Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Anna

Nauka śpiewu

Dzień dobry! Jestem zawodową śpiewaczką operową. Oferuję profesjonalne lekcje śpiewu w gatunku wokalu klasycznego jak również estrady oraz jazz. Pracuję zarówno z dorosłymi i z dziećmi. Posługuję s . . .

70 zł
za 60 min

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

80 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

65 zł
za 45 min

Roksana

Indywidualne lekcje śpiewu (emisja głosu i interpretacja)

Cześć! Zapraszam do siebie na indywidualne lekcje śpiewu (dzieci i młodzież) ? Skończyłam Wielicką Szkołę Muzyczną w klasie wiolonczeli. Swój głos szkoliłam w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Ro . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

Nauka śpiewu operowego

Cześć.! Jestem solistką opery , występuje na scenie już dobrych pare lat i chętnie pomogę w nauce śpiewu :) zapraszam do kontaktu.  Ola . . .

60 zł
za 45 min

Rytm i Melodia

Lekcje śpiewu. Nauka śpiewu - Lublin (również online)

Szkoła Muzyczna Rytm i Melodia w Lublinie zaprasza na lekcje śpiewu dzieci i dorosłych. Uczymy gry, śpiewu i radości muzykowania, a wszystko to – w Twoim rytmie! Bez ograniczeń wiekowych, zarówno od pods . . .

70 zł
za 45 min

Stanislav

Ponad 6 lat uczę śpiewu dzieci i dorosłych, zachęcam Cię do rozwiania swoich talentów!

Uczę śpiewu w naturalnych technikach Miałem szkolenia z zakresu art-terapii Moi uczniowie wielokrotnie zyskały nagrody laureatów międzynarodowych konkursów w Rosji, Polsce, Białorusi oraz Słowenii.  W . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Lekcje śpiewu, emisja i terapia głosu

Zapraszam na lekcje śpiewu i emisji głosu pod kierunkiem profesjonalnej wokalistki i terapeutki głosu. Ze mną odkryjesz piękno głosu, radość i swobodę publicznego występowania, śpiewania solo i w zespole, . . .

120 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje śpiewu, emisja głosu z wokalistką na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci i dorosłych

Jestem wielką pasjonatką muzyki, wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie zdobywam już od ponad 15 lat. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Wydziale Wokalno-Aktorskim na kierunku wokalistyka, specjalność . . .

90 zł
za 60 min