Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Tak
Miasto Gdańsk
Miejsce U korepetytora
Przedmiot WOS
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura

Korepetycje z WOS / Matura / Konkursy / Olimpiady / Kartkówki

Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji, wielokrotnie odnosiłem sukcesy na olimpiadach z zakresu wiedzy o społeczeństwie i prawie. Od roku pomagam w przygotowaniu do matur, olimpiad oraz w uporaniu się z bieżącym materiałem. Moi uczniowie zawsze osiągają cel.

Moje zajęcia opierają się na aktywizacji ucznia. Dążę do zaciekawienia go danym tematem, co bardzo ułatwia naukę. Lekcje są pełne dysput oraz ciekawych anegdot. W praktyce nauczanie wygląda następująco: omawiam z uczniem materiał (tłumaczę, odpowiadam, zadaję pytania); podaję kilka ciekawych przykładów w wymiarze praktycznym; systematyzujemy nabytą wiedzę oraz eliminujemy możliwe braki. Taki sposób nauczania prowadzi do pełnego zrozumienia omawianego tematu, pozbawiony jest nudnych definicji i formułek, finalnie uczeń sam potrafi zdefiniować zagadnienie, gdyż w całości je rozumie.

Cena za godzinę zajęć (60 minut) wynosi 40 zł. Pierwsze spotkanie, na którym porozmawiamy o sprawach organizacyjnych, ustalimy poziom wiedzy ucznia, postawimy sobie cele, a przede wszystkim poznamy się, jest DARMOWE.

Zapraszam do kontaktu!