Nauka programowania - Gry (Unity, C#)
Czy chcesz nauczyć się tworzenia stron i aplikacji internetowych? Szukasz kogoś kto będzie cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.
Moja oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, wystarczy dostęp do komputera i internetu, znajomość języka angielskiego i umiejętność pisania na klawiaturze. Posiadam doświadczenie nie tylko w programowaniu, ale również w uczeniu zarówno dzieci jak i dorosłych, a program lekcji dostowuję indywidualnie do każdego ucznia.
Czego nauczysz się na naszych lekcjach:
- Tworzenia gier komputerowych i mobilnych
- Korzystania z narzędzi potrzebnych do tworzenia gier, takich jak Unity i Visual Studio
- Jak i gdzie szukać potrzebnych informacji i pomocy oraz jak ułatwić sobie pracę wykorzystując zasoby internetu.
- Korzystania z systemów kontroli wersji (Github, Gitlab, Azure git repository)
- Organizacji pracy z wykorzystaniem metodologii SCRUM i Kanban.
Gdzie?
Zajęcia domyślnie odbywają się zdalnie, jednak nie mam problemu z dojazdem do ucznia na terenie Trójmiasta.
O mnie:
Jestem pasjonatem programowania i chętnie dzielę się wiedzą z tego zakresu. Posiadam 4-letnie doświadczenie w programowaniu (3-letnie w projektach komercyjnych). Wierzę, że najlepszą metodą nauki jest praktyka, z tego powodu lekcje skupiają się na tworzeniu wybranego przez ucznia projektu.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się ze ze mną telefonicznie lub poprzez wiadomość prywatną.