Ogłoszenia

WOS

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE KRAKÓW - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się p . . .

65 zł
za 45 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomo . . .

60 zł
za 60 min

Aneta

Witam serdecznie, jestem świeżo upieczoną absolwentką jedne...

Witam serdecznie, jestem świeżo upieczoną absolwentką jednego z warszawskich liceów. Korepetycji z WOS-u udzielam od 2 lat. Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego oraz matury na poziomie podstawowym (komplekso . . .

40 zł
za 60 min

Rafal

Witam wszystkich, Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawsk...

Witam wszystkich, Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego z ukończoną specjalizacją nauczycielską. Wiedzy o społeczeństwie uczę prywatnie już od kilku lat i zawsze z bardzo dużymi efektami u swoich uc . . .

35 zł
za 60 min

Jakub

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszaws...

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z Wosu i Geografii ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do egzaminu maturalnego z obu poziomów. Dogodna lokalizacja: Wa . . .

45 zł
za 60 min

Matylda

Pomogę w przygotowaniu do matury, testu. olimpiady - magiste...

Pomogę w przygotowaniu do matury, testu. olimpiady - magister politologii! . . .

40 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zaró...

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z WOSU. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Zapewniamy materiały dodatkowe i konkurencyjne c . . .

25 zł
za 60 min

Kasia

Korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i lice...

Korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Przygotowanie do egzaminów/matury. WOS (poziom podstawowy lub rozszerzony). Witam. Mam na imię Kasia i jestem studentką 2 roku studiów dziennych . . .

35 zł
za 60 min

kinga

Korepetycje WOS

Profesjonalne, rzetelne, ale w miłej i przyjaznej atmosferze przygotowanie do matury z wiedzy o społeczeństwie. Wytężona praca, która przekłada się na wysoki wynik matury i wymarzone studia na najlepszych po . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Bezstresowo i w miłej atmosferze, poziom gimnazjum liceum, s...

Bezstresowo i w miłej atmosferze, poziom gimnazjum liceum, studia . . .

40 zł
za 60 min