Ogłoszenia

Architektura

Maciej

Projekty/Archicad/Autocad/Rhinoceros/3dsmax+Coronarender/photoshop

Korepetycje od podstaw z wymienionych w tytule programów, pomoc szczególnie przy archicadzie w rozwiązywaniu problemów.  Pomoc/tworzenie projektów na bazie tych programów. Zapraszam, chętnie pomogę ;) . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z AutoCada, zapraszam!

Cześć! Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury. Od 7 lat pracuję jako architekt. Chętnie pomogę w nauce Autocada od podstaw jak i w projektach kreślonych za pomocą tego program . . .

50 zł
za 60 min

Archicad i inne programy

Pomogę w nauce programu archicad i inne.W razie pytań proszę dzwonić 790 323 666 . . .

30 zł
za 45 min

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min Zajęcia i konsultacje dostępne również w w . . .

50 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetycje ArchiCad Artlantis

Korepetycje z programu do projektowania ArchiCad i z prgramu do fotorealistycznych wizualizacji Artlantis.  Posiadam wysoką wiedzę w wyżej wymienionych programach jak i w udzielaniu korepetycji (staż 6 lat . . .

50 zł
za 60 min

Bartek

AutoCAd / ArchiCAD / Photoshop / Corel / Sketch UP -Warszawa i okolice z dojazdem / Cała Polska (I also teach in EN)

Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej - Inżynierem Architektem - z ponad 15 letnim doświadczeniem na polu udzielania korepetycji min. z różnych programów doprojektowania ( również z Mechaniki Budow . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje AutoCAD, Photoshop, SketchUp

Oferuję korepetycje z powyższych programów na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Możliwy dojazd za dopłatą. . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

Kurs rysunku odręcznego i malarstwa w Rzeszowie dla kandydatów na studia architektoniczne i plastyczne.

Kurs rysunku | Zapisy na rok 2019/20  ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z RYSUNKU I MALARSTWA DO NASZEGO STUDIA. Prowadzimy studio otwarte. Z każdym indywidualnie ustalamy częstotliwość (można przychodzić parę ra . . .

300 zł
za miesiąc

Bartłomiej

Przedmioty budowlane - pomoc

Oferuję pomoc z przedmiotów: - konstrukcje stalowe, konstrukcje betonowe - budownictwo ogólne - przedmioty specjalności drogowej - instalacje sanitarne - technologia i organizacja budowy . . .

30 zł
za 60 min

Jan

Rysunek techniczny CAD | Draftsight

Cześć,  To ogłoszenie jest skierowane do osób chcących poznać sprawne sposoby kreślenia projektów architektonicznych, rysunków technicznych 2D i 3D w oprogramowaniu typu CAD.  Zapraszam,  . . .

30 zł
za 60 min