Ogłoszenia

Rachunkowość

Anna

Finanse i Rachunkowość analiza finansowa różne przedmioty KOREPETYCJE

Oferuję korepetycje na poziomie akademickim z zakresu poniższych przedmiotów: - rachunkowość (w tym rachunkowość finansowa i zarządcza), - analiza finansowa, - rachunek kosztów, - finanse przedsiębiorstw, - . . .

80 zł
za 60 min

Agnieszka

20 letnie doświadczenie w spółkach produkcyjnych, usługowych...

20 letnie doświadczenie w spółkach produkcyjnych, usługowych, grupach kapitałowych. Wykładowca studiów zaocznych w Katedrze Finansów i Rachunkowości. (wiedza i umiejętności praktyczne). Serdecznie zaprasza . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Jeśli temat rachunkowości był dla Ciebie czarną magią, teraz...

Jeśli temat rachunkowości był dla Ciebie czarną magią, teraz stanie się klarowny jak nigdy dotąd. Zapraszam na korepetycje z zakresu rachunkowości. Posiadam 7 letni staż oraz wykształcenie magisterskie. Jes . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukow...

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukowych dla poniższych rodzajów pracy i analiz: - opracowania magisterskie - opracowania licencjackie - opracowania dyplomowe - referaty, artykuły, publi . . .

10 zł
za 60 min

Małgorzata

Udzielam pomocy przy pisaniu prac dyplomowych z zakresu rach...

Udzielam pomocy przy pisaniu prac dyplomowych z zakresu rachunkowości, analizy finansowej i zarządzania nieruchomościami. Solidnie i fachowo. Doświadczenie z korepetycjami 15 lat. . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Witam, jestem absolwentem bardzo dobrej uczelni ekonomiczne...

Witam, jestem absolwentem bardzo dobrej uczelni ekonomicznej i chętnie pomogę w pisaniu prac dyplomowych i zaliczeniowych w zakresie zarządzania, finansów, rachunkowości i nauk pokrewnych. Cena waha się od 30 . . .

35 zł
za 60 min

Marek

Nie możesz zrozumieć rachunkowości, finansów? Absolwent Fina...

Nie możesz zrozumieć rachunkowości, finansów? Absolwent Finansów i Rachunkowości SGH studiów magisterskich zaprasza na korepetycje. Tłumaczenie zadań i teorii. Mam doświadczenie teoretyczne w tej dziedzinie . . .

45 zł
za 60 min

Karol

Profesjonalna pomoc w nauczaniu matematyki na każdym poziomi...

Profesjonalna pomoc w nauczaniu matematyki na każdym poziomie. Egzamin gimnazjalny. Matura podstawowa i rozszerzona. Studia wyższe. Twój nauczyciel nie potrafi odpowiednio przekazać Ci wiedzy? Potrzebujesz kogoś . . .

30 zł
za 60 min

Kasia

Witam, Chętnie pomogę w nauce Rachunkowości osobom które ma...

Witam, Chętnie pomogę w nauce Rachunkowości osobom które mają problem z tym przedmiotem. Jestem absolwentką technikum ekonomicznego a aktualnie rozpoczynam studia na kierunku rachunkowość i finanse. Osoby . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Witam serdecznie:) Jestem studentką na wydziale Ekonomii i z...

Witam serdecznie:) Jestem studentką na wydziale Ekonomii i zarządzania i chętnie pomogę przy rachunkowości.(krok po kroku , każdy zrozumie) . . .

20 zł
za 60 min