Ogłoszenia

WOS

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe WOS

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z Wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Św . . .

70 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomo . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE Warszawa - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2023) oraz chcących lepiej się przygotow . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki humanis . . .

95 zł
za 45 min

Piotr

Powtórka maturalna z WOSu i Historii, ewentualnie przygotowanie z bieżącego materiału

Oferuję szybką powtórkę przed egzaminem maturalnym z WOSu, historii i ewentualnie języka polskiego. Jestem także gotowy do przygotowywania ucznia z bieżącego materiału. Korepetycje prowadzę spokojnie i dos . . .

40 zł
za 60 min

Agata

Ostatnia poprawka z WOS-u! AKTUALNE

Zastanawiasz się właśnie, co jeszcze możesz zrobić przed swoją maturą z Wiedzy o społeczeństwie ? Proponuję ci pomoc na ostatnią chwilę - przepytam Cię ogólnie z całego materiału lub przerobimy jeszc . . .

35 zł
za 60 min

Katerina

Science

Допомога в написанні оглядів наукової літератури та наукових статей до публікації. English, Russian, Ukrainian . . .

100 zł
za 45 min

Katerina

Science

Допомога в написанні оглядів наукової літератури та наукових статей до публікації. English, Russian, Ukrainian . . .

100 zł
za 45 min

Michał

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie. NISKA CENA!

Witam, Bardzo chętnie udzielę korepetycji z wiedzy o społeczeństwie na poziome szkoły podstawowej (do 8 klasy włącznie). Na swoich lekcjach skupiam się głównie na tłumaczeniu trudnych pojęć, tłumac . . .

30 zł
za 60 min

Hanna

WOS u studentki prawa

Jestem studentką III roku prawa na UW. Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotu wiedza o społeczeństwie ONLINE lub STACJONARNIE. Pomogę zarówno w przygotowaniu do matury lub konkursu kuratoryjnego jak i w bie . . .

60 zł
za 60 min