Ogłoszenia

Język polski

Barbara

Korepetycje online z języka polskiego

Udzielę korepetycji online z języka polskiego. Proszę o kontakt mailowy lub sms-owy. Mail: barbarabiskupska@gmail.com; tel. 512439842 . . .

35 zł
za 45 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

46 zł
za 60 min

Katarzyna

Nauczyciel z doświadczeniem przygotuje do egzaminu ósmoklasisty

Czynny nauczyciel z pasją i doświadczeniem, magister polonistyki, zaprasza uczniów na indywidualne lekcje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oraz utrwalające bieżący materiał. W prosty sposób przeds . . .

50 zł
za 60 min

Mariusz

Język polski dla maturzystów i ósmoklasistów

Witam Poprowadzę zajęcia programowe lub w wybranej formie na następujące tematy: -rozprawka na poziomie podstawowym i rozszerzonym -czytanie tekstu ze zrozumieniem -przerabianie zadań z arkuszy egzaminacyjnych n . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z języka polskiego

     Jeśli pragniesz: przygotować się do matury z języka polskiego, egzaminu ósmoklasisty, omówić lektury, motywy literackie, nauczyć się  pisać rozprawki maturalne i gimnazjaln . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje ONLINE! język polski

Cześć, jestem tutaj, aby nauka stała się dla Ciebie przyjemnością:) Udzielę korepetycji z języka polskiego, więc jeśli masz problem z pisaniem opowiadań, rozprawek, przyswojeniem lektur, chcesz przygotowa . . .

50 zł
za 60 min

Galileusz

Język Polski - Galileusz Lublin

Język Polski W zależności od życzenia klienta w trakcie zajęć realizowany może być materiał sugerowany przez korepetytora lub wskazany przez klienta. Przygotowujemy uczniów na każdym etapie szkoły od . . .

59 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje języka polskiego z pisarką

Witam,  Jestem dziewiętnastoletnią absolwentką liceum o profilu humanistycznym, autorką książki "Niebezpieczna Gra" wyd. Novae Res) oraz przyszłą studentką wydziału prawa.  Chętnie przygotu . . .

40 zł
za 60 min

Margarita

Język polski korepetycje EGZAMIN ÓSMOKLASISTY testy predyspozycji zawodowych

Zapraszam: - uczniów kl. 4-7 na zajęcia z języka polskiego przygotowujące do lekcji bieżących - cena 50 zł/h; - uczniów kl. 8 na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - cena 65 zł/h; - uc . . .

65 zł
za 60 min

Samanta

Korepetycje z języka polskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/matury, zajęcia dla osób w ED

_Uczę, jak być krytycznym odbiorcą i twórcą kultury oraz otaczającego świata.Zwracam uwagę na stan psychiczny i emocjonalny osoby, z którą pracuję. Słucham, wspieram, uczę, bawię. Mam doświadczenie w . . .

100 zł
za 50 min