Ogłoszenia

Programowanie

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

70 zł
za 60 min

Tomasz

Programowanie w językach VBA, Python + SQL

Zapraszam do nauki programowania w VBA, Python z użyciem SQL i innych technologii. Skorzystaj z przygotowanych zadań lub przyjdź do mnie z własnym projektem, który chcesz rozwijać. 70 zł x 2h (sesja zdalna . . .

60 zł
za 60 min

Antek

Nauka programowania (C++/HTML i CSS)

Do zaoferowania mam prowadzenie zajęć z programowania w językach C++ lub HTML i CSS. Dzięki tym lekcjom możliwe jest szybkie wejście w świat programowania, jak i całego IT, najszybciej rozwijającej się bra . . .

25 zł
za 60 min

Alesandra

korepetycje c++/java i spring /c#/php/sql/html/css

Witajcie! Proszę o kontakt przez email  każdemu odpiszę! Mój adres email : alexandra1994@o2.pl Jestem studentką 4 roku informatyki( właściwie za miesiąc bronie pracę inżynierską) i chętnie pomogę . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

HTML5, CSS 3, SCSS, JavaScript (ES6), TypeScript, Angular 6+, Vue.js

Witam, https://www.e-korepetycje.net/barypa/programowanie zajmuję się programowaniem warstwy Front-end od 6 lat. Na co dzień rozwijam aplikacje w oparciu o framework Angular 7/8, oraz strony internetowe. O . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje programowanie

Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki, informatyki, programowania i fizyki. Dodatkowo pracowałem jako szkoleniowiec prowadząc ku . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Korepetycje INFORMATYKA programowanie C C++ Java Python PHP

Jestem absolwentem studiów pierwszego stopnia z informatyki oraz studentem drugiego. Oprócz studiowania głównym moim zajęciem jest praca jako programista. Oferuję zajęcia indywidualne z zakresu programowania . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Java podstawy - lekcje programowania. Pierwsza lekcja gratis!

Cześć! Jestem Paweł i przygotowuję się aktualnie do znalezienia pierwszej pracy jako programista, a Java to moja pasja. Coś co daje mi ogromną radości i coś czym chciałbym się z Tobą podzielić.  . . .

30 zł
za 60 min

Jakub

Programowanie (Aplikacje Mobilne / Python / C# / HTML / JS / CSS / Bazy danych / Oraz inne języki)

Witam, jestem programistą prowadzącym własne projekty, jestem tak zwanym full stackiem tzn. zarówno programuje frontendowo jak i backend nie jest mi obcy a właściwie jest mi bardzo bliski. Prowadzę własne pr . . .

40 zł
za 60 min