Ogłoszenia

WOS

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe WOS

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z Wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współcz . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomo . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE Warszawa - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2022) oraz chcących lepiej się przygotow . . .

85 zł
za 45 min

Robert

Korepetycje WOS - olimpiady, matura, egzaminy, testy, nauka bieżąca.

Cześć! Jestem Robert i zapewne wszedłeś tutaj, bo szukasz kogoś kto pomoże Ci z wosem? W takim razie świetnie trafiłeś! WOS uważam za niezwykle interesujący przedmiot, a możliwość pomocy innym z ty . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! BPO Network oferuje zajęcia on-line z naszymi nauczycielami. Zapewniamy pomoc w wielu przedmiotach, w tym z WOSu. Co oferujemy? Belfer w si . . .

30 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje WOS

40 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje z WOS / Matura / Konkursy / Olimpiady / Kartkówki

Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Prawa i Administracji, wielokrotnie odnosiłem sukcesy na olimpiadach z zakresu wiedzy o społeczeństwie i prawie. Od roku pomagam w przygotowaniu do matur, oli . . .

40 zł
za 60 min

Iwona

Korepetycje Online prowadzone z wielu przedmiotów przez wykwalifikowaną kadrę

Co oferujemy? KOREPETYCJE z wielu przedmiotów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i miłą atmosferę podczas nauki. Gdzie? Lekcje odbywają się ON-L . . .

25 zł
za 60 min

Iwona

Matura to nie bzdura - korepetycje online

Oferujemy KOREPETYCJE przygotowujące do egzaminu dojrzałości. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo lekcje odbywają się ON-LINE. Przedmioty: - język polski; - języki obce: angielski, niemiecki; - matematyka . . .

25 zł
za 60 min

EduSpace

WOS // Korepetycje // #1 Tutoring w Polsce

# Poznaj nas! • indywidualne zajęcia • szczegółowa diagnostyka predyspozycji i osobowości • szkoła podstawowa, liceum i studia • autorski program nauczania w oparciu o tutoring • egz . . .

150 zł
za 60 min