Ogłoszenia

Rachunkowość

Michał

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukow...

Proponujemy indywidualną pomoc przy pisaniu opracowań naukowych dla poniższych rodzajów pracy i analiz: - opracowania magisterskie - opracowania licencjackie - opracowania dyplomowe - referaty, artykuły, publi . . .

10 zł
za 60 min

Małgorzata

Udzielam pomocy przy pisaniu prac dyplomowych z zakresu rach...

Udzielam pomocy przy pisaniu prac dyplomowych z zakresu rachunkowości, analizy finansowej i zarządzania nieruchomościami. Solidnie i fachowo. Doświadczenie z korepetycjami 15 lat. . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

Witam, jestem absolwentem bardzo dobrej uczelni ekonomiczne...

Witam, jestem absolwentem bardzo dobrej uczelni ekonomicznej i chętnie pomogę w pisaniu prac dyplomowych i zaliczeniowych w zakresie zarządzania, finansów, rachunkowości i nauk pokrewnych. Cena waha się od 30 . . .

35 zł
za 60 min

Marek

Nie możesz zrozumieć rachunkowości, finansów? Absolwent Fina...

Nie możesz zrozumieć rachunkowości, finansów? Absolwent Finansów i Rachunkowości SGH studiów magisterskich zaprasza na korepetycje. Tłumaczenie zadań i teorii. Mam doświadczenie teoretyczne w tej dziedzinie . . .

45 zł
za 60 min

Karol

Profesjonalna pomoc w nauczaniu matematyki na każdym poziomi...

Profesjonalna pomoc w nauczaniu matematyki na każdym poziomie. Egzamin gimnazjalny. Matura podstawowa i rozszerzona. Studia wyższe. Twój nauczyciel nie potrafi odpowiednio przekazać Ci wiedzy? Potrzebujesz kogoś . . .

30 zł
za 60 min

Kasia

Witam, Chętnie pomogę w nauce Rachunkowości osobom które ma...

Witam, Chętnie pomogę w nauce Rachunkowości osobom które mają problem z tym przedmiotem. Jestem absolwentką technikum ekonomicznego a aktualnie rozpoczynam studia na kierunku rachunkowość i finanse. Osoby . . .

35 zł
za 60 min

Marta

Witam serdecznie:) Jestem studentką na wydziale Ekonomii i z...

Witam serdecznie:) Jestem studentką na wydziale Ekonomii i zarządzania i chętnie pomogę przy rachunkowości.(krok po kroku , każdy zrozumie) . . .

20 zł
za 60 min

Patrycja

Udzielę korpepetycji z rachunkowości finansowej i budżetowej...

Udzielę korpepetycji z rachunkowości finansowej i budżetowej, pomagam w przygotowaniu do wszelkich zaliczeń, egzaminów, tłumaczę w prosty, zrozumiały sposób.Mam 13 letnie doswiadczenie w tej dziedzinie. To n . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Samodzielna księgowa z certyfikatem prowadząca szkolenia z z...

Samodzielna księgowa z certyfikatem prowadząca szkolenia z zakresu kadr, księgowości oraz obsługi programu Optima, Symfonia i Płatnik udzieli indywidualnych korepetycji w tym zakresie. Zapewniam sprzęt i oprog . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Udzielam korepetycji z rachunkowości na poziomie szkoły śred...

Udzielam korepetycji z rachunkowości na poziomie szkoły średniej i poziomie akademickim. Cena do uzgodnienia. . . .

25 zł
za 60 min