Cena / za 50 min 120 zł
Lekcje online Tak
Miasto Wrocław
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Nauka śpiewu
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Nauka Śpiewu / Vocal Coaching (PL/ENG)

Jestem singer-songwriterem i psychologiem, zadbam o Ciebie, twoją uważność i dobry kontakt :)

Nauczę Cię jak rozwinąć głos, świadomie korzystać ze swojego ciała, znaleźć własny muzyczny styl i jak pisać utwory. Jestem wokalistą, producentem muzycznym, konferansjerem oraz psychologiem z wykształcenia. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Psychologia, na Uniwersytecie Wrocławskim i wykorzystuję moją wiedzę ucząc i konsultując. Stawiam na podejście holistyczne, które posłuży Ci nie tylko w trakcie śpiewania, ale i na co dzień. Jest to metoda inspirowana naukami Kristin Linklater i moimi doświadczeniami ze Stanów Zjednoczonych, Szwecji i z Polski. Uczę prywatnie od lat w Polsce i Szwecji, współpracowałem w tym czasie z Centrum Kultury w Helsingborgu.

Podczas zajęć zajmiemy się:

- oddechem, postawą ciała i rozluźnianiem napięć 

- emisją głosu

- kształceniem słuchu i poczuciem rytmu

- dykcją i artykulacją

- interpretacją utworów

- prowadzeniem frazy

- songwritingiem i utworami własnymi

Zajęcia trwają 50 min i są odpowiednie zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Przyjmuję początkujących i osoby w każdym stopniu zaawansowania. Gwarantuję rozwój, serdeczną atmosferę i dużo uśmiechu.

Jestem aktywnym muzykiem, wokalistą i śpiewam zarówno koncerty i eventy firmowe z zespołem oraz solo, akompaniując sobie na gitarze elektro-akustycznej. Muzyka jest moją pasją, dlatego komponuję i produkuję autorskie utwory oraz utwory i podkłady muzyczne na zlecenie. Piszę również teksty w języku polskim, angielskim i szwedzkim. Na co dzień pracuję również jako lektor, konferansjer oraz coach wokalny i od wystąpień publicznych. 

Rozwijam karierę solową jako Filip Mizia, koncertuję w Polsce i w Europie: WOŚP 2023 Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy, Hard Rock Cafe we Wrocławiu 2023, Wrosound 2022, Rock&Love 2022, Malmö Festivalen 2021, Artfest & Chill Berlin 2020. Moje utwory znalazły się wielokrotnie na najpopularniejszych playlistach serwisów streamingowych takich jak np. ‘’New Music Friday Poland’’ Spotify, ’’Piątkowe Premiery’’ Tidal lub ‘’Alternatywnie z Polski’’ YouTube Music. Możesz mnie usłyszeć w takich radiostacjach jak m.in. Trójka - Program 3 Polskiego Radia, Radio Wnet, Radio RAM, Radio Wrocław, Radio Opole lub Radio Lublin: https://www.youtube.com/c/FilipMizia

Komponuję dla innych, napisałem m.in. utwór ,,I'm ok'' i wyreżyserowałem teledysk dla międzynarodowego projektu ELLIPSE, zajmującego się prewencją samobójstw wśród studentów w Europie: https://12stepsplan.com/

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Psychologia, na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczyłem się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i pracowałem nad warsztatem aktorskim w Studium Musicalowym Capitol. Ukończyłem szwedzki projekt muzyczno - show-biznesowy Major Tom w Helsingborgu oraz otrzymałem stypendia w Stanach Zjednoczonych: na wydziale Songwriting w Berklee College of Music i Jazz Vocals w The New School of Performing Arts (Nowy Jork). W 2023 roku ukończyłem produkcję muzyczną w Szkole Muzyki Nowoczesnej i otrzymałem tytuł ,,Technik Realizacji Nagrań’’.

Jestem laureatem festiwali m.in. :

- Zimowa Giełda Piosenki (I miejsce)

- Studencki Festiwal Piosenki (III miejsce)

- Festiwal Piosenek Jacka Kaczmarskiego (I miejsce)

- Przegląd Piosenki Literackiej PaPaLi (Grand Prix)

- Festiwal Piosenki Artystycznej, "Poetycka Dolina’’ (III miejsce)

Obecnie pracuję nad debiutancką płytą i rozwijam moją firmę.

Współpracowałem i polecam takie marki jak: New York Fashion Week, Agora S.A., Forever Entertainment SA, Radio Wrocław, Dr Irena Eris, Megapixel Studio, Soroptimist International, NG Engineering, E-llipse, Bracia Rodzeń.