Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Maria

Lekcje śpiewu/ Trenerka głosu

Zajmuję się: - nauką śpiewu na wszystkich poziomach (styl klasyczny, rozrywkowy i musical); - emisją głosu dla wokalistów i aktorów; - przygotowaniem kandydatów do szkół muzycznych oraz wyższych ucz . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu

Dzień dobry! Jestem zawodową śpiewaczką operową. Oferuję profesjonalne lekcje śpiewu w gatunku wokalu klasycznego jak również estrady oraz jazz. Pracuję zarówno z dorosłymi i z dziećmi. Posługuję s . . .

80 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

80 zł
za 45 min

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

80 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Arkadiusz

Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CzNB

Aby pracować nad Twoim głosem na bieżąco będziemy proponować Ci różnego rodzaju metody. Zaszczepimy w Tobie dobre praktyki, które ma każdy dobry wokalista. W naszej opinii jest to osoba, która nie ma sw . . .

150 zł
za 60 min

Anna

Nauka śpiewu

Profesjonalna nauka prawidłowej emisji głosu dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Możliwość zajęć stacjonarnych i online. Zajęcia wokalne w Akademii Śpiewu są idealnym rozwiązaniem dla osób, które o . . .

180 zł
za 60 min

Robert

Profesjonalny wokalista oferuje lekcje nauki śpiewu (wokalu) i emisji głosu w atrakcyjnej i bardzo niskiej cenie!

Profesjonalny i zawodowy wokalista z bogatym i dużym doświadczeniem scenicznym oraz pedagogicznym po 12 latach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oferuje zdalne (online) lub stacjonarne (z możliwością . . .

2 zł
za 60 min

Weronika

Nauka śpiewu/ Trening głosu

Serdecznie zapraszam na lekcje śpiewu. Zobaczycie Państwo jak przyjemna jest to forma spędzania czasu i szybko się od tego uzależnicie. Do tego dowiecie się, jak ważne jest zdrowe wydobywanie głosu. Nauczymy . . .

110 zł
za 60 min

Elzbieta/Lunia

Lekcje spiewu i emisji glosu

Jestem profesorem śpiewu i emisji głosu. Moje długoletnie doświadczenie jako śpiewaczka operowa w Théâtre Royal de la Monnaie w Bruxelles oraz jako profesor śpiewu z powodzeniem wykorzystuję w pracy nad gł . . .

80 zł
za 60 min