Ogłoszenia

Matematyka

Tomasz

Matematyka

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów ,studentów i licealistów. Matura 2023 rozszerzona i podstawowa. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 1991r. zajmuję się zawodowo indywidualnym nauczaniem matema . . .

200 zł
za 60 min

Paweł

Matematyka - Matura, Studia (również ONLINE), tel.: 693 14 14 45

Dzień dobry. Jestem absolwentem matematyki i nauczycielem akademickim po doktoracie, który przygotuje zarówno do matury rozszerzonej jak i podstawowej oraz pomoże opanować bieżący materiał. Chętnie i skute . . .

120 zł
za 60 min

Marek

Fundacja Pasja Nauki, Marek Wójcik

Twoim celem jest wynik powyżej 80% z matury z matematyki lub fizyki? Chcesz zostać laureatem konkursu fizycznego w szkole podstawowej? Dobrze trafiłeś! Dlaczego jestem skuteczniejszy od innych? Zobacz ja . . .

90 zł
za 60 min

Michał

Skuteczne Korepetycje z Matematyki! Zdaj na MAKSA Maturę lub Egzamin Ósmoklasisty!

AKTUALNOŚCI: OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na lekcje przygotowujące do: - Egzaminu Ósmoklasisty 2023 - Matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki 2023 Skontaktuj się i odbierz swoją DARMOWĄ LEKCJE PRÓBN . . .

60 zł
za 45 min

Krzysztof

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do naucza...

Magister matematyki z uprawnieniami pedagogicznymi do nauczania matematyki udzieli korepetycji z tego przedmiotu na wszystkich poziomach: od szkoły podstawowej aż do studentów pierwszych lat studiów. Wysoka skute . . .

60 zł
za 60 min

Artur

Korepetycje z MATEMATYKI – stacjonarne & online

Dzień dobry Ukończyłem studia magisterskie z matematyki ze specjalnością pedagogiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki w różnych placówkach pedagogicznych. Jestem na bieżąco . . .

90 zł
za 60 min

Europejskie Centrum

Indywidualne i grupowe kompleksowe kursy maturalne - Matematyka

Europejskie Centrum Rozwoju Edukacji W skrócie: Indywidualne i grupowe (max. 5 os.) kompleksowe kursy maturalne Indywidualne zajęcia na życzenie z dowolnie wybranego działu na każdym etapie edukacji (szkoł . . .

50 zł
za 60 min

Marian

Matematyka - zaufaj profesjonaliście

Byłem nauczycielem Matematyki i Informatyki w jednej z 5 najlepszych szkół w Polsce, dzięki czemu, jestem doskonale przygotowany do nauczania zarówno pod kątem merytorycznym, jak i pedagogicznym. Ponad 10 lat . . .

100 zł
za 60 min

PIOTR

CENTRUMKOREPETYCJI.PL - Matematyka ONLINE SKYPE - tel. 737-476-476

Korepetycje ONLINE z matematyki Jesteś uczniem lub studentem i potrzebujesz pomocy z matematyką? Uzyskaj ją bez wychodzenia z domu. Zapisz się na korepetycje online, by opanować świat liczb i równań! Cze . . .

70 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z matematyki (również w zakresie rozszerzonym)

Posiadam paroletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i średniej. Jestem studentem kierunku ściśle związanego z matematyką. Udzielam korepetycji zarówno z matemat . . .

40 zł
za 60 min