Ogłoszenia

Programowanie

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

60 zł
za 60 min

Marcin

Programowanie JAVA SWIFT C++ iOS Android

Oferuje korepetycje z programowania z języków JAVA SWIFT C++ iOS Android. Korepetycje oferuje w formie online przez skype ew. na terenie Śląska.  Potrafię dobrze tłumaczyć materiał, tak abyś zro . . .

50 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje programowania w języku C#

Oferuję lekcje programowania w języku C#. Począwszy od podstaw po poziom średnio-zaawansowany, tj. Tworzenie aplikacji webowej, desktopowej, wzorce projektowe, wzorce architektoniczne, metodyka pracy, praca z re . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

korepetycje c++/java i spring /c#/php/sql/html/css

50 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycje z prgramowania

50 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabView oraz MATLAB (również Scilab, Octave). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie, przejściowe. Tłumaczę działa . . .

100 zł
za 60 min

Karol

Programowanie C/C++

Dzień dobry Udzielę korepetycji z programowania w języku C i C++. W ramach zajęć oferuję: - Praktyczną naukę programowania (program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb), - Przygotowanie teore . . .

50 zł
za 60 min

Kamil

Programowanie, JAVA, SQL

Korepetycje z Javy, SQLa, GITa możliwe zarówno u mnie, u ucznia jak i online. Zakres materiału i cena do uzgodnienia. . . .

100 zł
za 60 min

Radosław

Programowanie sterowników PLC- to nie jest takie trudne!

Witam, oferuję korepetycje z programowania sterowników PLC oraz języka C/ C++. Posiadam 10 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji, ciągle doskonale się w tej kwestii i cenię sobie czas swój, jak i moi . . .

50 zł
za 60 min

Artur

Programowanie to proste !

Jestem absolwentem wydziału FTIMS PŁ. Posiadam tytuł Magistra Inżyniera Informatyki. Udzielę korepetycji z informatyki. Od szkoły podstawowej aż po informatykę wyższą na studiach, czy tez sprawy związane . . .

50 zł
za 60 min