Ogłoszenia

Matematyka

Młodzi Doktorzy

Matematyka - korepetycje od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młodzi nauczyciele akademiccy, oferują profesjonalne korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz osób przygotowujących się do matury z mate . . .

100 zł
za 60 min

Maja

Korepetycje od podstawówki do studiów ze studentką matematyki

Jestem studentką II roku Modelowania Matematycznego i Analizy Danych na UG. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkół podstawowym, jak i gimnazjalistom (jak jeszcze istniały), licealisto . . .

40 zł
za 60 min

Jacek

Jacek Kaganek - absolwent University of Sussex.

Masz nietypowy projekt albo sytuację krytyczną? Napisz albo zadzwoń do mnie! Często bywałem jedynym korepetytorem który znalazł rozwiązanie problemu. Moi klienci ukończyli Columbia University in the Ci . . .

150 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Dysleksja Dyskalkulia matematyka autorka książek

yskalkulia? Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel? Nauczyciel mnie nie lubi? Duże braki? Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki? Wszystko umiem na korepetycjach ale w . . .

150 zł
za 45 min

Ryszard

Skuteczne korepetycje z matematyki.

100 zł
za 60 min

Hubert

Korepetycje z matematyki ONLINE, pierwsze zajęcia 50% taniej!

Cześć! Mam na imię Hubert i niedawno ukończyłem studia inżynierskie (Robotyka) na Politechnice Warszawskiej. Korepetycji z matematyki zacząłem udzielać już w liceum, kontynuowałem to zajęcie prze . . .

60 zł
za 60 min

Paweł

Matematyka (szkoła średnia i podstawowa oraz studia), również ONLINE

Dzień dobry. Jestem z wykształcenia matematykiem posiadającym stopień naukowy doktora. Chętnie i skutecznie przygotuję do egzaminu maturalnego z matematyki na każdym poziomie, egzaminu ósmoklasisty, szkolnyc . . .

50 zł
za 60 min

Grzegorz

Matura podstawowa z matematyki, egzamin ósmoklasisty - EASY - Online

Jeżeli szukasz korków z matematyki do matury podstawowej,   egzaminu ósmoklasisty lub zwyczajnie potrzebujesz pomocy - chętnie wesprę Cię merytorycznie oraz mentalnie. Bez pośpiechu i stresu w przeciw . . .

50 zł
za 60 min

Kasia

Matematyka online - szkoła podstawowa i średnia (poziom podstawowy)

Cześć! Studiuję finanse i rachunkowość i zapraszam na zdalne korepetycje z matematyki uczniów szkół podstawowych i średnich (poziom podstawowy) . Spotkania odbywają się online przez Skype. Wystawiam . . .

30 zł
za 60 min