Ogłoszenia

Programowanie

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabVIEW oraz MATLAB (również Scilab, Octave, Freemat ; bez Simulinka i xCOSa). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie . . .

90 zł
za 60 min

Maciek

Zdalna nauka programowania, korepetycje Python cała Polska

Serdecznie zapraszam chętnych z całej Polski na zdalne lekcje programowania w języku Python. Pracujemy tak: Raz w tygodniu zdzwaniamy się na godzinę. Daję uczniom zdalny dostęp do mojego komputera, na któ . . .

120 zł
za 60 min

Mariusz

Nauka programowania od podstaw (html, css, bootstrap, JavaScript, React).

Dzień dobry.  Udzielam skutecznych korepetycji z programowania (online oraz stacjonarnie) w następujących technologiach frontendowych: Html, Css/Scss, Bootstrap, JavaScript, React. Gwarantuję efektywną nau . . .

100 zł
za 60 min

Bartek

Nauka programowania gier w Unity i C#.

Hej :) Ofertę kieruję do osób zainteresowanym nauką programowania i tworzenia gier w C# w Unity . Mam wieloletnie doświadczenie w branży jako programista Unity, w tym jako Tech Lead oraz wydane tytuły spr . . .

100 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji projektów i zadań.  Projekty, aplikacje, skrypty, bazy danych. Python C/C++ C#, ASP Java oraz Javascript, Node.js, HTML Pascal, Delphi, Lazarus PHP Pow . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Data Science, Machine Learning, Programowanie

Z branżą Data Science związany jestem przeszło 5 lat. Wiele lat wcześniej zajmowałem się jednak już analizą i eksploracją danych. Zakres współpracy Projekty komercyjne. Zajmuję się zaawa . . .

60 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

140 zł
za 60 min

New

Excel, Power Query, Power BI, DAX

Oferuję lekcje z programu Microsoft Excel, Microsoft Power Query, Microsoft Power BI. Zawodowo zajmuję się analizą danych oraz projektowaniem narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji. Mogę Ci pomóc j . . .

100 zł
za 60 min