Ogłoszenia

Matematyka

Beata

Szukam Korepytytora Poznań okolice Malty przedmioty ścisłe

20 zł
za 60 min

Artur

Korepetycje matematyka SP i LICEUM - również ONLINE

Udzielę korepetycji z matematyki - kl. VI-VIII SP oraz LICEUM (zakres podstawowy). Teraz także ONLINE (zdalnie) - by zarażać matematyką, a nie czymś innym ;-) W ofercie również przygotowanie do matury ( . . .

20 zł
za 60 min

Dorota

Twoje korepetycje z matematyki

Szukasz kogoś, kto pomoże Ci zrozumieć matematykę? Możesz zakończyć poszukiwania- jesteś w dobrym miejscu 😊 Chętnie podejmę się tego zadania i będzie to dla mnie czysta przyjemność. Mam na imię D . . .

60 zł
za 60 min

Daniel

Nauka jest moją pasją. Chciałbym pokazać Ci jak uczyć się matematyki, jak analizować zadania. Damy rade :)

Cześć. Jestem studentem 3 roku kierunku lekarskiego. Z chęcią pomogę Ci w ogarnięciu materiału z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum (matura podstawowa). W matematyce najtrudniej jest zacząć . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

matemaTYka - bo liczysz się TY

5 lat doświadczenia w korepetycjach z matemaTYki Podkreślam przedostatnią sylabę, drogi Uczniu, bo to TY jesteś dla mnie najważniejszy. Oferuję indywidualne podejście - jestem elastyczna i dostosuję metody . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Studentka farmacji udzieli korepetycji z matematyki i chemii, zapraszam

Witam, Chętnie udzielę korepetycji z zakresu matematyki, chemii, biologii, oraz angielskiego. Obecnie jestem studentką farmacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pomoc w nadrobieniu zaległości, przygotowani . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie, również ONLINE

Korepetycji z matematyki zaczęłam udzielać  około pięć lat temu. Studiowałam finanse na Uniwersytecie Szczecińskim oraz ekonomię na WNE, a także filozofię.  W obecnym życiu odnalazłam się jak . . .

120 zł
za 90 min

Monika

Matematyka-online

Witam! Zapraszam do zajęć multimedialnych. Udostępniam swoją tablicę poprzez tablet graficzny. Jestem nauczycielem w technikum z 21-letnim stażem. Uczę matematyki, fizyki i przedmiotów zawodowych elektro . . .

50 zł
za 60 min

Cezary

Korepetycje i kursy - zajęcia PREMIUM

Cześć, Jestem Czarek i to ja będę Twoim korepetytorem. Nie musisz szukać dalej, bo nie znajdziesz nikogo lepszego dla siebie. W tym roku zaczynam 7 rok udzielania korepetycji. Spotkałem naprawdę ciężkie p . . .

80 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje matematyka, Winogrady

Dzień dobry, Jestem studentem drugiego roku matematyki na UAM w Poznaniu. Oferuję pomoc w nauce matematyki dla uczniów szkół podstawowych jak i szkół średnich na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Możemy . . .

40 zł
za 60 min