Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Maria

Lekcje śpiewu/ Trenerka głosu

Zajmuję się: - nauką śpiewu na wszystkich poziomach (styl klasyczny, rozrywkowy i musical); - emisją głosu dla wokalistów i aktorów; - przygotowaniem kandydatów do szkół muzycznych oraz wyższych ucz . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu

Dzień dobry! Jestem zawodową śpiewaczką operową. Oferuję profesjonalne lekcje śpiewu w gatunku wokalu klasycznego jak również estrady oraz jazz. Pracuję zarówno z dorosłymi i z dziećmi. Posługuję s . . .

70 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

80 zł
za 45 min

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

80 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Basia

Nauka śpiewu / Stare Miasto

O mnie? Jestem absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Wcześniej kształciłam się muzycznie w Ist. szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz IIst. w klasie wokalnej. Zjeździłam . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Nauka śpiewu

Zapraszam serdecznie na lekcje wokalne, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Oferuję pomoc w pracy nad emisją głosu, dykcją i interpretacją tekstu oraz w przygotowaniu do konkursów wokalnych lub wyst . . .

50 zł
za 45 min

Joanna

NAUKA ŚPIEWU

Zajęcia Wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupowe i indywidualne. Z podziałem na poziom zaawansowania. Kompleksowa opieka wokalna- od nauki techniki śpiewu, emisji głosu, dykcji, artykulacji, nauka t . . .

0 zł
za 45 min

Zuzanna

Zajęcia wokalne, nauka śpiewu

Zapraszam na zajęcia wokalne.  Wiek bez ograniczeń. Zapraszam osoby które chcą zacząć przygodę ze śpiewaniem, jak i te które chcą rozwijać swoje umiejętności, lub przygotować się do konkursów, . . .

90 zł
za 60 min

Kasia

Zajęcia wokalne, lekcje śpiewu, emisja głosu

Cześć! Mam na imię Kasia, jestem wokalistką z wieloletnim stażem, a w dzieleniu się swoimi doświadczeniami znajduję ogromną radość. Dlatego serdecznie zapraszam na lekcje wokalne dzieci (od 8 roku życi . . .

80 zł
za 60 min