Ogłoszenia

Architektura

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min Zajęcia i konsultacje dostępne również w w . . .

50 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetycje ArchiCad Artlantis

Korepetycje z programu do projektowania ArchiCad i z prgramu do fotorealistycznych wizualizacji Artlantis.  Posiadam wysoką wiedzę w wyżej wymienionych programach jak i w udzielaniu korepetycji (staż 6 lat . . .

50 zł
za 60 min

Bartek

AutoCAd / ArchiCAD / Photoshop / Corel / Sketch UP -Warszawa i okolice z dojazdem / Cała Polska (I also teach in EN)

Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej - Inżynierem Architektem - z ponad 15 letnim doświadczeniem na polu udzielania korepetycji min. z różnych programów doprojektowania ( również z Mechaniki Budow . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje AutoCAD, Photoshop, SketchUp

Oferuję korepetycje z powyższych programów na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Możliwy dojazd za dopłatą. . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Kurs rysunku odręcznego i malarstwa w Rzeszowie dla kandydatów na studia architektoniczne i plastyczne.

Kurs rysunku | Zapisy na rok 2019/20  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA DO NASZEGO STUDIA. Prowadzimy studio otwarte. Z każdym indywidualnie ustalamy częstotliwość (można przychodzić parę ra . . .

300 zł
za miesiąc

Bartłomiej

Przedmioty budowlane - pomoc

Oferuję pomoc z przedmiotów: - konstrukcje stalowe, konstrukcje betonowe - budownictwo ogólne - przedmioty specjalności drogowej - instalacje sanitarne - technologia i organizacja budowy . . .

30 zł
za 60 min

Jan

Rysunek techniczny CAD | Draftsight

Cześć,  To ogłoszenie jest skierowane do osób chcących poznać sprawne sposoby kreślenia projektów architektonicznych, rysunków technicznych 2D i 3D w oprogramowaniu typu CAD.  Zapraszam,  . . .

30 zł
za 60 min

Jan

Wizualizacje fotorealistyczne | Blender3D + Cycles

30 zł
za 60 min

Patrycja

Nauczę od podstaw Archicada, Autocada

Jestem studentką broniącą pracy inżynierskiej na PB, kierunek architektura. Nauczę Cię od podstaw Archicada i Autocada, oba programy są niemal podstawą do projektowania i wyrysowywania. Moje umiejętności s . . .

35 zł
za 60 min

Władysław

Architektura: pomoc w zaliczeniu oraz korepetycje

Dzień dobry , jestem absolwentem szkoły wyższej w Warszawie, kierunek architektura. Oferuję pomóc w zaliczeniu przedmiotów takich jak : projektowanie , projektowanie wnętrz , projektowanie urbanistyczne i in . . .

50 zł
za 60 min