Ogłoszenia

Język polski

Paulina

Język polski

Wolne miejsca na kurs ósmoklasisty i kurs maturalny 2022. https://www.youtube.com/watch?v=rJtNkuXHUjc&ab_channel=Egzamin%C3%93smoklasisty Zapraszam serdecznie na skuteczne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO. . . .

100 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje z języka polskiego i historii/przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/pomoc w pisaniu wypracowań

Cześć, Nazywam się Kacper i jestem uczniem klasy 3 liceum. Jestem wielkim pasjonatem języka polskiego oraz historii. Od dwóch lat pomagam uczniom w nadrobieniu zaległości z gramatyki, czy wiedzy potrzebn . . .

30 zł
za 60 min

Daria

Pomoc w pisaniu prac

Jestem absolwentką filologii polskiej. Pomogę napisać pracę z języka polskiego i innych przedmiotów. Szkoła podstawowa i średnia.  . . .

30 zł
za 45 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI. Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnej komisji egzaminacyjnej, pracuję także jako egzaminator ósmoklasisty Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Z suk . . .

60 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, JĘZYK POLSKI

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI. Z sukcesem przygotowuję do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych i . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje

Jestem studentką piątego roku prawa i drugiego studiów azjatyckich na Uniwersytecie Łódzki. Oferuję korepetycje z dojazdem do ucznia z języka polskiego, angielskiego, historii i WOS-u. Przygotowuję do egzami . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces!

Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces! Witam uczniów oraz rodziców! Nazywam się Ola, jestem absolwentką kierunku prawno-biznesowego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  . . .

60 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka polskiego z doktorem nauk humanistycznych

W nowym roku szkolnym naprawdę nie wiemy, co nas czeka… Nauczanie w trybie stacjonarnym, zdalnym czy rotacyjnym? I przede wszystkim, na ile taka dydaktyka okaże się efektywna? Tymczasem wyniki ostatnich . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje z języka polskiego - przygotowanie do matury

Brak miejsc. Zapraszam od lipca. #pomagam nie szkodzę POMAGAM: Udzielając korepetycji NIE SZKODZĘ: Nie rozwiązuję zadań Nie piszę prac zaliczeniowych Nie przygotowuję gotowych pro . . .

60 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje z języka polskiego

Szanowni Państwo, nazywam się Klaudia Skupnik i studiuję polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem na piątym oku i mam tytuł licencjata. Od czterech lat udzielam korepetycji z języka polskiego. Czego . . .

50 zł
za 60 min