Ogłoszenia

Programowanie

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji zadań i projektów C/C++ C# Python R Java Pascal Delphi Lazarus Javascript PHP Assembler x86 Napisz do mnie jeśli: • potrzebujesz pomocy przy realizacji p . . .

70 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Piotr

Data Science, Machine Learning, Programowanie

Z branżą Data Science związany jestem przeszło 5 lat. Wiele lat wcześniej zajmowałem się jednak już analizą i eksploracją danych. Zakres współpracy Projekty komercyjne. Zajmuję się zaawa . . .

60 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

90 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabView oraz MATLAB (również Scilab, Octave) bez Simulinka i xCOSa. Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie, przejściow . . .

80 zł
za 60 min

Mykhailo

Front-end + Angular od podstaw do eksperta

Cześć, mam na imię Michał. pracuję jako Senior Front-end Developer w Angular 2+ od 6 lat w jednej z IT firm w Warszawie. W tym czasie brałem udział w dziesiątkach projektach jak dużych tak i małych. Od 4 l . . .

90 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje zdalne Matematyka Fizyka Informatyka Matura Egzamin ósmoklasisty (8-klasisty)

Witam! Jestem studentem informatyki od 3 lat udzielającym korepetycje z wyżej wymienionych przedmiotów. Korepetycji udzielam dla uczniów na dowolnym poziomie szkoły podstawowej lub średniej. Oferuję: Pr . . .

50 zł
za 45 min

Marcel

Pomoc w nauce programowania

Witam Oferuje pomoc w zakresie nauki programowania. Pomogę zrozumieć i ogarnąć zarówno teorie programistyczną jak i same techniki programowania w różnych językach i technologiach takich jak: 1. Języki . . .

60 zł
za 60 min

Igor

Korepetycje Python/ Tworzenie stron (JavaScript/ HTML/ CSS)

Oferuję korepetycje z programowania na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla szkoły podstawowej, a także liceum. Mam wykształcenie wyższe inżynierskie w . . .

30 zł
za 60 min