Ogłoszenia

WOS

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe WOS

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z Wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Św . . .

80 zł
za 60 min

Maciej

Skuteczne korepetycje WOS

Zapraszam na korepetycje z wiedzy o społeczeństwie w przyjemnej i produktywnej atmosferze Co oferuję? - Kompleksowe kursy dla maturzystów  - Przygotowanie do konkursów i olimpiad - Pomoc z ma . . .

75 zł
za 60 min

Korepetycje

Korepetycje online WOS

Korepetycje online to szkoła specjalizująca się w udzielaniu zajęć dodatkowych zdalnie. Nasza kadra składa się z doświadczonych i efektywnych (osiągających sukcesy) korepetytorów. Plan pracy jest każdor . . .

80 zł
za 60 min

Aleksandra

Kompleksowe przygotowanie do matury z WOSU 2022/2023

O mnie:  Jestem studentką prawa drugiego roku Uniwersytetu Warszawskiego . Swoją maturę z wosu napisałam na 90% co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia, a także zachęciło do dzielenie się w . . .

60 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki human . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

WOS KOREPETYCJE Warszawa - EGZAMINATOR MATURALNY - NAUCZYCIELKA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2023) oraz chcących lepiej się przygotow . . .

95 zł
za 45 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

80 zł
za 60 min

Blanka

Korepetycje i konsultacje dla uczniów i studentów z WOS-u, doktorantka

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu pomoc z zakresu wiedzy o społeczeństwie dla uczniów szkół średnich i studentów.  Pomagam w realizacji zadań z t . . .

70 zł
za 60 min

Kuba

WOS

Hej! Jeśli chcesz zrozumieć czego masz się nauczyć na WOS, przygotować się do matury - dobrze trafiłeś! Sam zdawałem maturę rozszerzoną, potem w toku studiów prawniczych ta tematyka cały czas była obe . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Korepetycje z WOSu, przygotowanie do matury z Wiedzy o Społeczeństwie

Kto: absolwent politologii, wykładowca akademicki Gdzie: online, u ucznia, u korepetytora Zakres: - korepetycje z przedmiotu Wiedza o Społeczeństwie, - pomoc przy odrabianiu zajęć, - pomoc przy sp . . .

80 zł
za 60 min