Ogłoszenia

Lublin

Maciej

Korepetycje z języka angielskiego do poziomu matury podstawowej

Student informatyki na Politechnice Lubelskiej. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i liceum. Udzielam korepetycji zarówno z języka angielskiego jak i matematy . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z matematyki do poziomu matury podstawowej

Student informatyki na Politechnice Lubelskiej. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i liceum. Udzielam korepetycji zarówno z matematyki jak i języka angielskie . . .

40 zł
za 60 min

Justyna

Lekcje gry na pianinie

60 zł
za 45 min

Szkoła

Matematyka kursy wakacyjne

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 20 lat na kursy wakacyjne. Jeśli w ubiegłym roku szkolnym Twój kontakt z matematyką był mocno ograniczony, chciałbyś/chciałabyś powtórzyć materiał, nadrob . . .

40 zł
za 60 min

Emilia

Język angielski - lekcje online

Witam :) Jestem absolwentką Filologii Angielskiej i posiadam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na korepetycjach i kursach. Z chęcią udzielę lekcji języka angielskiego online. Pomogę . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Matematyka (szkoła średnia i podstawowa oraz studia), również ONLINE

Dzień dobry. Jestem z wykształcenia matematykiem posiadającym stopień naukowy doktora. Chętnie i skutecznie przygotuję do egzaminu maturalnego z matematyki na każdym poziomie, egzaminu ósmoklasisty, szkolnyc . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Lekcje gry na gitarze ONLINE. Lekcja próbna gratis!

Oferuję lekcje gry ONLINE na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej   - Lekcja próbna GRATIS!!!    - Dla osób które już grają, chcą podszkolić warsztat i nauczyć się nowych rzecz . . .

40 zł
za 45 min

Tomasz

Angielski miło, profesjonalnie, skutecznie!

Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Egzaminatorem CKE, specjalizującym się w przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych - ósmoklasisty, maturaln . . .

50 zł
za 60 min

Adrianna

Korepetycje z angielskiego i pomoc językowa. (ONLINE)

40 zł
za 60 min

Szkoła Matematyki

MATEMATYKA KOREPETYCJE MENTOR - Trwa nabór na rok 2020/2021

W ramach Szkoły Matematyki MENTOR prowadzimy zajęcia z: * matematyki (zakres od 1 klasy szkoły podstawowej po studia) * szachów * podstaw logiki * programowania Zajęcia prowadzą doświadczeni naucz . . .

40 zł
za 60 min