Ogłoszenia

Język polski

Kkkkkkk

Z polskiego na nasze i z naszego na polski – lekcje, matura,...

Z polskiego na nasze i z naszego na polski – lekcje, matura, egzaminy!!! Zapraszam na profesjonalne, przystępne i ciekawe korepetycje z języka polskiego uczniów liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej, którzy . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Terapia dysleksji skierowana jest do dzieci z tzw. grupy „ry...

Terapia dysleksji skierowana jest do dzieci z tzw. grupy „ryzyka dysleksji” (wiek przedszkolny i wczesnoszkolny) oraz dzieci ze zdiagnozowaną dysleksją, bądź wyraźnymi trudnościami związanymi z czytaniem, . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem aktywną zawodowo nauczycielką, a także doktorantką na...

Jestem aktywną zawodowo nauczycielką, a także doktorantką na Wydziale Polonistyki UW. Od ośmiu lat skutecznie przygotowuję do części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego oraz do ustnej i pisemnej egzaminu ma . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Pomoc przy pisaniu prezentacji maturalnej, dowolny temat, sz...

Pomoc przy pisaniu prezentacji maturalnej, dowolny temat, szybko, profesjonalnie. . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Pisanie prac: maturalnych, licencjackich, magisterskich. Zak...

Pisanie prac: maturalnych, licencjackich, magisterskich. Zakres: filologia polska, filologia angielska, pedagogika. Cena do uzgodnienia, uzależniona od profilu pracy oraz wytycznych promotora. E – mail: nazgul347@ . . .

35 zł
za 60 min

Iza

Jestem absolwentką Filologii Polskiej UWr oraz Kolegium Nauc...

Jestem absolwentką Filologii Polskiej UWr oraz Kolegium Nauczycielskiego z kierunkiem terapia pedagogiczna.Jestem otwarta i komunikatywna.Pomogę zarówno przy bieżących problemach z przedmiotem jak i dobrze przyg . . .

25 zł
za 60 min

Maja

Studentka prawa i stosunków międzynarodowych udzieli korepet...

Studentka prawa i stosunków międzynarodowych udzieli korepetycji z języka polskiego. Posiadam materiały dodatkowe, jestem cierpliwa i umiem tłumaczyć. Korepetycji udzielam od trzech lat. Przygotowuję do matury . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Absolwentka filologii polskiej udzieli korepetycji z języka ...

Absolwentka filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego na wszystkich poziomach edukacyjnych. Oferuję przygotowanie do egzaminów, poprawek, pisanie wypracowań, pomoc w odrabianiu prac domowych, uzup . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Studentka rehabilitacji chętnie pomoże w przygotowaniach do ...

Studentka rehabilitacji chętnie pomoże w przygotowaniach do egzaminów,zaliczeń i MATURY z polskiego. Dobre referencje !!!606-421-940 . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Jestem nauczycielem mianowanym z kilkuletnim doświadczeniem....

Jestem nauczycielem mianowanym z kilkuletnim doświadczeniem.Przygotowuję uczniów do egzaminu gimnazjalnego oraz sprawdzianu po klasie szóstej, pomagam w odrabianiu prac domowych i przygotowaniu do sprawdzianów.C . . .

25 zł
za 60 min