Cena / za 60 min 60 zł
Lekcje online Tak
Miasto Gdańsk
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Anatomia
Zakres Studia

Anatomia - u studenta VI roku medycyny z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat intensywnie i z dobrymi rezultatami udzielam korepetycji z anatomii. 

Pomagam przede wszystkim w skutecznym przygotowaniu do kolokwiów,  egzaminów oraz terminów poprawkowych. Skupiam się podczas zajęć na efektywnej nauce,  która ma zapewnić zdanie z dobrym wynikiem kolokwium lub egzaminu. 

Od lat udzielam również korepetycji online, więc teraz, w czasach pandemii i izolacji, nie mam problemów z prowadzeniem zajęć w tej formie. Zapraszam na zajęcia online. 

Zbliża się koniec roku akademickiego. Jeśli masz problem z dopuszczeniem się do egzaminów, mimo nauki masz problem ze zdaniem kolokwium albo potrzebujesz pomocy w usestymatyzowaniu wiedzy, to mogę Ci pomóc. Częste pytania jakie padają ze strony uczniów są o to co jest istotne, a co nie, czego należy się uczyć, na co zwrócić uwagę - odpowiedzenie na te pytania jest jednym z moich głównych celów. Wskazanie Ci na czym się skupić i czego uczyć. 

Zapewne poświęciłeś dużo czasu na naukę, ale Twoja wiedza wydaje Ci się być chaotyczna i nieuporządkowana. Pomogę Ci usystematyzować i utrwalić Twoją wiedzę i wyjaśnię Ci niezrozumiałe zagadnienia. 

Mam doświadczenie w nauczaniu osób nie tylko z kierunku lekarskeigo, ale także z innych medycznych kierunków (pielegniarstwa, ratownictwa medycznego, wychowania fizycznego, technik dentystycznych), więc jeżeli masz problem z anatomią na studiach zapraszam do kontaktu.

Pomogę również w rozwiązywaniu przykładowych pytań do egzaminu, testów, pytań z ubiegłych lat czy też opracowaniu listy zagadnień danej przez prowadzących zajęcia.

Sam zdawałem egzamin z anatomii na GUMedzie i znam wymagania naszej katedry.

Oferuję:

efektywną naukę nastawioną na zdanie kolokwiów/wejściówek/egzaminu

zajęcia mogą się odbywać u mnie przy ulicy Skłodowskiej-Curie, tuż przy GUMedzie zaraz po Twoich zajęciach - bez straty czasu na dojazdy

duże doświadczenie w nauczaniu anatomii

możliwość zrobienia zajęć online

Nr telefonu to 518 506 426. Zapraszam.