Ogłoszenia

Programowanie

Bartek

Nauka programowania gier w Unity i C#.

Hej :) Ofertę kieruję do osób zainteresowanym nauką programowania i tworzenia gier w C# w Unity . Mam wieloletnie doświadczenie w branży jako programista Unity, w tym jako Tech Lead oraz wydane tytuły spr . . .

100 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

199 zł
za 60 min

Bartosz

Pomoc w realizacji zadań i projektów

Pomoc w realizacji projektów i zadań.  Projekty, aplikacje, skrypty, bazy danych. Python C/C++ C#, ASP Java oraz Javascript, Node.js, HTML Pascal, Delphi, Lazarus PHP Pow . . .

70 zł
za 60 min

Viweb

Front-end i Back-end Developer HTML, CSS, JS, jQuery, PHP i wiele wiele więcej

50 zł
za 60 min

Radek

Projekty na zaliczenie Java, C/C++, Arduino, C#, Python, Django. Pomoc w nauce programowania dla wszystkich.

Hej! Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Usługi kieruję do wszystkich osób zainteresowanych programowaniem a w szczególności do osób początkujących, uczniów szkół średnich, maturzystów, stude . . .

140 zł
za 60 min

Lambert

Nauka Programowania

Cześć, Oferuję korepetycje z programowania dla dzieci i młodzieży. Posiadam umiejętności programowania w językach Python i C++ oraz szeroką wiedzę na temat algorytmów. Moim celem jest nie tylko nauczeni . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Zajęcia z programowania aplikacji webowych z senior front-end developerem. HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular

Chcesz nauczyć się tworzenia nowoczesnych aplikacji www od osoby, która od wielu lat pracuje w branży IT i realizuje duże projekty dla międzynarodowego biznesu? A może chcesz się przebranżowić i zarabiać . . .

100 zł
za 60 min

Klaudia

Chętnie pomogę Ci w nauczeniu się programowania PHP lub C#.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w nauce programowania i chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przekuć wiedzę pozyskaną na kursach w praktyczne umiejętności tworzenia projektów, to jesteś we właściwym miejscu! . . .

80 zł
za 60 min

Dawid

Programowanie Frontend, Javascript, HTML, CSS, Angular

Cześć! Nazywam się Dawid i jestem doświadczonym programistą frontend z wieloletnią praktyką w branży IT. Oferuję profesjonalne korepetycje z zakresu tworzenia stron internetowych i aplikacji webowych. Jeśl . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Żeby zrozumieć rekurencję, musisz: zrozumieć rekurencję (pierwsze zajęcia 50% ceny)

Ludzie pytają studenta: - Gdzie studiujesz? - Na WIET'cie. - Nie wiemy… No więc tak, studiowałem informatykę na WIET'cie (Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH). Teraz, po paru latach pr . . .

100 zł
za 60 min