Ogłoszenia

Matematyka

Matematyka - 10 lat doświadczenia! :-)

Korepetycje matematyka: !!! PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW NA POZIOMIE ROZSZERZONYM I PODSTAWOWYM !!! Cześć! Mam na imię Patryk. Zanim przedstawię swoją osobę i swoje doświadczenie . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki - poziom średni i wyższy.

40 zł
za 45 min

Wiktor

Korepetycje z matematyki, wola

Jestem studentem politechniki warszawskiej - wydziału mechanicznego energetyki i lotnictwa. Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie szkoły średniej-obejmujące przygotowanie do matury na poziomie podstawo . . .

40 zł
za 60 min

Beata

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem ...

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem do ucznia. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce. Podejmę się pracy z dziećmi w wieku od 9 do 16 lat. Zakres szkoły podstawowej. Przygotowanie do e . . .

65 zł
za 45 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych . . .

80 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje-matematyka: szkoła podstawowa, liceum

Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów: szkoły podstawowej i liceum (poziom podstawowy). Jestem studentką czwartego roku Geologii Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Jako, że niedawno zdawałam matur . . .

50 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje matematyka

40 zł
za 60 min

Maciej

Matura matematyka - poziom podstawowy i rozszerzony

Obecnie jestem studentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej. Ukończyłem VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. W liceum bylem olimpijczykiem Olimpiady Fizycznej oraz Olimpiady Astronomicznej. . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Fizyk. - Doświadczony korepetytor

Ponad 30 lat praktyki. . . .

35 zł
za 60 min

Adam

Fizyk z 11-letnim doświadczeniem w nauczaniu - zapraszam licealistów, studentów i wszystkich innych żądnych wiedzy :)

Witam! Mam na imię Adam, mam 29 lat i jestem absolwentem Wydziału Fizyki UW. Korepetycji z fizyki i matematyki udzielam nieprzerwanie od 11 lat. Do kogo kieruję swoją ofertę? Do uczniów szkół średni . . .

100 zł
za 60 min