Ogłoszenia

Język polski

Martyna

Korepetycje z j. polskiego :)

Cześć! Oferuję zajęcia z j. polskiego, szczegóły poniżej :) JAK : Możemy iść schematem lub ustalić nowe zasady nauki i zajęć. Jeśli potrzebujesz mnie do pomocy przy maturze, poćwiczymy na arkuszach, . . .

70 zł
za 60 min

Izabela

korepetycje z języka polskiego

Nauczycielka języka polskiego z dużym doświadczeniem udzieli korepetycji uczniom na każdym etapie edukacyjnym (szkoła podstawowa, szkoła średnia). Jestem egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty, dokt . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje język polski -matura/egzamin 8 klas

Jestem czynnym nauczycielem,ukończyłam Uniwersytet Śląski, a obecnie pracuję jako polonista w szkole podstawowej oraz szkole prywatnej przygotowując uczniów do matur w nowej formule. Oferuję pomoc w korekcie . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

[ONLINE] Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty! +korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej

Dzień dobry, z przyjemnością udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkół podstawowych. Przygotuję do sprawdzianów, omówię lekturę, pomogę w nauce problematycznego materiału, a także w napisa . . .

80 zł
za 60 min

Agnieszka

Nie taki polski straszny

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

55 zł
za 60 min

Dorota

Język polski szkoła średnia, matura poziom podstawowy i rozszerzony, egzamin ósmoklasisty - online lub z dojazdem!

Udzielam korepetycji z jęz. polskiego on line lub stacjonarnie na terenie Warszawy z zakresu szkoły średniej i przygotowania do matury oraz starszych klas szkoły podstawowej i przygotowania do egzaminu 8-klasist . . .

80 zł
za 90 min

Zuzanna

Korepetycje z języka polskiego SZKOŁA ŚREDNIA

Cześć, zapraszam uczniów LICEUM i TECHNIKUM (poziom podstawowy i rozszerzony) na korepetycje z języka polskiego. 😊 Pomogę: opracować i zrozumieć problematykę utworu, stworzyć konspekt wypracowania, przy . . .

55 zł
za 60 min

Michał

język polski - egzamin ósmoklasisty i matura

Jestem doktorem nauk humanistycznych z uprawnieniami do nauczania języka polskiego. Mam także ukończone studia podyplomowe z administracji publicznej.  Udzielam korepetycji z zakresu języka polskiego& . . .

60 zł
za 45 min

Adrianna

Korepetycje u nauczycielki języka polskiego

Udzielę korepetycji z języka polskiego, zarówno online, jak i w domu ucznia lub u mnie (mieszkam na poznańskich Jeżycach). W swoim doświadczeniu jako korepetytor mogę się pochwalić między innymi przygotowa . . .

60 zł
za 60 min