Ogłoszenia

Lublin

Emilia

Język angielski - lekcje online

Witam :) Jestem absolwentką Filologii Angielskiej i posiadam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na korepetycjach i kursach. Z chęcią udzielę lekcji języka angielskiego online. Pomogę . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Matematyka (szkoła średnia i podstawowa oraz studia), również ONLINE

Dzień dobry. Jestem z wykształcenia matematykiem posiadającym stopień naukowy doktora. Chętnie i skutecznie przygotuję do egzaminu maturalnego z matematyki na każdym poziomie, egzaminu ósmoklasisty, szkolnyc . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Lekcje gry na gitarze ONLINE. Lekcja próbna gratis!

Oferuję lekcje gry ONLINE na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej   - Lekcja próbna GRATIS!!!    - Dla osób które już grają, chcą podszkolić warsztat i nauczyć się nowych rzecz . . .

40 zł
za 45 min

Tomasz

Angielski miło, profesjonalnie, skutecznie!

Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Egzaminatorem CKE, specjalizującym się w przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych - ósmoklasisty, maturaln . . .

50 zł
za 60 min

Adrianna

Korepetycje z angielskiego i pomoc językowa. (ONLINE)

40 zł
za 60 min

Szkoła Matematyki

MATEMATYKA KOREPETYCJE MENTOR - Trwa nabór na rok 2020/2021

W ramach Szkoły Matematyki MENTOR prowadzimy zajęcia z: * matematyki (zakres od 1 klasy szkoły podstawowej po studia) * szachów * podstaw logiki * programowania Zajęcia prowadzą doświadczeni naucz . . .

40 zł
za 60 min

Suhir

Nauczyciel języka francuskiego, angielskiego lub arabskiego

I'm a student in Lublin and I have a good level in english, french and arabic, If someone need to make his level better in these languages I can help him. . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Angielski

Zapraszam na lekcje indywidualne, w parach lub w małej grupie, język angielski, ale też hiszpański lub niemiecki, jesteśmy na osiedlu Szerokie w Lublinie, boczna ul. Nałęczowskiej, zajęcia odbywają się w s . . .

50 zł
za 60 min

Paweł

Matematyka Liceum Studia

Jestem doktorantem studiów matematycznych.  Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie liceum program podstawowy i rozszerzony ( w tym przygotowanie do matury, posiadam dużo materiałów do matury rozsz . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Fizyka, matematyka - skuteczne korepetycje - NAUCZYCIEL, 30 ...

Fizyka, matematyka - skuteczne korepetycje - NAUCZYCIEL, 30 lat praktyki. Każdy zakres i poziom. Kolokwia, egzaminy, klasówki, olimpiady, konkursy. Przygotowanie do matury – podstawowa i rozszerzona. Studenci - . . .

75 zł
za 60 min