Ogłoszenia

Programowanie

HexaCode

Indywidualny kurs: { Web Developer } !

Cześć! Jeżeli: marzysz o tworzeniu własnych, profesjonalnych stron internetowych chcesz podjąć pracę jako web developer lub front-end developer pragniesz poznawać takie technologie jak HTML/CSS, JavaScri . . .

100 zł
za 60 min

Ehsan

Korepetycje z programowania w Javie i narzędziach dla programisty ( EN | PL )

[ PL - English bellow ] Cześć, Interesuje Cię kariera w branży IT?  Udzielam korepetycji z programowania w Javie i narzędziach dla programisty. Ukończyłem studia informatyczne, jestem inżynierem opro . . .

120 zł
za 60 min

Dagmara

Nauka programowania

60 zł
za 60 min

Kamil

Programowanie, JAVA, SQL

Korepetycje z Javy, SQLa, GITa możliwe zarówno u mnie, u ucznia jak i online. Zakres materiału i cena do uzgodnienia. . . .

100 zł
za 60 min

Karol

Programowanie C/C++

Dzień dobry Udzielę korepetycji z programowania w języku C i C++. W ramach zajęć oferuję: - Praktyczną naukę programowania (program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb), - Przygotowanie teore . . .

50 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycje z prgramowania

Hej, cześć, dzień dobry, jestem Patrycja i mam przyjemność uczyć matematyki od 8 lat, od czasu do czasu prowadzę także zajęcia z programowania. Podczas moich lekcji stawiam na indywidualne podejście do k . . .

65 zł
za 60 min

Paweł

Lekcje programowania w języku C#

Oferuję lekcje programowania w języku C#. Począwszy od podstaw po poziom średnio-zaawansowany, tj. Tworzenie aplikacji webowej, desktopowej, wzorce projektowe, wzorce architektoniczne, metodyka pracy, praca z re . . .

50 zł
za 60 min

Artur

Programowanie to proste !

Ogłoszenie jest dostępne tak więc ogłoszenie jest aktualne. Jestem absolwentem wydziału FTIMS PŁ. Posiadam tytuł Magistra Inżyniera Informatyki oraz 10-letni staż w udzielaniu korepetycji. Pracuje równie . . .

80 zł
za 60 min

Radosław

Programowanie sterowników PLC- to nie jest takie trudne!

Witam, oferuję korepetycje z programowania sterowników PLC oraz języka C/ C++. Posiadam 10 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji, ciągle doskonale się w tej kwestii i cenię sobie czas swój, jak i moi . . .

50 zł
za 60 min