Ogłoszenia

Programowanie

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji zadań i projektów C/C++ C# Python R Java Pascal Delphi Lazarus Javascript PHP Assembler x86 Napisz do mnie jeśli: • potrzebujesz pomocy przy realizacji p . . .

70 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Piotr

Data Science, Machine Learning, Programowanie

Z branżą Data Science związany jestem przeszło 5 lat. Wiele lat wcześniej zajmowałem się jednak już analizą i eksploracją danych. Zakres współpracy Projekty komercyjne. Zajmuję się zaawa . . .

60 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

100 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabView oraz MATLAB (również Scilab, Octave) bez Simulinka i xCOSa. Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie, przejściow . . .

80 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje / Nauka programowania / Konsultacje - JavaScript, React, Vue

Cześć :) Programowaniem zawodowo zajmuje się od 4 lat. Skończyłem studia na Politechnice Opolskiej (Inżynierskie). Pracowałem dla takich firm jak Atos i RST Software Masters (w RST pracuję obecnie) we Wr . . .

70 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka programowania - Gry (Unity, C#)

Czy chcesz nauczyć się tworzenia stron i aplikacji internetowych? Szukasz kogoś kto będzie cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Moja oferta skierowa . . .

80 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka programowania - aplikacje desktopowe i mobilne (.NET C#, WPF, Xamarin)

Czy chcesz nauczyć się aplikacji na komputery i urządzenia mobilne? Szukasz kogoś kto będzie cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Moja oferta skier . . .

80 zł
za 60 min

Mateusz

Nauka programowania - aplikacje internetowe (.NET C#, Angular, MSSQL)

Czy chcesz nauczyć się tworzenia stron i aplikacji internetowych? Szukasz kogoś kto będzie cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Moja oferta skierowan . . .

80 zł
za 60 min