Ogłoszenia

Matematyka

Kacper

Korepetycje z Matematyki PL/ENG

Witam, jestem studentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Cyberbezpieczeństwo. Ukończyłem liceum ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie (klasa z maturą międzynarodową IB). Jestem dwukrotnym l . . .

60 zł
za 60 min

Sylwia

Nareszcie! Lekcje, które pomogą Ci zrozumieć i polubić matematykę!

Chciałbyś w końcu zrozumieć matematykę? Właśnie znalazłeś odpowiednie korepetycje i korepetytora z pasją i doświadczeniem! Pierwsze kroki, w udzielaniu pomocy podczas nauki, stawiałam w gimnazjum poma . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z matematyki i grafiki komputerowej

Absolwentka wydziału elektrycznego z tytułem inżyniera. Przygotuję państwa córkę/syna do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Pomogę zrozumieć działanie programów z pakietu Adobe takich jak Photoshop, Lig . . .

35 zł
za 60 min

Patrycja

Ogarnij matmę bez spiny!

Przed Tobą  sprawdzian  lub  kartkówka  ?  Albo co gorsza -  egzamin  ? Pewnie trochę się obawiasz...? Świetnie się składa!  Pomogę Ci ogarnąć potrzebny materiał . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Matematyka! Kursy maturalne oraz 8 kl.

Cześć, zapraszam na kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, również do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia prowadzę w grupach od 3 do 6 osób zdalnie. . . .

50 zł
za 60 min

Zofia

EFEKTYWNE korepetycje z matematyki dla uczniów klas podstawowych i szkoły średniej!

Witam:) Mam na imię Zofia. Jestem studentką medycyny. Udzielam korepetycji uczniom klas podstawowych z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, biologii, chemii, a uczniom szkoły śre . . .

35 zł
za 60 min

AGATA

Matematyka

Jestem nauczycielem matematyki, udzielam korepetycji z matematyki na każdym poziomie nauczania. Zapraszam na dodatkowe zajęcia z matematyki oraz przedmiotów pokrewnych. Udzielam korepetycji na każdym poziomie n . . .

25 zł
za 60 min

Maciej

Matematyka nauczyciel

Nauczyciel z 24 letnim stażem zawodowym udzieli korepetycji w zakresie przygotowania do matury na poziomie rozszerzonym i podstawowym, egzaminu ósmoklasisty oraz pomocy w opanowaniu bieżącego materiału ( nadr . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Witaj szkoło

Zapraszam do zapisów na nowy rok szkolny.  Udzielam korepetycji z matematyki od 10 lat. Fizykę i chemię też wytłumaczę. Moim głównym celem jest to, by osoba mająca u mnie korepetycje zrozumiała dany . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

Matematyka - Korepetycje

Zapraszam serdecznie na korepetycje z matematyki! Jestem studentką Matematyki Stosowanej na Politechnice Białostockiej i chętnie pomogę Ci z tym przedmiotem :) korepetycji udzielam od kilku lat. Pomogę w prz . . .

40 zł
za 60 min