Cena / za 60 min 150 zł
Lekcje online Tak
Miasto Kraków
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Prawo
Zakres Studia Inne

Prawo karne materialne i procesowe

Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa karnego materialnego i procesowego. Metodę nauczania i zakres materiału uzgadniam indywidualnie, dostosowuję się do potrzeb ucznia, oczywiście proponując ze swojej strony konkretne rozwiązania.

Ukończyłem prawo na UJ w lipcu 2019 roku. Obroniłem pracę magisterską w Katedrze Prawa Karnego Materialnego na ocenę bardzo dobrą, mam doświadczenie praktyczne w pracy w wydziale karnym jednego z sądów rejonowych, w prowadzeniu szkoleń, wykładów i oczywiście korepetycji.

Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie WSB Merito w Warszawie. Ponadto mam doświadczenie w prowadzeniu dużego stowarzyszenia.

Oferuję także prowadzenie szkoleń z podstaw umówionej dziedziny prawa - dla dorosłych i młodzieży. Mam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń innowacyjnymi i efektywnymi formami nauczania. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych potrzeb słuchacza lub firmy/grupy osób.