Ogłoszenia

Rachunkowość

Kasia

Witam, Chętnie pomogę w nauce Rachunkowości osobom które ma...

Witam, Chętnie pomogę w nauce Rachunkowości osobom które mają problem z tym przedmiotem. Jestem absolwentką technikum ekonomicznego a aktualnie rozpoczynam studia na kierunku rachunkowość i finanse. Osoby . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Witam serdecznie:) Jestem studentką na wydziale Ekonomii i z...

Witam serdecznie:) Jestem studentką na wydziale Ekonomii i zarządzania i chętnie pomogę przy rachunkowości.(krok po kroku , każdy zrozumie) . . .

20 zł
za 60 min

Patrycja

Udzielę korpepetycji z rachunkowości finansowej i budżetowej...

Udzielę korpepetycji z rachunkowości finansowej i budżetowej, pomagam w przygotowaniu do wszelkich zaliczeń, egzaminów, tłumaczę w prosty, zrozumiały sposób.Mam 13 letnie doswiadczenie w tej dziedzinie. To n . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Samodzielna księgowa z certyfikatem prowadząca szkolenia z z...

Samodzielna księgowa z certyfikatem prowadząca szkolenia z zakresu kadr, księgowości oraz obsługi programu Optima, Symfonia i Płatnik udzieli indywidualnych korepetycji w tym zakresie. Zapewniam sprzęt i oprog . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Udzielam korepetycji z rachunkowości na poziomie szkoły śred...

Udzielam korepetycji z rachunkowości na poziomie szkoły średniej i poziomie akademickim. Cena do uzgodnienia. . . .

25 zł
za 60 min

Marta

Studia z zakresu rachunkowości, oraz 3-letnie doświadczenie ...

Studia z zakresu rachunkowości, oraz 3-letnie doświadczenie w audycie. Zdanych wszystkie egzaminy na biegłego rewidenta, certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Myślę, że mogę . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Oferuję swoja pomoc z zakresu rachunkowości. Potrzebujesz pr...

Oferuję swoja pomoc z zakresu rachunkowości. Potrzebujesz projektu, zaliczeniówki bądź wyższego poziomu pracę-napisz! Jestem absolwentką PG i posiadam szeroką wiedzę w tym zakresie . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Witam. Jeśli rachunkowość jest Twoją przysłowiowa pięta Achi...

Witam. Jeśli rachunkowość jest Twoją przysłowiowa pięta Achillesa, to zapraszam na korepetycje. Mam na imię Ania i jestem byłą studentką rachunkowości. Pomogę tobie w podstawach rachunkowości. Dzięki mn . . .

40 zł
za 60 min

Marek

Rachunkowość finansowa, zarządcza, podatkowa - rozwiązywanie...

Rachunkowość finansowa, zarządcza, podatkowa - rozwiązywanie zadań, pełny zakres 24h Pomogę w zakresie przedmiotów rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów, rachunkowości pod . . .

20 zł
za 60 min

Kamila

Witam. Udzielam korepetycji z podstaw rachunkowości (bilans,...

Witam. Udzielam korepetycji z podstaw rachunkowości (bilans, rachunek zysków i strat, koszty, przychody, księgowanie na kontach). Nie udzielam korepetycji z analizy finansowej, rachunkowości zarządczej. . . .

30 zł
za 60 min