Ogłoszenia

Programowanie

Krzysztof

Indywidualna nauka programowania

Witaj :) Zapraszam Cię na mój kurs programowania. Dzięki niemu przygotujesz się do pracy na stanowisko programisty. Po kursie poziom Twojej wiedzy oraz unikalne portfolio pozwolą Ci skutecznie szukać pracy z . . .

149 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabVIEW oraz MATLAB (również Scilab, Octave, Freemat ; bez Simulinka i xCOSa). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje Data Science | Machine Learning | AI | Python

Potrzebujesz pomocy z Pythonem, Data Science lub Machine Learningiem - dobrze trafiłeś ;) Pomogę Ci: Przebranżowić się na Data Science Dostać się na wybrane studia Przygotowanie do egzaminów Zbudować . . .

250 zł
za 60 min

Mariusz

Nauka programowania frontend (html, css/scss, bootstrap, JavaScript, React, WordPress, SEO). Bezpłatna lekcja próbna.

Udzielam skutecznych korepetycji z programowania oraz pozycjonowania stron internetowych (online oraz stacjonarnie) w technologiach: html, css/scss, Bootstrap, JavaScript, React, WordPress, Git, sklepy internetowe, . . .

80 zł
za 60 min

Korwin

Python/AI/Machine Learning/Deep Learning

Chcesz nauczyć się Pythona, uczenia maszynowego, uczenia głębokiego lub szukasz rozwiązania konkretnego problemu? Dobrze trafiłeś/aś! Na pewno będę w stanie Ci pomóc. Jeżeli chciałbyś otrzymać p . . .

150 zł
za 60 min

Szymon

Korepetycje z programowania u doświadczonego wykładowcy i praktyka

Udzielę korepetycje z programowania na każdym poziomie. O mnie: ✔ 12 lat prowadzania zajęć (stopień dra hab. inż.). ✔ Współprca z firmami prywatnymi, takimi jak Siemens, ArcelorMittal. ✔ Język . . .

160 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje/Zajęcia z programowania JAVA, pierwsze zajęcia = ZA DARMO

Cześć, jestem Michał i jestem studentem 4 roku studiów informatycznych z 3 letnim doświadczeniem w pracy jako programista w języku JAVA. Oferuje przemyślany i dostosowany pod twoje potrzeby i możliwości p . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje z programowania - Python, JavaScript, C++, HTML, CSS

Udzielam korepetycji z programowania zaawansowanego glownie w technologiach Python, JavaScipt, HTML, CSS. Ale także podstaw w C++, Java, C# i PHP. Wykonuje również projekty . . .

70 zł
za 60 min

Maciek

Zdalna nauka programowania, korepetycje Python cała Polska

Serdecznie zapraszam chętnych z całej Polski na zdalne lekcje programowania w języku Python. Klienci zgłaszają się z różnymi potrzebami: niektórzy nigdy wcześniej nie uczyli się programowania sp . . .

120 zł
za 60 min

Bartek

Nauka programowania gier w Unity i C#.

Hej :) Ofertę kieruję do osób zainteresowanym nauką programowania i tworzenia gier w C# w Unity . Mam wieloletnie doświadczenie w branży jako programista Unity, w tym jako Tech Lead oraz wydane tytuły spr . . .

100 zł
za 60 min