Ogłoszenia

Anatomia

Damian

Anatomia - u studenta VI roku medycyny z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat intensywnie i z dobrymi rezultatami udzielam korepetycji z anatomii.  Pomagam przede wszystkim w skutecznym p . . .

70 zł
za 60 min

Aneta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Anatomii uczyłam się...

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Anatomii uczyłam się na Collegium Medicum UJ, chętnie podzielę się doświadczeniem na temat nauki tego trudnego ale i pięknego przedmiotu. . . .

30 zł
za 60 min

Wiola

Jestem studentką VI roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ...

Jestem studentką VI roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału Lekarskiego. Posiadam kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Z powodzeniem przygotowywałam już wielu uczniów i studentów zar . . .

40 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medyc...

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medycznej, obecnie studiuję na czwartym roku medycyny KOSZT: 30-40 zł/ godzinę zegarową, 40-50 zł/ 1,5 godziny zegarowej cena uzależniona od poziomu nauc . . .

45 zł
za 60 min

Mieszko

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu medycyny w m...

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu medycyny w miłej i przyjaznej atmosferze. Tempo dostosowuję do potrzeb ucznia. Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi. Tłumaczenia, konsultacje, przygotow . . .

135 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Kompleksowa pomoc przy redagowaniu tekstów i doborze literat...

Kompleksowa pomoc przy redagowaniu tekstów i doborze literatury. Rzetelnie i solidnie. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min

Emilia

Jestem absolwentką Biologii Uniwersytetu Śląskiego. Udzielam...

Jestem absolwentką Biologii Uniwersytetu Śląskiego. Udzielam korepetycji z biologii i chemii w sposób jasny i zachęcający ucznia do nauki. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Mam kilkuletnie doświadczenie w u . . .

25 zł
za 60 min

Katarzyna

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkując...

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkujących, jak i hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Posiadam akademickie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauce rysowan . . .

25 zł
za 60 min

Agnieszka

Zajęcia z rysunku anatomicznego. W przypadku lekcji odbywają...

Zajęcia z rysunku anatomicznego. W przypadku lekcji odbywających się u korepetytora (Bemowo), zapewniam możliwość korzystania ze sztalug oraz tabletu komputerowego podczas zajęć. . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Witam serdecznie! Jestem lekarzem, uczę Anatomii z Fizjologi...

25 zł
za 60 min