Ogłoszenia

WOS

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 14-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Proponuję pomo . . .

60 zł
za 60 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE KRAKÓW - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2020) oraz chcących lepiej się p . . .

65 zł
za 45 min

Mariusz

Nowość! Korepetycje z WOS i historii z użyciem technologi TOUCH-TV 703'. Uczeń na pewno zapamięta tą lekcję.

Witam;) Trochę o mnie..z wykształcenia jestem magistrem studiów na wydziale humanistycznym, kierunek stosunki międzynarodowe ze specjalizacją politologia oraz nauczycielem języka polskiego z zamiłowania . . .

50 zł
za 60 min

Krystyna

WOS z pasją

Witam, udzielę korepetycje z wiedzy o społeczeństwie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jestem licealistką w systemie edukacji domowej w klasie humanistycznej. Wiedzę z wosu zdobywałam nie tylk . . .

35 zł
za 60 min

Madzia

Korepetycje z wos-u online

Wos wcale nie jest łatwym przedmiotem. W ostatnich latach wypada, jako jeden z najgorzej zdawalnych przedmiotów na maturze. Zdaję sobie sprawę, że przygotowanie do matury wymaga dużo pracy i cierpliwości, al . . .

35 zł
za 60 min

Rafał

Zdalne nauczanie z historii, WOS-u i filozofii. Pomoc w zadaniach.

Jestem nauczycielem i doktorantem na IH UWr. Obszarem wiedzy, z którego udzielam korepetycji to: historia, WOS, filozofia. Nauczam obecnie historii i etyki w szkole podstawowej (obecnie kończę awans zawodowy na n . . .

25 zł
za 60 min

Robert

WOS - skuteczne zajęcia

Skuteczne i efektywne korepetycje Indywidualny plan pracy z każdym uczniem Doktorant UAM . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

WOS na bdb

Doktorant UWr udzieli korepetycji Kilka lat doświadczenia, liczne sukcesy moich podopiecznych . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

WOS na 6

Szeroki zakres zajęć – od nadrabiania zaległości po przygotowania do olimpiad. Wieloletnie doświadczenie Doktorant UG . . .

60 zł
za 60 min

Samuel

Korepetycje z WOS-u

Oferuję korepetycje z WOS-u,  historii oraz języka polskiego.  Moja pomoc w nauce wyżej wymienionych przedmiotów sprowadza się zarówno do powtarzania oraz wyjaśniania materiału szkolnego, jak . . .

50 zł
za 60 min