Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

50 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

65 zł
za 45 min

Zuzanna

Nauka śpiewu dla amatorów i profesjonalistów (opera, musical, jazz, rock, pop)

Oferuję korepetycje z zakresu śpiewu, teorii muzyki oraz aktorstwa. Jestem absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej. Muzyka była moją pasją od zawsze, dlatego też postanowiłam związać z . . .

60 zł
za 60 min

Ola

Lekcje śpiewu :)

60 zł
za 60 min

Maria

Nauka śpiewu rozrywkowego/klasycznego

Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie oraz absolwentka Państwowej Szkoły muzycznej w Domosławicach. Możliwość nauki śpiewu rozrywkowego jak i również klasycznego od postaw. Udzielam także lekcji na keybo . . .

50 zł
za 60 min

Nauka śpiewu

Hej,  Od ponad 12 lat zajmuję się muzyką. Wciąż kształcę się w tym temacie. Chętnie udzielę lekcji z gry na fortepianie (poziom podstawowy), z kształcenia słuchu, z harmonii klasycznej, z śpiewu s . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Nauka śpiewu emisja głosu wokal śpiew lekcja śpiewu

Dzień dobry, Jestem wokalistką z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Od wielu lat występuję na scenie w przedstawieniach, koncertach oraz animacjach. Jednocześnie jestem studentką ostatniego roku na wydz . . .

45 zł
za 45 min

Natalia

Zawsze chciałeś śpiewać? Pisz śmiało!

To mit, że trzeba się urodzić z talentem muzycznym - zdolności muzyczne "się wyrabia" wraz z praktyką :) Absolwentka dyrygentury chóralnej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza na lekcje śpiewu . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Nauka śpiewu

 Udzielę prywatnie lekcji wokalu dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych.. Uczę się wokalu od kilku lat i robię to nadal by doskonalić swoje umiejętności. Mam za sobą szkołę muzyczną. Do u . . .

100 zł
za 60 min