Ogłoszenia

Historia

Stanisław

OLIMPIADY i KONKURSY HISTORYCZNE spersonalizowane przygotowanie

KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE do WSZELKICH OLIMPIAD I KONKURSÓW HISTORYCZNYCH Cześć! Nazywam się Stanisław i jestem uczniem Gdyńskiej Trójki - PIĄTEJ najlepszej szkoły w Polsce i 1 w województwie pomors . . .

80 zł
za 60 min

Katarzyna

Matura rozszerzona z Historii.

Profesjonalne przygotowanie do matury z HISTORII . Egzaminator OKE . . .

100 zł
za 60 min

Aleksander

Historia korepetycje Bydgoszcz

Oferuję korepetycje z historii w Bydgoszczy Miedzyń i okolice. Jestem absolwentem wydziału historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajęcia wyłącznie bezpośrednio z dojazdem do ucznia. Pozos . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z historii. NISKA CENA!

Witam, Bardzo chętnie udzielę korepetycji z historii na poziome szkoły podstawowej (do 8 klasy włącznie). Na swoich lekcjach skupiam się głównie na chronologicznym opisywaniu epok od starożytności aż do . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje z Historii/WOS w pełnym zakresie. Pierwsza lekcja Gratis.

Dzień Dobry. Proponuje Państwu korepetycje z Historii oraz WOS dla wszystkich poziomów nauki oraz pełnym zakresie dydaktycznym. Mam duże doświadczenie zwłaszcza w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. Uko . . .

35 zł
za 60 min

Szymon

Historia - korepetycje

Korepetycje z historii: - przygotowanie do egzaminu osmoklasisty/matury  - pomoc z bieżącym materiałem - nauka pisania prac historycznych/rozprawek/esejów . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z historii

*z uwagi na obecną sytuację zajęcia przeprowadzane są zdalnie: zoom/skype/discord* Jestem tegoroczną maturzystką :) Pomagałam w nauce mojej siostrze ciotecznej, a wcześniejsze korepetycje działały na zasa . . .

30 zł
za 60 min

Robert

korepetycje historia Radzymin

Pomoc w zadaniach z zakresu historii pomoc nauka dysleksja Zakres: Szkoła podstawowa Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych z historii (w ciągu roku szkolnego oraz w ferie) Oferuję również korepetycje z . . .

80 zł
za 60 min

Łukasz

Korepetycje z historii online

Cześć, jestem 17 letnim pasjonatem historii. Szczególnie interesuje mnie okres starożytności, który w szkołach jest często niestety omawiany w minimalnym stopniu. Lekcje opierają się przede wszystkim na ro . . .

50 zł
za 50 min

Wioleta

Korepetycje / przygotowanie do egzaminu maturalnego WOS / Historia

Jestem studentką IV roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim.  Pomagam w systematycznej nauce oraz przygotowaniach do egzaminu maturalnego z rozszerzonej historii oraz wos-u.  Jeśli chcesz pozyskać wiedz . . .

40 zł
za 60 min