Ogłoszenia

Architektura

Tomasz

Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

 Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje proj . . .

67 zł
za 45 min

Aleksandra

Nauka Rysunku Architektonicznego Online

Witam! Jestem studentką Politechniki Krakowskiej. Dostałam się na uczelnię ze świetnym wynikiem oraz zdałam pierwszy rok z piątką na koniec. Chciałabym pomóc w przygotowaniach do egzaminu z rysunku który . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program o . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Nauka programów: Revit, AutoCAD, SketchUp, Lumion, Vectorworks

Dzień dobry! Z wykształcenia jestem architektem i chętnie podejmę się udzielenia korepetycji z programów Revit, AutoCAD, SketchUp, Lumion, Vectorworks. We wszystkich z nich mam doświadczenie na studiach i w . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Przygotowanie do egzaminu na studia z architektury

Dzień dobry! Z zawodu jestem architektem, chętnie podejmę się kompleksowego przygotowania na studia z Architektury: rysunek sztalugowy, perspektywa, aksonometria, geometria wykreślna. Zajęcia mogą się odb . . .

70 zł
za 60 min

Maciej

Archicad/Autocad/Rhinoceros/3dsmax+Coronarender/photoshop

Cześć! Chętnię pomogę Ci z wyżej wymienionymi programami. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nimi oprowadzę Cię w twoim tempie po interfejsie. Jeśli natomiast masz jakiś problem do rozwiązania, śmiał . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z AutoCada, zapraszam!

Cześć! Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury. Od 7 lat pracuję jako architekt. Chętnie pomogę w nauce Autocada od podstaw jak i w projektach kreślonych za pomocą tego program . . .

50 zł
za 60 min

Archicad i inne programy

Pomogę w nauce programu archicad i inne.W razie pytań proszę dzwonić 790 323 666 . . .

30 zł
za 45 min

Marta

Zajęcia plastyczne ON-LINE , rysunek, malarstwo, architektura

DZIEDZINY : malarstwo, rzeźba, rysunek, batik, projektowanie, film, historia sztuki, kolaż, inne TERMINY : do uzgodnienia CENA : 50 zł/60 min Zajęcia i konsultacje dostępne również w w . . .

50 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetycje ArchiCad Artlantis

Korepetycje z programu do projektowania ArchiCad i z prgramu do fotorealistycznych wizualizacji Artlantis.  Posiadam wysoką wiedzę w wyżej wymienionych programach jak i w udzielaniu korepetycji (staż 6 lat . . .

50 zł
za 60 min