Ogłoszenia

Rachunkowość

Konrad

Mądre i skuteczne korepetycje

Mądre i skuteczne korepetycje Mądre i skuteczne korepetycje dla studenta Pomoc w każdym problemie Zapraszam do kontaktu  . . .

100 zł
za 60 min

Robert

Wsparcie akademickie sumiennie i z doświadczeniem

Wsparcie akademickie sumiennie i z doświadczeniem Profesjonalna i sumienna pomoc na każdym etapie nauki Skontaktuj się w celu omówienia szczegółów +48 724 569 714 . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Rachunkowość - nauka z sukcesami

Dzień dobry, Pomoc również po zajęciach. Pierwsze spotkanie za darmo - umów lekcję już teraz! Prowadzę zajęcia już od wielu lat. Mam doświadczenie w kwestii merytorycznej, ale również aspektów pode . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Szkolenia & korepetycje z rachunkowości

Zapraszam na profesjonalne szkolenia & korepetycje z rachunkowości w zakresie teorii i praktyki.  Przygotowuję także do egzaminów zawodowych OKE w zawodzie technik ekonomista, technik rachunkowości, te . . .

80 zł
za 60 min

Hania

DYSKRETNA POMOC STUDENCKA 24/7

150 zł
za 60 min

Hania

DYSKRETNA POMOC STUDENCKA

150 zł
za 60 min

Korepetycje z Rachunkowości

Udzielam korepetycji z następujących przedmiotów: 1. Rachunkowość 2. Finanse  3. Rachunkowość zarządcza  4. Rachunek kosztów  Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: damiankore@op.pl&nbs . . .

50 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

PROGRAM PŁATNIK

POSZUKUJĘ INSTRUKTORA  DO NAUKI OBSŁUGI PROGRAMU PŁATNIK.  LEKCJE W KRAKOWIE W DOMU UCZNIA  LUB ON LINE.  CHĘTNIE ZATRUDNIĘ  PRAKTYKA , PRACOWNIKA  ZUS. . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Rachunkowość finansowa, zarządcza, rachunek kosztów

Rachunkowość finansowa, zarządcza, rachunek kosztów pełnych, zmiennych (RKP, RKZ), próg rentowności (BEP), KS, kz, EOQ Proszę NIE pisać SMS-ów, tylko e-maile albo dzwonić. Kontakt jest w treści ogł . . .

150 zł
za 60 min

Alicja Miazgowicz

aktualne na 09.2023 nagranie online rabaty iPad 20 lat pracy - kalendarz online grupy

Nazywam się Alicja Miazgowicz - znajdź mnie w Google, YouTube, na Facebooku! :) ➡️ Oferta aktualna cały rok akademicki – we wrześniu 2023 również❗ ➡️ Chcesz wiedzieć, czy mogą pomóc w konkret . . .

150 zł
za 60 min