Ogłoszenia

Matematyka

Zofia

Pomoc w matematyce

Witam, Nazywam się Zosia i z chęcią pomogę Twojemu dziecku w odrabianiu bieżących zadań domowych, w nauce na sprawdzian i kartkówkę, a także w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty :) Korepetycji udzie . . .

35 zł
za 60 min

Kamil

Efektywność, intensywność, atmosfera, motywacja +++

50 zł
za 60 min

Kamil

MŁODZIEŻ - SZKOŁA PODSTAWOWA, ŚREDNIA, MATURA

1. Zależy Ci na ZROZUMIENIU PRZERABIANEGO/ZALEGŁEGO MATERIAŁU z matematyki? 2. Potrzebujesz POWTÓRZYĆ MATERIAŁ PRZED SPRAWDZIANEM/EGZAMINEM , a przy okazji POPRAWIĆ SWOJĄ WIEDZĘ z danego działu? . . .

60 zł
za 60 min

Szymon

korepetycje z matematyki

Cześć! Jeżeli tu trafiłeś/aś oznacza to, że prawdopodobnie potrzebujesz pomocy z matematyki, a ja chętnie pomogę rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości! Przychodzą Ci prawdopodobnie różne pytania d . . .

60 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z matematyki

Jestem absolwentem studiów magisterskich (Elektrotechnika). Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej jak i początkujących w szkole średniej. Preferowana forma zajęć to konsultacje onli . . .

50 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Matematyka - korepetycje od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młodzi nauczyciele akademiccy, oferują profesjonalne korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz osób przygotowujących się do matury z mate . . .

100 zł
za 60 min

Maja

Korepetycje od podstawówki do studiów ze studentką matematyki

Jestem studentką II roku Modelowania Matematycznego i Analizy Danych na UG. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkół podstawowym, jak i gimnazjalistom (jak jeszcze istniały), licealisto . . .

40 zł
za 60 min

Jacek

Jacek Kaganek - absolwent University of Sussex.

Masz nietypowy projekt albo sytuację krytyczną? Napisz albo zadzwoń do mnie! Często bywałem jedynym korepetytorem który znalazł rozwiązanie problemu. Moi klienci ukończyli Columbia University in the Ci . . .

150 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Dysleksja Dyskalkulia matematyka autorka książek

yskalkulia? Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel? Nauczyciel mnie nie lubi? Duże braki? Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki? Wszystko umiem na korepetycjach ale w . . .

150 zł
za 45 min