Ogłoszenia

Programowanie

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji projektów i zadań.  Projekty, aplikacje, skrypty, bazy danych. Python C/C++ C#, ASP Java oraz Javascript, Node.js, HTML Pascal, Delphi, Lazarus PHP Pow . . .

70 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Unity2D. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Moją ofertę kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich i studentów. Jeśli chcesz napisać swoją grę w Unity to r . . .

140 zł
za 60 min

Filip

Praktyczna nauka Excela, VBA, SAS oraz Power Query z pomocą doświadczonego managera

Excel to Twoje codzienne narzędzie pracy, ale nie wiesz jak je efektywniej wykorzystać? Dzięki nauce ze mną odkryjesz jak łatwo możesz opanować ten program. Zdobądź nowe umiejętności i bądź gotowy na ry . . .

80 zł
za 60 min

Zajęcia z programowania Python / HTML / CSS / Scratch / C#

Prowadzę zajęcia dedykowane uczestnikom w każdym przedziale wiekowym, posiadając wszechstronne doświadczenie w nauczaniu osób od 7 do prawie 70 lat. Moje kompetencje obejmują zarówno powszechne zagadnienia z . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z Java dla początkujących: Nauka z doświadczonym studentem programowania!

Co zyskasz ucząc się ze mną? -Spersonalizowane podejście do nauki, dostosowane do Twoich potrzeb i tempa -Klarowne wyjaśnienia zagadnień programistycznych -Ćwiczenia praktyczne, które umożliwią C . . .

50 zł
za 60 min

Rafał

Informatyka PROGRAMOWANIE obiektowe C++, C#, ASP NET, VB, PHP, Delphi Pascal, UML, bazy danych, Android

Informatyka PROGRAMOWANIE obiektowe - C++, C#, ASP.NET, VB, Direct3D, J2EE, JOGL, Qt, PHP, Delphi Pascal, UML, bazy danych - MySQL, PostgreSQL, Oracle - PL/SQL, Python, Android, kryptografia. Expert chętnie udzieli . . .

80 zł
za 60 min

Miłosz

Korepetycje z programowania

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy naukowej i komercyjnej udzielam korepetycji z programowania obiektowego, modelowania danych i projektowania algorytmów. Pomogę w przygotowaniu do matury z informat . . .

100 zł
za 60 min

Marek

Podstawy programowania obiektowego C# - lekcje Online / Twój dojazd

Witam Jesteś początkującym programistą C# który ma problemy ze wgryzieniem się w temat programowania obiektowego? To dobrze! Bo właśnie przychodzę z pomocą! Poznasz podstawy programowania i programowania o . . .

70 zł
za 60 min