Ogłoszenia

WOS

Korepetytorium

WOS ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Michał

WOS Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe Wiedza o społeczeństwie

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury rozszerzonej z Wiedzy o społeczeństwie (zgodnie z aktualnymi w . . .

90 zł
za 60 min

Maciej

Korepetycje WOS wiedza o społeczeństwie

Zapraszam na korepetycje z WOSu w przyjemnej i produktywnej atmosferze Oferuję: I Merytoryczną współpracę bez nudy! II Kompleksowe kursy do matury, także od zera III Przygotowanie do olimpiad i kon . . .

50 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetycje historia wos online MATURA 2024 EGZAMINATOR OKE.

Matura tuż, tuż, a Ty się obawiasz, że nie zdążysz przerobić całego materiału? Bardzo dobrze trafiłeś! Mam dla Ciebie specjalne zajęcia które przygotuje Cię do Matury z Wosu lub historii. Jestem nauc . . .

75 zł
za 60 min

Piotr

Student prawa pomoże z materiałem z WOSU

Cześć, Jestem studentem prawa i absolwentem profilu humanistycznego, po którym zdawałem maturę z WOSu. W liceum brałem udział w olimpiadzie z wosu, gdzie doszedłem do II etapu poziomu wojewódzkiego. . . .

35 zł
za 60 min

Sonia

Korpepetycje z WOSu, matura WOS, olimpiady

60 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Konkursu kuratoryjnego WOS / Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Przygotowuję uczniów szkół podstawowych do konkursu kuratoryjnego z WOSu, a uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Udzielam również korepetycji/ zajęć doda . . .

90 zł
za 60 min

Korepetycje

WOS Korepetycje online

Korepetycje z WOSu obejmują m.in. przygotowanie do Matury rozszerzonej (zgodnie z aktualnymi wymogami CKE), Konkursu kuratoryjnego, Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, czy wytłumaczenie konkretnyc . . .

90 zł
za 60 min

Aleksandra

Kompleksowe przygotowanie do matury z WOSU 2022/2023

O mnie:  Jestem studentką prawa drugiego roku Uniwersytetu Warszawskiego . Swoją maturę z wosu napisałam na 90% co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia, a także zachęciło do dzielenie się w . . .

60 zł
za 45 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki human . . .

95 zł
za 45 min