Ogłoszenia

Historia

Julia

Egzaminator maturalny - Przygotowanie do matury z historii na poziomie rozszerzonym

Witam serdecznie i zapraszam do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez egzaminatora maturalnego. Oferuję kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z historii na poziomie rozszerzonym. Zajęcia pro . . .

45 zł
za 90 min

Piotr

Korepetycje z historii

Mogę pomóc ci w przyswojeniu wiedzy z historii. Dwa lata temu pisałem maturę z tego przedmiotu. Udowodnie ci, że historia wcale nie jest taka straszna ;) . . .

35 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z Historii - nadrobimy wszystkie zaległości

Cześć! Jestem studentem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Historią interesuje się od zawsze. Byłem również dwukrotnym laureatem i jednokrotnym finalistą z olimpiady historycznej oraz wielokrotnym . . .

65 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje. Udzielę korepetycji i pomogę w odrabianiu zadań domowych.

Jestem 20-letnią studentką Dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie pomogę w nauce bieżącej i odrabianiu zadań domowych z przedmiotów historia, polski, angielski (na poziomie 4-8 . . .

50 zł
za 60 min

Dominik

KOREPETYCJE Z HISTORII ONLINE

Planujesz dobrze zdać maturę z historii? Interesujesz się historią i chcesz szerzej zgłębić wiedzę niż w szkole? Masz problem ze sprawdzianami i kartkówkami? Od wielu lat pasjonuję się historią, . . .

55 zł
za 60 min

Piotr

Student prawa pomoże w zajęciach z historii

Czesc,  jako absolwent profilu z rozszerzona historią, dwóch semestrach historii na prawie oferuje pomoc w zadaniach z historii.  Cena do negocjacji . . .

36 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje z historii do kartkówek, sprawdzianów i matury

Szanowni Państwo/ Uczniowie Chętnie udzielę korepetycji z historii. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to prosty przedmiot, ale jestem zdania że można łatwo do niego zachęcić. Chętnie pomogę z nau . . .

45 zł
za 60 min

Izabela

Korepetycje z historii

Udzielam korepetycji z historii. Możliwość zajęć online lub u korepetytora. Cena za godzinę - 50zł. Jeżeli masz trudności z tym przedmiotem lub ciekawi Cię - serdecznie zapraszam:). Proszę o kontakt tele . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z historii

Potrzebujesz pomocy z historii, a może chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu? Jako student drugiego roku historii (Uniwersytet Jagielloński) nie tylko zaproponuję ci szlifowanie suchych faktów historyc . . .

50 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje Historia, WOS - egzaminy, konkursy matura (szkoła podstawowa i średnia)

Oferuję korepetycje dla młodzieży szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, dostosowane do wiedzy ucznia i jego umiejętności. Wobec słabszych uczniów stosuję metody aktywizujące i środki dydaktyczne mają . . .

50 zł
za 60 min