Cena / za 60 min 100 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Szachy
Zakres Inne

Naucz się królewskiej gry!

Witaj nowy szachisto!

Jestem Wiktor i zapraszam Cię serdecznie na lekcje szachów, które całkowicie dopasuję do twoich potrzeb i wymagań. Podchodzę do swej pracy elastycznie i zapewniam by nauka była przyjemnością. Jestem dość młodym i aktywnym graczem, dlatego łatwo mi będzie nawiązać kontakt i zrozumieć młodych zawodników.

Zawsze można się ze mną skontaktować poprzez telefon (sms / rozmowa) - 664 549 697, a wtedy z radością odpowiem na wszystkie twe pytania :)

Udzielam korepetycji zarówno dla nowicjuszy jak i graczy o średnim stopniu zaawansowania (do kategorii II).

Zapoznam Cię (bądź Twoje dziecko) z teorią gry i jej etapami, debiutami (otwarciami), a także z takimi aspektami gry jak taktyka i strategia!

1. Na pierwszych zajęciach sprawdzimy twe umiejętności i predyspozycje, a także ustalimy, jaki jest twój cel w świecie szachów.

2. Kolejnym etapem będzie stworzenie twojego planu pracy i rozwoju, który będzie w pełni dopasowany do twoich potrzeb.

3. W trakcie nauczania będę stosował porównania oraz analogie z życia codziennego, które uproszczą Ci rozumienie królewskiej gry ;)

4. Każde nasze spotkanie będzie dla ciebie nowym wyzwaniem, w trakcie zajęć będziemy analizować partie mistrzów świata, rozwiązywać zadania, a także poznawać nowe motywy gry.

5 Po każdych zajęciach będziemy omawiać ich przebieg i stopień trudności, czy nie były one zbyt łatwe bądź trudne.

Lekcje mogą odbywać się na trzy różne sposoby, online (na platformie Lichess), na żywo u ucznia, bądź u mnie w mieszkaniu, wybór należy do ciebie!

Szachy od dawna są moją pasją, bowiem to piękna i niezwykle rozwijająca gra, która uczy myślenia strategicznego, pomaga utrzymywać koncentrację, czy nawet zrozumieć wiele zależności obecnych w codziennym życiu. Dzięki grze w szachy rozwijamy pamięć, myślenie logiczne i uczymy się podejmować lepsze decyzje jednocześnie biorąc za nie odpowiedzialność. Szachy mogą odmienić Twoje życie!