Ogłoszenia

Język polski

Wojciech

Korepetycje z języka polskiego z doktorem nauk humanistycznych

W nowym roku szkolnym naprawdę nie wiemy, co nas czeka… Nauczanie w trybie stacjonarnym, zdalnym czy rotacyjnym? I przede wszystkim, na ile taka dydaktyka okaże się efektywna? Tymczasem wyniki ostatnich . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje z języka polskiego. Magister filologii polskiej przygotuje do matury, poprawek, egzaminów.

Zapraszam na lekcje przez cały rok! Magister filologii polskiej z ukończoną specjalizacją nauczycielską i edytorską udzieli korepetycji z języka polskiego, przygotuje do matury na poziomie podstawowym i ro . . .

60 zł
za 60 min

Klaudia

Korepetycje z języka polskiego

Szanowni Państwo, nazywam się Klaudia Skupnik i studiuję polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem na czwartym roku i mam tytuł licencjata. Od trzech lat udzielam korepetycji z języka polskiego. Czego . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO z elementami edukacji artystycznej + redakcja i korekta prac

KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO z elementami edukacji artystycznej  dla uczniów i uczennic liceum i szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminów, nauka redakcji tekstu W skrócie: Uczę, jak red . . .

80 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu l . . .

60 zł
za 60 min

Renata

Najskuteczniejsze korepetycje z j. polskiego w Gdańsku

Nazywam się Renata Wojnicz. Jestem nauczycielem dyplomowanym pracującym w zawodzie od dwudziestu lat i mającym uprawnienia egzaminatora. Uczę języka polskiego, prowadzę rewalidację i zajęcia z terapii pedag . . .

35 zł
za 60 min

Józef

KOREPETYCJE z j. polskiego dla obcokrajowców - mgr polonistyki.

Udzielę korepetycji z j. polskiego. Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców, w zakresie konwersacji, a także zasad gramatycznych  niezbędnych w poprawnym operowaniu językiem w . . .

25 zł
za 45 min

Magdalena

Korepetycje - język polski

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Stosunki międzynarodowe i Lingwistyka oraz studentka prawa skutecznie udziela korepetycji z języka polsku. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz . . .

55 zł
za 60 min

Katarzyna Kucharska

MATURA Z JĘZYKA POLSKIEGO

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu z Opowiadaczem! Opowiadacz to ktoś, kto w sposób wyczerpujący przedstawia fabułę książki. Tym razem Opowiadacz zaprasza Was do zapoznania się z . . .

85 zł
za 90 min

ElŻbieta

JĘZYK POLSKI - MATURA, EGZAMINY, KOREPETYCJE

Wieloletnia nauczycielka języka polskiego z dużymi osiągnięciami dydaktycznymi, doskonałą znajomością najnowszej podstawy programowej i bogatym warsztatem pracy przygotuje profesjonalnie do egzaminów na każ . . .

80 zł
za 60 min