Ogłoszenia

Anatomia

Mariusz

Ucz się anatomii od nauczyciela akademickiego! Learn anatomy from an academic teacher!

(English below) --- Chcesz doszlifować każdy aspekt swojej wiedzy? A może perspektywa zdawania kolejnego kolokwium jest przerażająca, różne struktury zaczynają wyglądać tak samo, nazwy angielskie i łac . . .

250 zł
za 60 min

Damian

Anatomia - u studenta VI roku medycyny z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat intensywnie i z dobrymi rezultatami udzielam korepetycji z anatomii.  Pomagam przede wszystkim w skutecznym p . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z anatomii

Hej, studiuje medycynę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Chętnie wytłumaczę Ci anatomię w oparciu o atlasy z użyciem mnemotechnik oraz autorskich grafik. Pomogę w bieżącym materiale oraz w przygotow . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje z anatomii

Hej, jestem studentem III roku medycyny w Warszawie.  Odkąd pamiętam interesowałem się budową człowieka. Obecnie aktywnie działam w kole naukowym z anatomii. Od roku udzielam korepetycji z zakresu . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z anatomii dla studentów kierunków medycznych/Anatomy lessons

Jestem studentką kierunku lekarskiego, od października na 3. roku, i członkiem Koła Anatomicznego. Z przyjemnością udzielę korepetycji z anatomii studentom kierunku lekarskiego i pokrewnych kierunków medyczn . . .

60 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycje dla studentów: anatomia, histologia, patologia i inne

Profesjonalne korepetycje dla studentów Kierunek lekarski (medycyna), kierunek lekarsko-dentystyczny (stomatologia), pielęgniarstwo, położnictwo, dietetyka, kosmetologia, ratownictwo medyczne i kierunki po . . .

200 zł
za 60 min

Małgorzata

Korepetycje z anatomii

Jestem studentką VI roku kierunku lekarskiego, a korepetycje z anatomii prowadzę od kilku lat. Przygotowuję do zajęć bieżących, nadchodzącego roku akademickiego lub egzaminów. Zajęcia odbywają się online . . .

120 zł
za 60 min

Karolina

Lekarka - udzielę korepetycji z anatomii i biochemii

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z anatomii i biochemii od 4 lat. Chętnie pomogę w poszerzaniu wiedzy i zrozumieniu z . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z anatomii zwierząt od studenta

Nazywam się Adam Krupiński, mam 20 lat i jestem studentem weterynarii II roku. Jako iż zaliczyłem anatomię niecały rok temu, jest ona dla mnie świeża i bardzo dobrze ją pamiętam. Jestem świadom jak obsze . . .

120 zł
za 90 min

Jan

Anatomia

Profesjonalna pomoc do egzaminu/kolokwium z anatomii człowieka. Z moją pomocą i przygotowaniem zawsze zdasz. Jestem po studiach lekarskich i mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Szczególnie l . . .

50 zł
za 60 min