Ogłoszenia

Język polski

Galileusz

Język Polski - Galileusz Lublin

Język Polski W zależności od życzenia klienta w trakcie zajęć realizowany może być materiał sugerowany przez korepetytora lub wskazany przez klienta. Przygotowujemy uczniów na każdym etapie szkoły od . . .

59 zł
za 60 min

Aleksandra

Lekcje języka polskiego z pisarką

Witam,  Jestem dziewiętnastoletnią absolwentką liceum o profilu humanistycznym, autorką książki "Niebezpieczna Gra" wyd. Novae Res) oraz przyszłą studentką wydziału prawa.  Chętnie przygotu . . .

40 zł
za 60 min

Margarita

Język polski korepetycje EGZAMIN ÓSMOKLASISTY testy predyspozycji zawodowych

Zapraszam: - uczniów kl. 4-7 na zajęcia z języka polskiego przygotowujące do lekcji bieżących - cena 50 zł/h; - uczniów kl. 8 na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty - cena 65 zł/h; - uc . . .

65 zł
za 60 min

Samanta

Korepetycje z języka polskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/matury, zajęcia dla osób w ED

_Uczę, jak być krytycznym odbiorcą i twórcą kultury oraz otaczającego świata.Zwracam uwagę na stan psychiczny i emocjonalny osoby, z którą pracuję. Słucham, wspieram, uczę, bawię. Mam doświadczenie w . . .

100 zł
za 50 min

Paulina

Język polski

Wolne miejsca na maturę 2021. Zapraszam serdecznie na skuteczne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO. Posiadam 7 - letnie doświadczenie w nauczaniu, podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, tłumaczę w sp . . .

100 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje z języka polskiego i historii/przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty/pomoc w pisaniu wypracowań

Cześć, Nazywam się Kacper i jestem uczniem klasy 3 liceum. Jestem wielkim pasjonatem języka polskiego oraz historii. Od dwóch lat pomagam uczniom w nadrobieniu zaległości z gramatyki, czy wiedzy potrzebn . . .

30 zł
za 60 min

Daria

Pomoc w pisaniu prac

Jestem absolwentką filologii polskiej. Pomogę napisać pracę z języka polskiego i innych przedmiotów. Szkoła podstawowa i średnia.  . . .

30 zł
za 45 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI. Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnej komisji egzaminacyjnej, pracuję także jako egzaminator ósmoklasisty Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Z suk . . .

60 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY, JĘZYK POLSKI

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI. Z sukcesem przygotowuję do egzaminów maturalnych (egzamin ustny i pisemny), pomagam w pisaniu prac, uzupełnianiu braków, przygotowuję do egzaminów poprawkowych i . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje

Jestem studentką piątego roku prawa i drugiego studiów azjatyckich na Uniwersytecie Łódzki. Oferuję korepetycje z dojazdem do ucznia z języka polskiego, angielskiego, historii i WOS-u. Przygotowuję do egzami . . .

50 zł
za 60 min