Ogłoszenia

Programowanie

Korwin

Python/AI/Machine Learning/Deep Learning

Chcesz nauczyć się Pythona, uczenia maszynowego, uczenia głębokiego lub szukasz rozwiązania konkretnego problemu? Dobrze trafiłeś/aś! Na pewno będę w stanie Ci pomóc. Jeżeli chciałbyś otrzymać p . . .

150 zł
za 60 min

Mariusz

Nauka programowania front-end (html, css/scss, bootstrap, JavaScript, React, WordPress). Bezpłatna lekcja próbna.

Udzielam skutecznych korepetycji z programowania (online(Skype/GoogleMeet) oraz stacjonarnie) z zakresu: html, css/scss, Bootstrap, JavaScript, React, WordPress, Git, sklepy internetowe. Indywidualne podejście - d . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje z programowania - Python, JavaScript, C++, HTML, CSS

Udzielam korepetycji z programowania zaawansowanego glownie w technologiach Python, JavaScipt, HTML, CSS. Ale także podstaw w C++, Java, C# i PHP. Cena jest niewielka bo jestem uczniem i chce sobie dorobić . . .

70 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje z LabView i MATLAB (Scilab, Octave)

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów w środowiskach LabVIEW oraz MATLAB (również Scilab, Octave, Freemat ; bez Simulinka i xCOSa). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, magisterskie . . .

100 zł
za 60 min

Maciek

Zdalna nauka programowania, korepetycje Python cała Polska

Serdecznie zapraszam chętnych z całej Polski na zdalne lekcje programowania w języku Python. Klienci zgłaszają się z różnymi potrzebami: niektórzy nigdy wcześniej nie uczyli się programowania sp . . .

120 zł
za 60 min

Bartek

Nauka programowania gier w Unity i C#.

Hej :) Ofertę kieruję do osób zainteresowanym nauką programowania i tworzenia gier w C# w Unity . Mam wieloletnie doświadczenie w branży jako programista Unity, w tym jako Tech Lead oraz wydane tytuły spr . . .

100 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji projektów i zadań.  Projekty, aplikacje, skrypty, bazy danych. Python C/C++ C#, ASP Java oraz Javascript, Node.js, HTML Pascal, Delphi, Lazarus PHP Pow . . .

70 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

150 zł
za 60 min