Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Tak
Miasto Wrocław
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Matematyka
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura

Korepetycje z MATEMATYKI na wakacje Wrocław

Dzień dobry! Nazywam się Mateusz, mam 28 lat i jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Nauczaniem matematyki zajmuję się zawodowo od 8 lat, w ciągu każdego roku szkolnego, jak i również wakacji, prowadziłem dziesiątki uczniów - zarówno działając prywatnie, jak i będąc nauczycielem w centrum edukacyjnym "Fuksówka". Udzielanie korepetycji nie jest dla mnie zajęciem dodatkowym - to moja praca. 

Podczas wielu lat udzielania korepetycji z matematyki zebrałem wiedzę na temat tego jak trafić do każdego ucznia: mniej lub bardziej zdolnego w dziedzinie matematyki, otwartego bądź zamkniętego na kontakt z nauczycielem, małego dziecka czy dorosłego już nastolatka. Wypracowałem sposoby, by w jak najprostszy sposób wyjaśnić skomplikowane dla uczniów zagadnienia. Staram się to robić w sposób jak najbardziej przystępny dla ucznia, zamieniając matematyczny żargon w zrozumiały język i prowadząc zajęcia w bezstresowej atmosferze partnerstwa, tak jakby lekcję prowadził starszy kolega, brat czy kuzyn. 

Obecnie oferuję lekcje matematyki w wakacje 2019r. w celu przygotowania uczniów do egzaminów - egzaminu maturalnego w sesji poprawkowej oraz egzaminów komisyjnych będących wynikiem otrzymania oceny niedostatecznej z matematyki na świadectwie szkolnym. Preferuję stałe spotkania z uczniem, w terminie zarezerwowanym tylko dla niego w ilości czasu i liczbie zajęć w tygodniu dostosowanych do potrzeb i możliwości klienta. Ze swojej strony oferuję materiały edukacyjne (kserówki, arkusze, książki), atrakcyjną stawkę godzinową 40zł/60 min, miejsce do nauki we własnym mieszkaniu (okolice Skytower we Wrocławiu) bądź dojazd do domu ucznia, bezstresową atmosferę, praktycznie całotygodniową dostępność od rana do wieczora, również w weekendy.

Mogę zagwarantować, że jeżeli uczeń regularnie uczęszcza na zajęcia, wykazuje chęć nauki i poświęca minimum czasu w domu, by samemu przećwiczyć w praktyce zagadnienia omówione na lekcji, to jesteśmy w stanie osiągnąć postawiony przed sobą wspólny cel, czyli promocję do następnej klasy lub zaliczenie egzaminu maturalnego. Chciałbym jednak podkreślić, że mamy tu do czynienia z materiałem z całego roku, a w przypadku matury nawet trzech lat. Gruntowne powtórzenie go, nawet przy dużej intensywności zajęć wymaga kilku tygodni lekcji, dlatego szczerze polecam rozpoczęcie przygotowań w lipcu, aniżeli dwa tygodnie przed samym egzaminem

Pod koniec każdego roku szkolnego i wakacji uczniowie, którzy rzetelnie chodzili na zajęcia ze mną, dziękują mi za osiągnięty wynik i przygotowanie do egzaminu maturalnego, egzaminu poprawkowego komisyjnego, promocję do następnej klasy czy wyższy stopień na świadectwie, a co najważniejsze, wreszcie ZROZUMIENIE matematyki. Większość z nich decyduje się na kontynuację współpracy w następnych latach i w ten sposób są uczniowie, których prowadzę od szkoły podstawowej aż do liceum. Myślę, że jest to najlepsza forma rekomendacji.

Pozdrawiam, Mateusz.

+48 501 497 887