Ogłoszenia

Matematyka

PROJEKT MAT-FIZ

MATEMATYKA - korepetycje indywidualne i grupowe

PROJEKT MAT-FIZ powstał jako miejsce specjalizujące się w korepetycjach z matematyki i fizyki. Zauważając jednak potrzebę wsparcia z innych przedmiotów sygnalizowaną nam przez uczniów i rodziców nawiąza . . .

99 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z matematyki!

Cześć! Jestem studentem 1 roku na Politechnice Warszawskiej na kierunku Matematyka i analiza danych. W zależności od potrzeb przygotuję do matury i/lub pomogę z materiałem bieżącym. Na zajęciach skupiam si . . .

50 zł
za 60 min

Wiktor

Korepetycje z matematyki dla każdego!

Cześć! Właśnie znalazłeś swojego nowego korepetytora z matematyki :D Nieważne czy chcesz nadrobić zaległości z bieżących lekcji w podstawówce czy przygotować się do matury rozszerzonej w szkole ś . . .

50 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z matematyki:)

Korepetycje z matematyki (możliwe także z fizyki) dla osób chcących: -zdać dobrze maturę -rozumieć treść zajęć -nadrobić braki -ukierunkować się W zależności od wybranego celu zajęcia będą miały . . .

50 zł
za 60 min

Marek

Korepetycje z matematyki/fizyki!

Dzień dobry, Jestem studentem 3 roku na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Finanse i Rachunkowość. Udzielam korepetycji z matematyki i fizyki dla gimnazjalistów i licealistów. Posiadam doświadczenie w nauc . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z matematyki do poziomu matury podstawowej

Student informatyki na Politechnice Lubelskiej. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i liceum. Udzielam korepetycji zarówno z matematyki jak i języka angielskie . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

Wrocław były pracownik Uniwersytetu Wr. nauczy matematyki, fizyki.

Wrocław. Były pracownik Uniwersytetu-Fizyka, MBA (U.Ekonomiczny), Mechatronika (Politechnika Wr.) nauczy matematyki, fizyki - szkoła podstawowa, średnia, matura, przygotowanie do studiów. * pasjonuję się . . .

45 zł
za 60 min

Andrzej

Konkursy przedmiotowe z matematyki - kompleksowe przygotowanie uczniów szkół podstawowych

80 zł
za 60 min

Anna

Nie przegap-100% zdawalności! Ze mną polubisz matematykę.

90 zł
za 60 min

Galileusz

Matematyka - Galileusz Lublin

Matematyka W zależności od życzenia klienta w trakcie zajęć realizowany może być materiał sugerowany przez korepetytora lub wskazany przez klienta. Przygotowujemy uczniów na każdym etapie szkoły od po . . .

59 zł
za 60 min