Ogłoszenia

Nauka śpiewu

Roksana

Indywidualne lekcje śpiewu (emisja głosu i interpretacja)

Cześć! Zapraszam do siebie na indywidualne lekcje śpiewu (dzieci i młodzież) ? Skończyłam Wielicką Szkołę Muzyczną w klasie wiolonczeli. Swój głos szkoliłam w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Ro . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

Nauka śpiewu operowego

Cześć.! Jestem solistką opery , występuje na scenie już dobrych pare lat i chętnie pomogę w nauce śpiewu :) zapraszam do kontaktu.  Ola . . .

60 zł
za 45 min

Rytm i Melodia

Lekcje śpiewu. Nauka śpiewu - Lublin (również online)

Szkoła Muzyczna Rytm i Melodia w Lublinie zaprasza na lekcje śpiewu dzieci i dorosłych. Uczymy gry, śpiewu i radości muzykowania, a wszystko to – w Twoim rytmie! Bez ograniczeń wiekowych, zarówno od pods . . .

70 zł
za 45 min

Stanislav

Wokalista, pedagog z wieloletnim doświadczeniem, zachęcam Cię do rozwiania swoich muzycznych talentów!

60 zł
za 60 min

Karolina

Lekcje śpiewu, emisja i terapia głosu

Zapraszam na lekcje śpiewu i emisji głosu pod kierunkiem profesjonalnej wokalistki i terapeutki głosu. Ze mną odkryjesz piękno głosu, radość i swobodę publicznego występowania, śpiewania solo i w zespole, . . .

120 zł
za 60 min

Weronika

Lekcje śpiewu, emisja głosu z wokalistką na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci i dorosłych

Jestem wielką pasjonatką muzyki, wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie zdobywam już od ponad 15 lat. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Wydziale Wokalno-Aktorskim na kierunku wokalistyka, specjalność . . .

90 zł
za 60 min

Maria

Lekcje śpiewu

Dzień dobry! Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku Wokalistyka. Obok śpiewu, moją pasją jest również pedagogika, dlatego kieruję do Państwa swoją ofertę. Udzielam lekcji na każdym . . .

50 zł
za 50 min

Zuzanna

Nauka śpiewu dla amatorów i profesjonalistów (opera, musical, jazz, rock, pop)

Oferuję korepetycje z zakresu śpiewu, teorii muzyki oraz aktorstwa. Jestem absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej. Muzyka była moją pasją od zawsze, dlatego też postanowiłam związać z . . .

60 zł
za 60 min

Maria

Nauka śpiewu rozrywkowego/klasycznego

Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie oraz absolwentka Państwowej Szkoły muzycznej w Domosławicach. Możliwość nauki śpiewu rozrywkowego jak i również klasycznego od postaw. Udzielam także lekcji na keybo . . .

50 zł
za 60 min

Klaudia

Nauka śpiewu emisja głosu wokal śpiew lekcja śpiewu

Dzień dobry, Jeśli zastanawiasz się, czy to dobry moment na naukę śpiewu to odpowiadam - tak. :) Jeśli Cię to interesuje - po prostu spróbuj. Jestem wokalistką z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Od . . .

100 zł
za 45 min