Ogłoszenia

Matematyka

Rafał

Korepetycje z matematyki "From Zero to Hero"

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Udzielam korepetycji z matematyki w zakresie programu szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, włącznie z przygotowaniem do matury. Mam dziesięcioletnie doś . . .

80 zł
za 60 min

Jowita

MATEMATYKA dla MATURZYSTÓW, LICEALISTÓW i ÓSMOKLASISTÓW z wykorzystaniem mnemotechnik skutecznego uczenia

Szanowni Państwo :) Drodzy Rodzice i Uczniowie, Maturzyści i Licealiści !!! :) Jestem doświadczonym nauczycielem i korepetytorem. Od kilku lat udzielam korepetycji MATURZYSTOM, LICEALISTOM oraz ÓSMOKLASISTO . . .

120 zł
za 60 min

Kamila

Nie wpuszczam na lekcje bez odrobionego zadania domowego! :)

Autor aplikacji M a t e m a t y k a G r y z i e - kursu do matury i egzaminu ósmoklasisty zaprasza na korepetycje. Aplikacja M a t e m a t y k a G r y z i e dostępna jest w Google Play, AppStore oraz na stronie m . . .

120 zł
za 60 min

SIGMA Szkoła Matematyki

SIGMA Szkoła Matematyki Mateusz Fil - ZAPISY NA WRZESIEŃ 2022! Zajęcia stacjonarne!

ZAPISY NA WRZESIEŃ 2022! Nowo powstająca szkoła matematyki Sigma w Gorzowie Wlkp. zaprasza uczniów na zajęcia w niewielkich grupach, zgodne z podstawą programową. CENA JEDNEJ LEKCJI JUŻ OD 35 zł! Oferuje . . .

35 zł
za 45 min

Zofia

korepetycje z matematyki

Jestem maurzystką 3LO w Gdyni programu z maturą międzynarodową (IB). Od zawsze matetatyka była moim ulubionym przedmiotem, co udowaniają wygrane konkursy mateatyczne, wybór zakresu rozszerzonego z matematyki . . .

45 zł
za 45 min

Rafał

Matematyka, ze mną zdasz na 100%! Darmowa lekcja

Poznaj matematykę ze mną! Jeżeli interesuje Cię luźna i koleżeńska atmosfera połączona z owocną nauką to trafiłeś do odpowiedniej osoby! Gwarantuje Ci że nauka ze mną nie będzie nudna, a zaraze . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z matematyki!

Witam. Jestem absolwentką klasy o profilu matematyczno-fizycznym oraz obecną studentką II roku ekonomii. Udzielę korepetycji z matematyki, chętnie pomogę z radzeniem sobie z bieżącym materiałem uczniom szko . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje MATEMATYKA ONLINE

45 zł
za 60 min

Patryk

Korepetycje z matematyki i angielskiego do egzaminu ósmoklasisty

Jestem uczniem 3 klasy LO z rozszerzoną matematyką. Udzielę korepetycji osobom z 7 i 8 klasy przygotowującej się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki i angielskiego. Oferuję notatki do każdej lekcji i zadani . . .

25 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje online z matematyki u studentki matematyki stosowanej! Matura, poprawka, egzamin, sprawdzian -Chętnie pomogę

Wolne miejsca na wakacje! Chętnie pomogę w nauce matematyki do poprawki, matury w sierpniu, czy przygotowaniu na następny semestr :)  Jestem studentką trzeciego roku matematyki stosowanej. Udzielę korepet . . .

60 zł
za 60 min