Ogłoszenia

Architektura

Łukasz

Kurs rysunku odręcznego przygotowującego do egzaminu na Wydz...

Kurs rysunku odręcznego przygotowującego do egzaminu na Wydział Architektury. Zajęcia obejmują: kurs rysunku, zasady kompozycji, historię architektury, egzaminy próbne, przeglądy. Możliwość odbycia intensy . . .

20 zł
za 60 min

Damian

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z p...

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z programem. Wersja Eng. oraz PL. PHOTOSHOP - korki ze składania plansz. 3D Max - modelowanie/rendering/oświetlanie. Projekty z architektury, architektury w . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angie...

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej matematyka - szkoła średnia, gimnazjum, studia na kierunkach technicznych mechanika ogólna, podstawy statyki budowl . . .

30 zł
za 60 min

Xenon

Obliczenia z zastosowaniem liczb zespolonych. Stany nieustal...

Obliczenia z zastosowaniem liczb zespolonych. Stany nieustalone. Przekształcenia Laplacea i Fouriera. Sprzężenia magnetyczne cewek. Transformatory. Miernictwo elektryczne . Maszyny elektryczne. . . .

1111 zł
za 60 min

Ewa

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić d...

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić doskonalenie własnego warsztatu to zapraszam do swojej słonecznej pracowni. Prowadzę zajęcia z rysunku i malarstwa klasycznego oraz pomagam rozwiną . . .

30 zł
za 60 min

Gosia

Profesjonalny kurs Rysunku, Malarstwa i Kompozycji przygotow...

Profesjonalny kurs Rysunku, Malarstwa i Kompozycji przygotowujący do egzaminów wstępnych na uczelnie plastyczne, architekturę i urbanistykę, projektowanie krajobrazu i kerunki pokrewne. - lekcje rysunku odręczn . . .

25 zł
za 60 min

Ewa

Studentka III roku Architektury i Urbanistyki na Politechnic...

Studentka III roku Architektury i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej chętnie udzieli korepetycji, kursu, szkolenia z obsługi programu ArchiCAD (+ ARTLANTIS). Mogę pomóc w nauczaniu tych przedmiotów na poziom . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

KURS RYSUNKU ŁÓDŹ/ ZDUŃSKA WOLA. www.projektofficyna.pl Zap...

KURS RYSUNKU ŁÓDŹ/ ZDUŃSKA WOLA. www.projektofficyna.pl Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w prowadzonych przez nas zajęciach z rysunku architektonicznego, w Łodzi i Zduńskiej Woli. Mamy kilku . . .

23 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem studentką Politechniki Krakowskiej na wydziale Archit...

Jestem studentką Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Chętnie przygotuję do egzaminu z rysunku odręcznego :) . . .

17 zł
za 60 min

Joanna

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do egzaminów na ucze...

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne pod okiem kadry po ASP i wydz. architektury w Łodzi ( wtorek i piątek 17.00 - 20.00 ) propozycja dla pasjonatów: profesjonalne zajęcia . . .

20 zł
za 60 min