Ogłoszenia

Matematyka

Szkoła

Matematyka kursy wakacyjne

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 20 lat na kursy wakacyjne. Jeśli w ubiegłym roku szkolnym Twój kontakt z matematyką był mocno ograniczony, chciałbyś/chciałabyś powtórzyć materiał, nadrob . . .

40 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje - Przygotowanie do Matury 2021 z Matematyki!

50 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje z matematyki

Zapraszam na korepetycje z matematyki. Jestem doświadczoną korepetytorką. Zajęcia prowadzę od ponad 10 lat. Jestem spokojna, cierpliwa, wyrozumiała. Wszystkie trudne zagadnienia staram się przekładać na syt . . .

50 zł
za 60 min

Zofia

Pomoc w matematyce

Witam, Nazywam się Zosia i z chęcią pomogę Twojemu dziecku w odrabianiu bieżących zadań domowych, w nauce na sprawdzian i kartkówkę, a także w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty :) Korepetycji udzie . . .

35 zł
za 60 min

Kamil

Efektywność, intensywność, atmosfera, motywacja +++

50 zł
za 60 min

Kamil

MŁODZIEŻ - SZKOŁA PODSTAWOWA, ŚREDNIA, MATURA

1. Zależy Ci na ZROZUMIENIU PRZERABIANEGO/ZALEGŁEGO MATERIAŁU z matematyki? 2. Potrzebujesz POWTÓRZYĆ MATERIAŁ PRZED SPRAWDZIANEM/EGZAMINEM , a przy okazji POPRAWIĆ SWOJĄ WIEDZĘ z danego działu? . . .

60 zł
za 60 min

Szymon

korepetycje z matematyki

Cześć! Jeżeli tu trafiłeś/aś oznacza to, że prawdopodobnie potrzebujesz pomocy z matematyki, a ja chętnie pomogę rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości! Przychodzą Ci prawdopodobnie różne pytania d . . .

60 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z matematyki

Jestem absolwentem studiów magisterskich (Elektrotechnika). Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej jak i początkujących w szkole średniej. Preferowana forma zajęć to konsultacje onli . . .

50 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Matematyka - korepetycje od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młodzi nauczyciele akademiccy, oferują profesjonalne korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz osób przygotowujących się do matury z mate . . .

100 zł
za 60 min

Maja

Korepetycje od podstawówki do studiów ze studentką matematyki

Jestem studentką II roku Modelowania Matematycznego i Analizy Danych na UG. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkół podstawowym, jak i gimnazjalistom (jak jeszcze istniały), licealisto . . .

40 zł
za 60 min