Ogłoszenia

Programowanie

Bartek

Nauka programowania gier w Unity i C#.

Hej :) Ofertę kieruję do osób zainteresowanym nauką programowania i tworzenia gier w C# w Unity . Mam wieloletnie doświadczenie w branży jako programista Unity, w tym jako Tech Lead oraz wydane tytuły spr . . .

100 zł
za 60 min

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji zadań i projektów C/C++ C# Python Java Javascript PHP Napisz do mnie jeśli: • potrzebujesz pomocy przy realizacji projektu • nie masz czasu lub cierpliwości n . . .

70 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Piotr

Data Science, Machine Learning, Programowanie

Z branżą Data Science związany jestem przeszło 5 lat. Wiele lat wcześniej zajmowałem się jednak już analizą i eksploracją danych. Zakres współpracy Projekty komercyjne. Zajmuję się zaawa . . .

60 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

120 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabVIEW oraz MATLAB (również Scilab, Octave, Freemat ; bez Simulinka i xCOSa). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Lekcje programowania - Scratch dla dzieci

Serdecznie zapraszam na programowanie przez zabawę, word, excel oraz lekcje języka programowania  Scratch dla dzieci. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi- lekcje ze mną to spora dawka wiedzy or . . .

30 zł
za 45 min

Mikołaj

Roczna pomoc przy nauce podstaw programowania lub matematyki.

Oferuję roczną pomoc (od września do czerwca następnego roku) przy nauce matematyki i podstawach programowania (przede wszystkim w Java 8, programowanie obiektowe, współbieżne) w formie cotygodniowych spotka . . .

5000 zł
za rok

Mikołaj

Roczna pomoc przy nauce podstaw programowania lub matematyki.

Oferuję roczną pomoc (od września do czerwca następnego roku) przy nauce matematyki i podstawach programowania (przede wszystkim w Java 8, programowanie obiektowe, współbieżne) w formie cotygodniowych spotk . . .

5000 zł
za rok