Ogłoszenia

Anatomia

Mariusz

Ucz się anatomii od nauczyciela akademickiego! Learn anatomy from an academic teacher!

(English below) --- Chcesz doszlifować każdy aspekt swojej wiedzy? A może perspektywa zdawania kolejnego kolokwium jest przerażająca, różne struktury zaczynają wyglądać tak samo, nazwy angielskie i łac . . .

120 zł
za 60 min

Damian

Anatomia - u studenta VI roku medycyny z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat intensywnie i z dobrymi rezultatami udzielam korepetycji z anatomii.  Pomagam przede wszystkim w skutecznym p . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Anatomia człowieka dla człowieka

Cześć, jestem studentem kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i na anatomii zjadłem zęby. Nauka ta do najprostszych nie należy i sam doskonale o tym wiem, ale z Twoją pomocą pomogę ci prz . . .

80 zł
za 90 min

Bartosz

Anatomia Prawidłowa Człowieka

Jeśli Anatomia Prawidłowa Człowieka nie jest Twoją mocną stroną i poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci przygotować się do kolokwium czy egzaminu jednocześnie pokazując Ci przyjemną i ciekawą stronę anatom . . .

80 zł
za 60 min

jarek

ANATOMIA Kliniczna Funkcjonalna Sekcyjna

oferuje profesjonalne lekcje z anatomii, przygotowanie do egzaminu, podam sposoby na logiczna naukę anatomii. posiadam 15 letnie doświadczenie w zakresie anatomii klinicznej, sekcyjnej i funkcjonalnej zdobyte w pr . . .

50 zł
za 60 min

Izabela

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy....

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. . . .

35 zł
za 60 min

Mateusz

Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do...

Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów, kolokwium czy wrześniowych poprawek. Jestem absolwentem UM i byłym nauczycielem anatomii. Posiadam własne materiały i testy. Zapraszam do . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkując...

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkujących, jak i hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Posiadam akademickie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauce rysowan . . .

25 zł
za 60 min

Piotr

Witam serdecznie! Jestem lekarzem, uczę Anatomii z Fizjologi...

25 zł
za 60 min

Bartosz

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medyc...

Jestem absolwentem (z tytułem magistra) biotechnologii medycznej, obecnie studiuję na czwartym roku medycyny KOSZT: 30-40 zł/ godzinę zegarową, 40-50 zł/ 1,5 godziny zegarowej cena uzależniona od poziomu nauc . . .

45 zł
za 60 min