Ogłoszenia

Architektura

Maciek

ARCHITEKTURA / URBANISTYKA

Witam, udzielę korepetycji z projektowania architektoniczno-budowlanego, wykonawczego oraz urbanistycznego. . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje Revit / Tailor-made Revit classes

// english below Jestem architektką (absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej) z wieloletnim doświadczeniem w codziennej pracy w Revicie. Program i tempo nauczania oprogramowania dopasuję . . .

100 zł
za 60 min

Maja

programy graficzne

Z racji specyfiki studiów (scenografia - ASP) oraz liceum (aranżacja przestrzeni wystawienniczej) pracuję w różnych programach graficznych już od dłuższego czasu. AutoCad, SketchUp, Rhino, V-Ray , Photosh . . .

50 zł
za 60 min

Alicja

Szukam korepetytora do programu Archicad

Poszukuję korepetytora do programu Archicad ,interesują mnie lekcje wyłącznie stacjonarne .Lekcję mogą odbywać się w moim domu lub mogę dojechać. . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

 Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje proj . . .

67 zł
za 45 min

Aleksandra

Nauka Rysunku Architektonicznego Online

Witam! Jestem studentką Politechniki Krakowskiej. Dostałam się na uczelnię ze świetnym wynikiem oraz zdałam pierwszy rok z piątką na koniec. Chciałabym pomóc w przygotowaniach do egzaminu z rysunku który . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program o . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Nauka programów: Revit, AutoCAD, SketchUp, Lumion, Vectorworks

Dzień dobry! Z wykształcenia jestem architektem i chętnie podejmę się udzielenia korepetycji z programów Revit, AutoCAD, SketchUp, Lumion, Vectorworks. We wszystkich z nich mam doświadczenie na studiach i w . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Przygotowanie do egzaminu na studia z architektury

Dzień dobry! Z zawodu jestem architektem, chętnie podejmę się kompleksowego przygotowania na studia z Architektury: rysunek sztalugowy, perspektywa, aksonometria, geometria wykreślna. Zajęcia mogą się odb . . .

70 zł
za 60 min

Maciej

Archicad/Autocad/Rhinoceros/3dsmax+Coronarender/photoshop

Cześć! Chętnię pomogę Ci z wyżej wymienionymi programami. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nimi oprowadzę Cię w twoim tempie po interfejsie. Jeśli natomiast masz jakiś problem do rozwiązania, śmiał . . .

50 zł
za 60 min