Cena / za 60 min 150 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Programowanie
Zakres Szkoła średnia Matura Studia Inne

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to również pomogę :)

Pomagam w nauce programowania i piszę programy od zera w następujących językach:
- C# (m.in. Unity, UWP, .Net, ASP.NET, Blazor)
- C/C++ (m.in. Arduino, programy konsolowe/okienkowe Linux/Windows)
- Java (m.in. Android, programy typu klient-server, konsolowe/okienkowe)
- Python (m.in. programy okienkowe i konsolowe, webcralwery, proste gry, programy typu klient-server, Selenium)
Dodatkowo potrafię posługiwać się systemem kontroli wersji (Git) oraz mam doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM. Potrafię dystrybuować i monetyzować aplikacje w Windows Store. Znam się na druku 3D (od strony technicznej i programistycznej).

Gdzie:
Spotkania odbywają się w moim mieszkaniu przy Metrze Wawrzyszew, inne miejsce spotkania czy online jest do ustalenia we wiadomości.

O mnie:
Jestem osobą spokojną i wyrozumiałą, uwielbiam dzielić się wiedzą i rozwiązywać problemy z zakresu programowania. Mam tytuł magistra informatyki (specjalizacja: sieci i systemy mobilne). Moje doświadczenie zawodowe to ponad dwa lata przepracowane jako developer w firmie zajmującej się tworzeniem rozwiązań mechatronicznych na potrzeby polskiej edukacji (rozwiązania oparte o m.in. Arduino, Androida). Mam roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu programowania - prowadziłem kursy C++ Arduino (z elementami robotyki) dla młodzieży i nauczycieli. Obecnie tworzę programy na platformę UWP (przykład: PowerPom w Windows Store) oraz projektuje gry mobilne na silniku Unity.