Ogłoszenia

Historia

Nauczyciel

Korepetycje z historii

Doświadczony nauczyciel oferuje pomoc w opanowaniu bieżącego materiału i przygotowanie do matury z historii. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. . . .

50 zł
za 60 min

Julia

HISTORIA NA 5 również online

jestem studentką 2 roku prawa na uczelni WSB kontakt z dziećmi nie sprawia mi kłopotu, ponieważ udzielałam wcześniej korepetycji oraz mam czwórkę młodszego rodzeństwa zdawałam rozszerzoną maturę z hi . . .

45 zł
za 60 min

Joanna

Historia - pomoc dla uczniów podstawówki, liceum, matura

Oferuję przygotowania do matury z historii, pomoc na poziomie liceum oraz szkoły podstawowej. Praca będzie odbywać się w przyjemnej atmosferze w formie dostosowanej do potrzeb ucznia, z możliwością sprawdzani . . .

50 zł
za 60 min

Ola

Nauka historii

Zapraszam do siebie na korepetycje z historii  . . .

50 zł
za 60 min

Sandra

Korepetycje z historii na poziomie podstawowym.

Dzień dobry! Z chęcią udzielę korepetycji z historii uczniom, którzy potrzebują pomocy w szkole. Pomogę w nadrobieniu i zrozumieniu materiału. Nr telefonu: 517458470 . . .

30 zł
za 60 min

Mariusz

Historia

Eseje, referaty,prace zaliczeniowe a także korepetycje. i przygotowywanie do egzaminów..Szybko i skutecznie. . . .

40 zł
za 60 min

Daniel

KRÓTKO I SOLIDNIE

Jestem uczniem klasy 8 (za kilka miesięcy 1 klasy liceum). Zawsze byłem zainteresowany historią i chętnie się jej uczyłem co skutkuje bardzo dobrymi wynikami (jestem uczniem szóstkowym). Jednak będę nauczać . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z historii, History SL i HL

Dzień Dobry! Udzielam korepetycji z historii z poziomu podstawowego i rozszerzonego, również na profilu międzynarodowym. Zdawałam maturę międzynarodową z tego przedmiotu na poziomie rozszerzonym, a nabytą . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Szybka powtórka maturalna z WOSu i Historii

Oferuję szybką powtórkę przed egzaminem maturalnym z WOSu, historii i ewentualnie języka polskiego. Jestem także gotowy do przygotowywania ucznia z bieżącego materiału. Korepetycje prowadzę spokojnie i dos . . .

40 zł
za 60 min

Miłosz

Korepetycje z sensem! Pomoc w nauce! Matura Historia

 Twoje dziecko ma zaległości, nie radzi sobie w szkole lub chce sprawnie przygotowywać się do nauki? Świetnie trafiłeś! Oferuję korepetycje z historii w klasach 5 - 8, także w ramach przygotowania do . . .

40 zł
za 60 min