Ogłoszenia

Lublin

Maciej

Korepetycje z języka angielskiego do poziomu matury rozszerzonej B2/C1

Posiadam paroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej, jak i średniej. Pracowałem w zagranicznej firmie, gdzie miałem okazję doszlifować swój język „w rzeczyw . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z matematyki (również w zakresie rozszerzonym)

Posiadam paroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowe, jak i średniej. Jestem studentem kierunku ściśle związanego z matematyką. Udzielam korepetycji z matematyki, rów . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Matematyka u doświadczonego nauczyciela

Matematyka u doświadczonego i zaangażowanego nauczyciela. Każdy uczeń przygotowujący się do egzaminu ósmoklasisty i matury otrzymuje ode mnie materiały do nauki. Pomagam także w opanowaniu bieżącego mater . . .

40 zł
za 45 min

Rafał

Korepetycje Matematyka/Fizyka/Chemia - 90zł/45min tel: 602191056

Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii w formie online lub stacjonarnej. Przedmioty w zakresie: Matematyka ( szk . . .

90 zł
za 45 min

Krzysztof

Matematyka, fizyka - skuteczne korepetycje - NAUCZYCIEL, 30 ...

Matematyka, fizyka - skuteczne korepetycje - NAUCZYCIEL, 30 lat praktyki. Każdy zakres i poziom. Kolokwia, egzaminy, klasówki, olimpiady, konkursy. Przygotowanie do matury – podstawowa i rozszerzona. Pisanie pr . . .

75 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Anna

Angielski - MATURA i egzamin ósmoklasisty

ANGIELSKI - specjalizacja - przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i MATURY. Zajęcia prowadzone są nauczyciela mianowanego z ponad 12 letnim stażem pracy - mgr filologii angielskiej UMCS. Zajęcia stacjonarne . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z matematyki

Korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki i pierwszej klasy liceum/technikum.  Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.  . . .

40 zł
za 60 min

Umieszto

Umiesz.to - Zajęcia z matematyki z doświadczonymi korepetytorami w Lublinie lub online.

Zapraszamy do naszej siedziby, mieszczącej się w samym sercu Lublina. Na zajęciach zapewniamy indywidualne podejście i dostosowanie tempa pracy do potrzeb naszych uczniów. Nauka odbywa się w bezstresowej atmos . . .

60 zł
za 60 min