Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

50 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

65 zł
za 45 min

Rytm i Melodia

Lekcje śpiewu. Nauka śpiewu - Lublin (również online)

Szkoła Muzyczna Rytm i Melodia w Lublinie zaprasza na lekcje śpiewu dzieci i dorosłych. Uczymy gry, śpiewu i radości muzykowania, a wszystko to – w Twoim rytmie! Bez ograniczeń wiekowych, zarówno od pods . . .

70 zł
za 45 min

Stanislav

Ponad 6 lat uczę śpiewu dzieci i dorosłych, zachęcam Cię do rozwiania swoich talentów!

Uczę śpiewu w naturalnych technikach Miałem szkolenia z zakresu art-terapii Moi uczniowie wielokrotnie zyskały nagrody laureatów międzynarodowych konkursów w Rosji, Polsce, Białorusi oraz Słowenii.  W . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Lekcje śpiewu, emisja i terapia głosu

Zapraszam na lekcje śpiewu i emisji głosu pod kierunkiem profesjonalnej wokalistki i terapeutki głosu. Ze mną odkryjesz piękno głosu, radość i swobodę publicznego występowania, śpiewania solo i w zespole, . . .

120 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje śpiewu, emisja głosu z wokalistką na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci i dorosłych

Jestem wielką pasjonatką muzyki, wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie zdobywam już od ponad 15 lat. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Wydziale Wokalno-Aktorskim na kierunku wokalistyka, specjalność . . .

90 zł
za 60 min

Maria

Lekcje śpiewu

Dzień dobry! Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku Wokalistyka. Obok śpiewu, moją pasją jest również pedagogika, dlatego kieruję do Państwa swoją ofertę. Udzielam lekcji na każdym . . .

50 zł
za 50 min

Zuzanna

Nauka śpiewu dla amatorów i profesjonalistów (opera, musical, jazz, rock, pop)

Oferuję korepetycje z zakresu śpiewu, teorii muzyki oraz aktorstwa. Jestem absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej. Muzyka była moją pasją od zawsze, dlatego też postanowiłam związać z . . .

60 zł
za 60 min

Ola

Lekcje śpiewu :)

60 zł
za 60 min