich dziełach literackich? - Jeśli nie przychodzi Ci nic do głowy, zapraszam!
Dodatkowo matura podstawowa pisemna- 100% , a matura rozszerzona 92% .

Należałam do koła polonistycznego oraz filozoficznego, dzięki czemu matura nie sprawiła mi problemu!

Obecnie od 3 lat prowadzę korepetycje z języka polskiego.

Co mam do zaoferowania?
-Zero stresu- w czasie korepetycji panują relacje na poziomie równych sobie.
-Materiały na każde zajęcia- matury próbne, materiały opracowane z notatek, książek, podręczników, które będziesz mógł/a zatrzymać i korzystać w dowolny sposób.
-Tok 60 min ustalasz TY- jeśli obawiasz się o swój egzamin ustny, zajmiemy się tylko maturą ustną. Natomiast jeśli nie umiesz zapamiętać epok, zagadnień, gramatyki, zrobimy tak, żebyś przestał się ich bać. Nie będziemy tracić czasu na coś w czym jesteś dobry/a, chyba, że zechcesz się tym pochwalić!

-Stały kontakt sms , w razie nagłego problemu.
-Dogodne terminy.

Zapraszam uczniów wszystkich klas liceum i technikum, którzy naukę chcą zacząć już od października i systematycznie przyswajać widzę do matury z języka polskiego oraz takich, którzy mają krótkotrwały problem z pisaniem rozprawek, nauczeniem się na test z konkretnej epoki, wygłaszaniem wypowiedzi ustnych itp. 

Tok zajęć:

60 minut- 60zł

90 minut- 90zł

Dzielnica: Wola

W celu ustalenia terminów na rok szkolny 2020/2021 proszę o kontakt przez SMS- tel. 783-176-861 lub mailowy- korepetycjealeksandra123@gmail.com- na pewno oddzwonię/napiszę do każdego zainteresowanego.