Ogłoszenia

Historia

Daniel

Naucz się języka starożytnego Egiptu i hieroglifów od profesjonalisty!

Naucz się starożytnego Egiptu i jego pisma hieroglificznego od profesjonalisty z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i badaniach w środowisku akademickim i zawodowym! Otwórz drzwi do języka liczącego 400 . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Nauczyciel 20 letnim doświadczeniem!

Nauczyciel historii z 20 letnim  stażem  mający w dorobku laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych , oferuje korepetycje z zakresu przygotowania do konkursów, egzaminów, opanowaniu bieżącego . . .

80 zł
za 60 min

Izabela

Korepetycje z Historii

Witaj, nazywam się Izabela.  Obecnie jestem studentką Historii II stopnia na Uniwersytecie w Białymstoku, ponadto jestem absolwentką Historii I st. i Studiów Wschodnich na Wydziale Historii na Uniwersytec . . .

30 zł
za 60 min

Korepetycje Historia

Dzień dobry Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zapraszam serdecznie na korepetycje z HISTORII (w tym przygotowanie do matury, egzaminów zgodnie z najnowszą podstawą programową) oraz na . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Historia

Chętnie pomogę w przygotowaniu do matury z historii oraz pomogę w bieżącej nauce, także w szkole podstawowej.  Jestem absolwentką politologii, zakres mojej wiedzy przekracza więc podstawę programową, . . .

40 zł
za 60 min

Wojciech

Absolwent SGH pomoże w nauce historii

Absolwent SGH, a wcześniej klasy humanistycznej w Liceum chętnie pomoże zarazić pasją do historii uczniów od poziomu szkoły podstawowej do poziomu liceum. Korzystam z autorskich materiałów, które dostosowu . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje historia Warszawa

Jestem studentem III roku historii na Uniwersytecie Warszawskim. Zapraszam na korepetycje z historii dla wszystkich klas, również przygotowanie do matury. Bezstresowa atmosfera, własne metody pracy, eliminacja . . .

50 zł
za 60 min

Constance

Rozkwitnij w Nauce: Profesjonalne Korepetycje z Pasją

Opis Usług: Szukasz skutecznych korepetycji, które zapewnią Ci sukces w nauce? Firma Constance to miejsce, gdzie Twoje naukowe aspiracje stają się rzeczywistością. Specjalizujemy się w korepetycjach z ma . . .

45 zł
za 45 min

Anna

Korki z historii

 Nazywam się Anna, mam 12 lat, jestem w ósmej klasie (w ED, więc zajęcia w ciągu dnia to nie problem). Historia to moja pasja i uwielbiam się nią dzielić. Uważam, że przedstawianie historii jako zbió . . .

50 zł
za 60 min

Rozwijamy

Korepetycje z historii Rawa Mazowiecka w Rozwijamy

Zapraszamy na korepetycje z historii uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą w bieżącej nauce oraz przygotowaniu do egzaminów. Zajęcia od 170 złotych miesięczn . . .

170 zł
za miesiąc