Ogłoszenia

WOS

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe WOS

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z Wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współcz . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomo . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE KRAKÓW - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się p . . .

65 zł
za 45 min

Kamila

Korepetycje na terenie Piekar śląskich oraz Bytomia

Hej. Mam na imię Kamila i udzielam korepetycji z: J.Polskiego Wosu Historii Każda pierwsza lekcja jest darmowa. Polega ona na: Poznaniu ucznia Przygotowaniu sposobu indywidualnego nauczania Odpowiadaniu n . . .

30 zł
za 60 min

Magda

WOS

[ korepetycje online] Wos wcale nie jest łatwym przedmiotem. W ostatnich latach wypada, jako najgorzej zdawalny przedmiot na maturze. Zdaję sobie sprawę, że przygotowanie do matury wymaga dużo pracy i cierpliw . . .

45 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Pierwsza lekcja gratis. . . .

50 zł
za 60 min

Bartłomiej

Jeśli już zainteresowałem Cię Shrekiem na zdjęciu profilowym to chętnie pomogę Ci w nauce historii i wos-u!

Witaj, chcesz może zdać maturę z wos-u na satysfakcjonującym Cię poziomie, albo masz pecha i musisz szybko poprawić zagrożenie, a może jesteś wyjątkowo ambitną osobą i potrzebujesz wsparcia w przygotowan . . .

30 zł
za 60 min

Emil

WOS - Matura - Poznań i okolice ! Więcej w opisie

Witam, oferuję skuteczną pomoc w dostarczaniu wiedzy z Wiedzy o Społeczeństwie. Mozliwość przygotowania ucznia do [* egzaminów czy sprawdzianów, czy też matury na poziomie rozszerzonym.  *] Zajęci . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim i udzielam korepetycji z wiedzy o społeczeństwie na każdym poziomie edukacji szkolnej i oferuję przygotowanie do matury. Miejsce odbywania korepetycji jest dowo . . .

40 zł
za 60 min

Martyna

Korepetycje z wiedzy o społeczeństwie

Dzień dobry, cześć :) W tym roku rozpoczynam studia w obrębie stosunków międzynarodowych, jestem tegoroczną absolwentką szkoły średniej i realizowałam program wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozsze . . .

40 zł
za 60 min