Ogłoszenia

Knurów

Joanna

Jestem nauczycielem j.francuskiego, mam również 5 letnie doś...

Jestem nauczycielem j.francuskiego, mam również 5 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z j.angielskiego i muszę dodać, że moi uczniowie polepszyli swoje wyniki o 2 stopnie. Więc nie czekaj, tylko zgł . . .

30 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie nauczania. Posia...

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie nauczania. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do zajęć bieżących, egzaminów, matury i sprawdzianów. Zapraszam! Obszar: Gmina Gierałtowice + okolic . . .

30 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje z chemii na każdym poziomie nauczania. Posiadam ...

Korepetycje z chemii na każdym poziomie nauczania. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do zajęć bieżących, egzaminów, matury i sprawdzianów. Zapraszam! Obszar: Gmina Gierałtowice + okolice . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Ola

Jestem nauczycielem z doświadczeniem i dobrym podejściem ped...

Jestem nauczycielem z doświadczeniem i dobrym podejściem pedagogicznym. Zapewniam skuteczną naukę dla osób w różnym wieku, ciekawe i wesołe lekcje oraz różnorodne pomoce naukowe. . . .

35 zł
za 60 min

Arkadiusz

Masz problemy ze zrozumieniem procesów zachodzących w środow...

Masz problemy ze zrozumieniem procesów zachodzących w środowisku geograficznym? Pojęcia długość i szerokośc geograficzna,erozja,abrazja,maskulinizacja i wiele wiele innych to dla ciebie "czarna magia"? Twoje . . .

20 zł
za 60 min

Arkadiusz

Twoje dziecko ma problem z nauką czytania,pisania i liczenia...

Twoje dziecko ma problem z nauką czytania,pisania i liczenia? Jesteś rodzicem pracującym i nie masz czasu na pomoc w odrabianiu lekcji z dzieckiem? Twoje dziecko z powodu niepowodzeń niechetnie uczęszcza do szko . . .

25 zł
za 60 min

Marcin

Witam, jestem absolwentem Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsię...

Witam, jestem absolwentem Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Gliwicach o kierunku Ekonomia. Obecnie dalej poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Zarządzania i Administra . . .

25 zł
za 60 min

Gracjan

Student Filologii Hiszpańskiej udziela korepetycji na wszyst...

Student Filologii Hiszpańskiej udziela korepetycji na wszystkich poziomach. . . .

20 zł
za 60 min

Karolina

Witam, nazywam się Karolina i jestem studentką 3 roku Finans...

Witam, nazywam się Karolina i jestem studentką 3 roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Wiele czasu poświęciłam na pomaganie rodzeństwu i rodzinie w zrozumieniu matematyki, . . .

20 zł
za 60 min