Ogłoszenia

Matematyka

Dariusz

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki udzielane z dużą cier...

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki udzielane z dużą cierpliwością. Zakres szkoły średniej i wyższej. Skuteczne przygotowanie do matury bądź egzaminów semestralnych. Solidna pomoc w bieżącej nauce: sp . . .

40 zł
za 60 min

Beata

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem ...

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem do ucznia. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce. Podejmę się pracy z dziećmi w wieku od 9 do 16 lat. Zakres szkoły podstawowej. Przygotowanie do e . . .

65 zł
za 45 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

70 zł
za 60 min

Mykyta

Korepetycje z matematyki i fizyki (podstawa i rozszerzenie)

Dzień dobry!Nazywam się Mykyta Brazhynskyy i jestem studentem drugiego roku Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej.Oferuję korepetycje z matematyki i fizyki ,na poziomie gimnazjalnym oraz liceum. Mat . . .

40 zł
za 60 min

Patrycja

Profesjonalne przygotowanie do matury przez nauczyciela z do...

Profesjonalne przygotowanie do matury przez nauczyciela z doświadczeniem. Poziom podstawowy i rozszerzony. . . .

30 zł
za 60 min

Asia

Absolwentka matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego udzieli ko...

Absolwentka matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego udzieli korepetycji w zakresie liceum, analiza matematyczna, algebra liniowa, rachunek prawdopodobieństwa . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Jeśli masz problemy z matematyką , to zgłoś się do mnie! Po...

Jeśli masz problemy z matematyką , to zgłoś się do mnie! Posiadam tytuł izyniera z matematyki oraz kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pomogę Ci w nadrobieniu zaległości oraz z bieżązym m . . .

30 zł
za 60 min

Marcin

Absolwent Politechniki Wrocławskiej udzieli korepetycji z za...

Absolwent Politechniki Wrocławskiej udzieli korepetycji z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz algebry liniowej i analizy matematycznej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie na wszystkich wy . . .

30 zł
za 60 min

Arkadiusz

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum, liceum, matura rozszerzona, matura podstawowa, technikum. Darmowa kilkudziesię . . .

20 zł
za 60 min

Łukasz

Absolwent wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej udz...

Absolwent wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z fizyki, matematyki i informatyki. Chętnie pomogę podczas przygotowań do matury, klasówek, popraw oraz innych prac kontrolnych. Zapew . . .

60 zł
za 60 min