Ogłoszenia

Rachunkowość

Anna

Finanse i Rachunkowość analiza finansowa różne przedmioty KOREPETYCJE

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość, właścicielka biura rachunkowego i firmy szkoleniowej oferuje korepetycje z zakresu niżej wymienionych przedmiotów akademickich: - rachunkowości - rachunkowośc . . .

65 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Stachura

Rachunkowość

Uczę Rachunkowości Finansowej, Rachunkowości Zarządczej. Jestem pracuję w księgowości od 20 lat. Pomagam przy pisaniu prac. . . .

100 zł
za 60 min

Stachura

Rachunkowość, rachunek kosztów

Rachunkowość finansowa,rachunek kosztów,  pomoc przy pisaniu prac. Ukończyłem SKwP - Główny Księgowy Uczestniczę w postępowaniu kwalifikacyjnym dla kandydatów na Biegłych Rewidentów . . .

100 zł
za 60 min

Edufactory

Cześć! Skoro czytasz to ogłoszenie to pewnie potrzebujesz po...

Cześć! Skoro czytasz to ogłoszenie to pewnie potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu z rachunkowości. Świetnie, trafiłeś właśnie na grupę osób, która przygotowała już kilka roczników do ezgamin . . .

40 zł
za 60 min

Rafal

Uwielbiam przekazywac wiedze i robie to z pasja, nawet w tru...

Uwielbiam przekazywac wiedze i robie to z pasja, nawet w trudnych przypadkach lub napietych terminach np przed sesja, chociaz nie ma to jak systematyczna praca:) Po doswiadczeniach ostatniej sesji, blagam nie dzwon . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Dzień dobry. Udzielę korepetycji z obsługi programu InsERT (...

Dzień dobry. Udzielę korepetycji z obsługi programu InsERT (Rewizor i Subiekt). Pomogę w nauce do "starego" egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach: technik ekonomista/handlowiec/rachunkowości (w tym . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Finanse i Rachunkowość analiza finansowa różne przedmioty KOREPETYCJE

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość, właścicielka biura rachunkowego i firmy szkoleniowej oferuje korepetycje z zakresu niżej wymienionych przedmiotów akademickich: - rachunkowości - rachunkowości fin . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

20 letnie doświadczenie w spółkach produkcyjnych, usługowych...

20 letnie doświadczenie w spółkach produkcyjnych, usługowych, grupach kapitałowych. Wykładowca studiów zaocznych w Katedrze Finansów i Rachunkowości. (wiedza i umiejętności praktyczne). Serdecznie zaprasza . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Jeśli temat rachunkowości był dla Ciebie czarną magią, teraz...

Jeśli temat rachunkowości był dla Ciebie czarną magią, teraz stanie się klarowny jak nigdy dotąd. Zapraszam na korepetycje z zakresu rachunkowości. Posiadam 7 letni staż oraz wykształcenie magisterskie. Jes . . .

30 zł
za 60 min