Ogłoszenia

Matematyka

Michał

Korepetycje Matematyka - ONLINE

Chcesz przygotować się do egzaminu? Masz duże braki? Nauczyciel Cię nie lubi? Wszystko umiesz w domu, ale z klasówek masz jedynki? Wszystko umiesz na korepetycjach, ale w domu Ci nie idzie? Nie masz wyobraźni . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Matematyka z Dojazdem oraz Online Bez Wychodzenia z Domu

Zapraszam na lekcje matematyki w formie korepetycji. Oferta jest skierowana przede wszystkim do uczniów mających problemy z matematyką w szkole, jak i uczniów którzy pragną poprawić swoje umiejętności mate . . .

50 zł
za 60 min

Justyna

1h gratis Korepetycje ONLINE

Witam w związku z zaistniałą sytuacją proponuję korepetycje online z matematyki.  Okazało się, że samodzielne rozwiązywanie zadań w domu nie jest proste. Przyswojenie nowego materiału i zrozumienie . . .

25 zł
za 60 min

Mariusz

Matematyka po ludzku

607 343 849. Zajęcia ONLINE oraz W ŁODZI. Od piętnastu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Przygotowuję do matury, do egzaminu ósmoklasisty, przygotowywałem też do egza . . .

70 zł
za 60 min

Rafał

Korepetycje online

W OKRESIE PANDEMII MOŻLIWE SĄ WYŁĄCZNIE ZAJĘCIA ONLINE, NA KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAM.  Nie wiesz jak się przygotować do sprawdzianu\kartkówki ? Masz same czarne myśli na słowo matura ? Nie wie . . .

40 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z matematyki poziom podstawowy, bądź rozszerzony

Witam! Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie: szkoły podstawowe, średniej. Zajęcia prowadzę online- na skype. Cena oraz czas lekcji do uzgodnienia indywidualnie :) Jestem studentką 1 roku Studiów E . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne z matematyki! (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje z Matematyki ! Jestem absolwentem klasy b . . .

50 zł
za 60 min

Grażyna

Udzielę korepetycji z matematyki

Jeśli twierdzisz,ze matematyka to Twój wróg a matura Cię przeraza zapraszam do mnie na zajęcia. Pokaże Ci ze matematyka jest jest naprawdę do ogarnięcia:) Najbardziej na świecie lubię  tłumaczyć mate . . .

50 zł
za 60 min

Jan

Matematyka

Drodzy Rodzice , Szanowni Uczniowie !!! Zapraszam na profesjonalne kursy  2019/2020  dla maturzystów, ósmoklasistów oraz korepetycje na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zajęcia indywidualne albo . . .

90 zł
za 60 min

Iza

Udzielę korepetycji z matematyki i/lub pomogę w odrabianiu prac domowych (klasy 0-IV szkoły podstawowej)

20 zł
za 60 min