Ogłoszenia

Rachunkowość

Marta

Studia z zakresu rachunkowości, oraz 3-letnie doświadczenie ...

Studia z zakresu rachunkowości, oraz 3-letnie doświadczenie w audycie. Zdanych wszystkie egzaminy na biegłego rewidenta, certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Myślę, że mogę . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Oferuję swoja pomoc z zakresu rachunkowości. Potrzebujesz pr...

Oferuję swoja pomoc z zakresu rachunkowości. Potrzebujesz projektu, zaliczeniówki bądź wyższego poziomu pracę-napisz! Jestem absolwentką PG i posiadam szeroką wiedzę w tym zakresie . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Witam. Jeśli rachunkowość jest Twoją przysłowiowa pięta Achi...

Witam. Jeśli rachunkowość jest Twoją przysłowiowa pięta Achillesa, to zapraszam na korepetycje. Mam na imię Ania i jestem byłą studentką rachunkowości. Pomogę tobie w podstawach rachunkowości. Dzięki mn . . .

40 zł
za 60 min

Marek

Rachunkowość finansowa, zarządcza, podatkowa - rozwiązywanie...

Rachunkowość finansowa, zarządcza, podatkowa - rozwiązywanie zadań, pełny zakres 24h Pomogę w zakresie przedmiotów rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, rachunku kosztów, rachunkowości pod . . .

20 zł
za 60 min

Kamila

Witam. Udzielam korepetycji z podstaw rachunkowości (bilans,...

Witam. Udzielam korepetycji z podstaw rachunkowości (bilans, rachunek zysków i strat, koszty, przychody, księgowanie na kontach). Nie udzielam korepetycji z analizy finansowej, rachunkowości zarządczej. . . .

30 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z rachunkowości - wolne terminy!! Gwarancja sukcesu!!

40 zł
za 60 min

Kamil

Rachunkowość – rozwiązywanie zadań online przez internet 24h...

Rachunkowość – rozwiązywanie zadań online przez internet 24h.... Krótkie terminy realizacji – tanio, uczciwie i fachowo. Chętnie pomogę w rozwiązywaniu zadań w zakresie rachunkowości finansowej, podatk . . .

15 zł
za 60 min

Johan

ZADANIA I POMOC ONLINE ! Jestem skuteczny, a niektórzy mówią...

ZADANIA I POMOC ONLINE ! Jestem skuteczny, a niektórzy mówią wręcz- że jestem jak czarodziej. Cóż jeśli uczy Cię pasjonat.. to po prostu zdasz!:) . . .

37 zł
za 60 min

Jędrzej

Jestem czarodziejem. Tak nazwali mnie uczniowie. Przychodzis...

37 zł
za 60 min

Oliwia

NOWY ŁAD, POLSKI ŁAD! Księgowa zaprasza na korepetycje- rachunkowość, księgowość solidnie i szybko

UWAGA!!!!!!! Księgowa zaprasza na korepetycje z zakresu rachunkowości oraz księgowości. Polecam konsultacje w pisaniu prac magisterskich i semestralnych oraz rozwiązywaniu zadań. Oferuję również pomoc w zak . . .

50 zł
za 45 min