Cena / za 60 min 45 zł
Lekcje online Tak
Miasto Kraków
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Język czeski
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Korepetycje z języka czeskiego od Czecha

Jestem native speakerem i korepetytorem języka czeskiego. Oferuję lekcje języka czeskiego uczniom na wszystkich poziomach i w każdym wieku. Mówię po polsku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka na różnych poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych z dorosłymi, z nauczaniem przez Skype, albo osobiscie z uczniem (Poznań, Warszawa).

Posiadam własne materiały do nauki. Oferuję Państwu pomoc z zakresu nauki samego języka, jak również przy konsultacjach, tłumaczeniach oraz wszelkich pracach pisemnych. Do zobaczenia i usłyszenia.   

Możemy zacząć od podstaw, przerabiać zagadnienia gramatyczne lub tematy związane z przedmiami z szkoły podstawowej (liceum, uniwersytetu). Można również skupić się na mówieniu i ćwiczyć rozmowę na różne tematy. Mam różne materiały, z których możemy korzystać. Wielu fałszywych początkujących odkrywa, że ​​ich umiejętności językowe są w rzeczywistości lepsze, niż im się wydaje, i potrzebują kogoś, kto poprawi ich błędy, wymowę i wyjaśni pozornie nielogiczną gramatykę. Możemy zrobić to wszystko, a nawet więcej.