Ogłoszenia

Fitness

Anna

Układam jadłospisy i plany żywieniowe, pomagam w pracach zaliczeniowych i projektach związanych z dietetyką

100 zł
za 60 min

Anna

Prywatne zajęcia z Pilatesu

Prywatne zajęcia z pilatesu pomagają skupić się na technice i dostosowaniu ćwiczeń do Twojego ciała. Trening po dokładnej rozmowie jest przygotowany w taki sposób by przynosił jak największe korzyści. Sp . . .

60 zł
za 60 min

Rozciągniecie, gymnastyka,

Pomogę każdemu kto chce zrobić sobie stretching, gimnastykę lub po prostu wykonać zestaw ćwiczeń poprawiających swoje zdrowie . . .

30 zł
za 60 min

Łukasz

Pomogę Ci zacząć biegać i ćwiczyć! Doradzę suplementację i zmotywuję!

Osobisty Trener Biegania i Konsultant ds. Zdrowego Stylu Życia Myślisz o rozpoczęciu biegania, ale nie wiesz, jak zacząć? Chcesz przygotować się do swojego pierwszego półmaratonu, maratonu? A może po . . .

50 zł
za 60 min

Nina

Masaż i rehabilitacja dla dzieci

Cześć , Nazywam się Alex i jestem z zawodu masażysta z doświadczeniem , jestem prawie fizjoterapeuta , anatomia i fizjologia człowieka jest moim przeznaczeniem lubię pracować z dziećmi i widzę swoją przys . . .

100 zł
za 60 min

Jan

Karate, tae bo aerobic , kursy instruktora samoobrony sportowe lekcje, kursy, treningi, warsztaty

Zajęcia sportów walki oraz kursy instruktora samoobrony oferuje wieloletni trener sportów walki z duzżym doświadczeniem pedagogicznym. Jesten nauczycielem dyplomowany wf oraz trenerem karate oraz samoobrony. Za . . .

90 zł
za 50 min

Miriam

Trener akrobatyki, gimnastyki,cheerleadingu

Hejka, jestem trenerem od ponad 3 lat. Sama ten sport trenuję od 14 lat.  . . .

100 zł
za 60 min

Ania

TRENERKA TWOJEGO PSIAKA I CIEBIE

Zaplanuj aktywność dla siebie i pupila. Spotkania indywidualne i grupowe. Aktywny plan odchudzenia swojego pupila i aktywny plan poprawienia swojej kondycji i wyglądu, niewielkim kosztem. Dwa w jednym - regul . . .

120 zł
za 60 min