Cena / za 60 min 140 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Programowanie
Zakres Szkoła średnia Matura Studia Inne Szkoła podstawowa Gimnazjum

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Django. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Usługi kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów, hobbistów i juniorów.


Pomagam w nauce programowania i piszę programy od zera w następujących językach:
- C# (m.in. Unity, WPF, UWP, Selenium, ASP NET, Blazor)
- C/C++ (m.in. Arduino, programy konsolowe, okienkowe Linux/Windows)
- Java (m.in. Android, Spring, Selenium, Swing, programy typu klient-server, konsolowe/okienkowe)
- Javascript (React, axios)
- SQL
- Python (Django, Flask, SqlAlchemy, requests, pandas, Selenium, programy okienkowe i konsolowe, webcralwery, proste gry, programy typu klient-server)
Dodatkowo potrafię posługiwać się systemem kontroli wersji (Git) oraz mam doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM. Znam się na druku 3D (od strony technicznej i programistycznej).


Gdzie:
Spotkania odbywają się online lub na żywo niedaleko Metra Stokłosy.


O mnie:
Jestem osobą spokojną i wyrozumiałą, uwielbiam dzielić się wiedzą i rozwiązywać problemy z zakresu programowania. Mam tytuł magistra informatyki (specjalizacja: sieci i systemy mobilne). Moje doświadczenie zawodowe to ponad dwa lata przepracowane jako developer w firmie zajmującej się tworzeniem rozwiązań mechatronicznych na potrzeby polskiej edukacji (rozwiązania oparte o m.in. Arduino, Androida). Mam roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu programowania - prowadziłem kursy C++ Arduino (z elementami robotyki) dla młodzieży i nauczycieli. Od 5 lat uczę programowania w ramach indywidualnych zajęć i realizuję zlecenia programistyczne.
 
Proszę o kontakt sms lub przez formularz.