Ogłoszenia

Matematyka

Matematyka - 10 lat doświadczenia! :-)

Korepetycje matematyka: !!! PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, SPRAWDZIANÓW NA POZIOMIE ROZSZERZONYM I PODSTAWOWYM !!! Cześć! Mam na imię Patryk. Zanim przedstawię swoją osobę i swoje doświadczenie . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki udzielane z dużą cier...

40 zł
za 45 min

Wiktor

Korepetycje z matematyki, wola

Jestem studentem politechniki warszawskiej - wydziału mechanicznego energetyki i lotnictwa. Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie szkoły średniej-obejmujące przygotowanie do matury na poziomie podstawo . . .

40 zł
za 60 min

Beata

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem ...

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem do ucznia. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce. Podejmę się pracy z dziećmi w wieku od 9 do 16 lat. Zakres szkoły podstawowej. Przygotowanie do e . . .

65 zł
za 45 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Fizyk. - Doświadczony korepetytor

Ponad 30 lat praktyki. . . .

35 zł
za 60 min

Jakub

Student Politechniki Warszawskiej na ratunek matematyce!

Jestem studentem czwartego roku Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Oferuję pomoc uczniom z klas gimnazjalnych i licealnych, którzy mają trudności z matematyką (bądź ch . . .

50 zł
za 60 min

Beata

Matematyka na Wiatracznej

Wakacyjne przygotowanie do egzaminów poprawkowych z matematyki.  Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki rozszerzonej w maju 2020, podczas wakacji zapraszam na grupowe i indywidualne zajęcia powt . . .

45 zł
za 60 min

Andrzej

Jestem nauczycielem z ponad 20-letnim stażem, doświadczonym ...

Jestem nauczycielem z ponad 20-letnim stażem, doświadczonym i cierpliwym, profesjonalnie przygotowanym merytorycznie i metodycznie. Dysleksja i inne dysfunkcje nie stanowią dla mnie problemu w przygotowaniu ucznia . . .

50 zł
za 60 min

Jarosław

matematyka dla studentów zaocznych pracujących

Emerytowany wykładowca matematyki prowadzi lekcje powtórkowe z rozwiązywania zadań w zakresie liceum, matury, przygotowania do studiów oraz zaliczeń i egzaminów na pierwszych dwóch latach nauki w szko . . .

40 zł
za 60 min