Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Patrycja

Indywidualne lekcje śpiewu

Studio Wokalno-Instrumentalne Appassionato w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza na indywidualne lekcje śpiewu. Zajęcia prowadzone są w Rudzie Śląskiej oraz w Zabrzu. Dedykuję je osobom na każdym poziomie z . . .

65 zł
za 45 min

Nauka śpiewu

Hej,  Od ponad 12 lat zajmuję się muzyką. Wciąż kształcę się w tym temacie. Chętnie udzielę lekcji z gry na fortepianie (poziom podstawowy), z kształcenia słuchu, z harmonii klasycznej, z śpiewu s . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Nauka śpiewu emisja głosu wokal śpiew lekcja śpiewu

Dzień dobry, Jestem wokalistką z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Od wielu lat występuję na scenie w przedstawieniach, koncertach oraz animacjach. Jednocześnie jestem studentką ostatniego roku na wydz . . .

45 zł
za 45 min

Natalia

Zawsze chciałeś śpiewać? Pisz śmiało!

To mit, że trzeba się urodzić z talentem muzycznym - zdolności muzyczne "się wyrabia" wraz z praktyką :) Absolwentka dyrygentury chóralnej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza na lekcje śpiewu . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Nauka śpiewu

 Udzielę prywatnie lekcji wokalu dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych.. Uczę się wokalu od kilku lat i robię to nadal by doskonalić swoje umiejętności. Mam za sobą szkołę muzyczną. Do u . . .

100 zł
za 60 min

Paulina

Lekcje śpiewu dla każdego - online i stacjonarnie

Cześć, oferuję lekcje śpiewu, emisję głosu oraz teorię muzyki online i stacjonarnie. Kto może wziąć udział w zajęciach? Każdy kto chce poprawić swoje umiejętności wokalne, dowiedzieć się c . . .

50 zł
za 60 min

Dominika

NAUKA ŚPIEWU / EMISJA GŁOSU

Wokalistka z kilkuletnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia emisji głosu dla dzieci i dorosłych. O mnie Uczęszczałam do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy, jestem również absolwentk . . .

80 zł
za 45 min

Wojtek

Muzyka rozrywkowa -zajęcia

Muzyk-pianista,aranżer,kompozytor muzyki teatralnej  i filmowej udziela lekcji z zakresu fortepianu rozrywkowego,aranżacji i śpiewu rozrywkowego. Obecnie zajecia przez skype, whats up i messenger . . .

75 zł
za 60 min

Damian

Profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego. PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS!

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś! Możesz już przestać oglądać dalsze ogłoszenia! Oferuję kompleksową naukę śpiewu, obejmującą zarówno zagadnienia podstawowe, jak i te najbardziej zaawansowane. . . .

150 zł
za 60 min