Cena / za 60 min 50 zł
Lekcje online Tak
Miasto Łódź
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Nauka śpiewu
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Szkoła średnia Inne

Lekcje śpiewu dla każdego - online i stacjonarnie

Cześć,
oferuję lekcje śpiewu, emisję głosu oraz teorię muzyki online i stacjonarnie.

Kto może wziąć udział w zajęciach?
Każdy kto chce poprawić swoje umiejętności wokalne, dowiedzieć się czegoś więcej o swoim głosie oraz poznać zasady i teorię muzyki. Nieważne czy jesteś na początku edukacji czy już coś wiesz - te lekcje są dla Ciebie.

Czego będziemy się uczyć?
Styl/repertuar zależy od twoich preferencji. Dowiesz się jak m.in. śpiewać czysto i wyraźnie, co to takiego melodia akcentów, jak uruchomić przeponę i poprawnie wykorzystywać rezonatory. Odkryjesz, że śpiewanie przede wszystkim powinno być wygodne, zarówno w dolnych jak i w górnych rejestrach oraz jakim wspaniałym instrumentem jest nasze ciało. Dzięki teorii muzyki będziesz bardziej świadomy, nauczysz się śpiewać z nut, zrozumiesz cały zapis muzyczny, poznasz najważniejsze określenia i wiele innych.

Parę słów o mnie i o tym jak pracuję:
Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia, laureatką konkursów wokalnych oraz konkursów z wiedzy o muzyce. Pomimo młodego wieku mam na swoim koncie wiele koncertów w Polsce, m.in. w Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze Muzycznym w Łodzi, Teatrze Jaracza w Łodzi, Filharmonii Łódzkiej, Filharmonii Pomorskiej oraz za granicą m.in. w Berlinie, Budapeszcie, Wilnie, Brukseli, Pradze, Jerozolimie czy w Tel Awiwie. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Specjalizuję się w muzyce klasycznej, ale pracuję na różnych stylach. Na lekcjach ze mną panuje bardzo luźna, przyjazna atmosfera. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, nie mam stałych schematów pracy, ponieważ to co sprawdza się u jednej osoby, u drugiej może nie przynosić efektów. Muzyka jest moją największą pasją i właśnie tą pasją chciałabym się z Tobą podzielić. Pierwsza lekcja to tak zwana lekcja próbna podczas której m.in. ustalimy nasze cele, dowiem się trochę o twojej dotychczasowej edukacji muzycznej lub jej braku, sprawdzę Twoje predyspozycje oraz popracujemy nad pierwszym zagadnieniem. Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.

Cennik*:
Lekcja próbna wokal / teoria - 45 min - 30 zł
Lekcja próbna wokal + teoria - 45 min - 40 zł
Wokal / teoria - 45 min - 40 zł
Wokal / teoria - 60 min - 50 zł
Wokal + teoria - 60 min - 60 zł
Wokal + teoria - 90 min - 80 zł

*Jeżeli zdecydują się Państwo na lekcje z dojazdem do ucznia to do każdej ceny należy dodać 10 zł.