Cena / za 50 min 90 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Logopedia
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum

Terapia logopedyczna

Witam, jestem nauczycielem dyplomowanym, logopedą, nerologopedą, pedagogiem specjalnym, terapeutą wczesnego wspomagania z 18 letnim stażem pracy.

Prowadzę terapię dzieci z wadami genetycznymi, niepełnosprawnością intelektualną różnego stopnia, mózgowym porażeniem dziecięcym, ASD (spektrum autyzmu), opóźnionym rozwojem mowy, dyslalią. Zajmuję się również rozwijaniem kompetencji językowych i komunikacyjnych dzieci z całościowymi zaburzeniami w rozwoju oraz zaburzeniami artykulavyjnymi, fonacyjnymi i oddechowymi.

Prowadzę trening jedzenia oraz odwrażliwiania. Udzielam konsultacji i porad oraz prowadzę profilaktykę logopedyczną.

W swojej pracu wykorzystukję różne techniki i elementy metod tj. ( behawioralna, Castillo-Moralesa, Masgutowej, Kinesiotaping medyczny-plastrowanie statyczne i dynamiczne, terapia manualna) wspomagające terapię logopedyczną. Zajecia z małymi dziećmi prowadzę w formie zabawy.

Prowadzę indywidualne zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci, które nie są jeszcze gotowe do uczestniczenia w zajęciach grupowych z TUS-ów.

Prowadzę również Terapię Ręki, ktora jest bardzo dobrym uzupełnieniem terapii logopedycznej dla dzieci, które wymagają takich zajęć.

Prowadzę konsultacje, porady, terapię indywidualna.

Dla osób, które zdecydują się na długofalową terapię indywidualną dostępna jest Karta Rabatowa (10 godzina GRATIS).