Cena / za 60 min 50 zł
Lekcje online Tak
Miasto Gdynia
Miejsce U ucznia
Przedmiot Programowanie
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

Korepetycje dla języków: HTML/CSS, C#, JavaScript, TypeScript, Python oraz dla frameworków front-end.

Nazywam się Elliot White. Posiadam wykształcenie średnie techniczne jako technik informatyk. Obecnie studiuję psychologię i informatykę, co pozwala mi łączyć wiedzę techniczną z zrozumieniem ludzkich potrzeb i zachowań.

Pracuję dla takich firm jak MOVO AB i Nordic Morning, gdzie wykorzystuję swoje umiejętności i pasję do rozwiązywania problemów i tworzenia efektywnych rozwiązań technologicznych. Jestem zmotywowany i zaangażowany, aby nieustannie się rozwijać i ulepszać swoje umiejętności. Przygotowuję do egzaminów EE08 oraz EE09.

Efektywne uczenie informatyki i programowania wymaga odpowiedniego podejścia i dostosowania do potrzeb ucznia. Staram się połączyć teorię z praktyką, aby umożliwić uczniom zrozumienie i zastosowanie nabytych umiejętności w realnych sytuacjach. Kładę nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia, aby upewnić się, że rozumieją oni materiał i są w stanie samodzielnie rozwiązywać problemy. Regularnie sprawdzam postępy i dostarczam feedback, aby wspierać rozwój umiejętności.

Korepetycje mogą być prowadzone dla języków: HTML/CSS, C#, JavaScript, TypeScript, Python oraz dla frameworków front-end.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/elliot-white-520897252/

GitHub: https://github.com/Laradius