Ogłoszenia

Pruszcz Gdański

Agnieszka

Angielski z Native speakerem i studentką studiującą w Szkocji

Agnieszka : studentka 3 roku Chemii na University of Aberdeen w Szkocji. Moje zajęcia będą skupiać się na czytaniu ze zrozumieniem i gramatyce. Uważam, że języka najlepiej jest uczyć się w praktyce . Opowi . . .

100 zł
za 60 min

Monika

J.angielski

Korepetycje z j.angielskiego. Każdy poziom zaawansowania. Nauczyciel z wieloletnim stażem pracy. Pruszcz Gdański i okolice. Lekcje on-line 30 zł/h , normalnie 50 zł/h. . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Ułamki czy pierwiastki to dla Ciebie czarna magia, a pole ko...

Ułamki czy pierwiastki to dla Ciebie czarna magia, a pole koła myli Ci się z jego obwodem? Oferuję pomoc, postaram się sprawić aby ta część szkolnej przygody nie była już taka straszna. Jestem absolwentką . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Rewolucyjna oferta w nauczaniu matematyki! Korepetycje z mat...

Rewolucyjna oferta w nauczaniu matematyki! Korepetycje z matematyki u doświadczonych nauczycieli-korepetytorów. Gwarantowana skuteczność, wysoka jakość. W naszej Szkole Matematyki 2plus2 Oddziały w Gdyni na D . . .

12 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje u doświadczonych nauczycieli korepetytorów Szkoł...

Korepetycje u doświadczonych nauczycieli korepetytorów Szkoły Matematyki 2+2. Zakres materiału od podstawówki do matury rozszerzonej. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Wysoka skuteczność i przyjazna . . .

20 zł
za 60 min

Sylwia

Jestem tegoroczna maturzystk(uczeszczam na lekcje matematyki...

Jestem tegoroczna maturzystk(uczeszczam na lekcje matematyki na poziomie rozszerzonym). Myślę ze moje świeże pomysły i mój młody wiek jest zaleta, ponieważ w ten sposób jestem w stanie dotrzeć do każdej os . . .

25 zł
za 60 min

Izabela

Jestem studentką II roku Politechniki Gdańskiej. Chętnie pod...

Jestem studentką II roku Politechniki Gdańskiej. Chętnie podejmę się pomocy w nauce uczniom szkoły podstawowej , gimnazjum oraz uczniom szkół średnich, którzy będą musieli zmierzyć się z maturą podstaw . . .

25 zł
za 60 min

Dorota

Witam, przebywałam Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytani ...

Witam, przebywałam Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytani - angielski jest moją pasią prowadzę bezstresowe lekcje języka angielskiego - również konwersacje, w domu ucznia, ponadto możliwe korepetycje z jezy . . .

35 zł
za 60 min

Michał

miły, sympatyczny korepetytor...

miły, sympatyczny korepetytor . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Witam. Student 4 roku Politechniki Gdańskiej wydziału Mechan...

Witam. Student 4 roku Politechniki Gdańskiej wydziału Mechanicznego udziela korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii.cena ustalana indywidualnie. nauka do matury, testów ale również odrabianie bieżących le . . .

1 zł
za 60 min