Informacje:
Wykształcenie: Wyższe
Zapraszam do nauki gry na gitarze basowej....
Zapraszam do nauki gry na gitarze basowej.
Podobne ogłoszenia
Szymon
Lekcje gry na perkusji od podstaw! | Absolwent Szkoły Muzycznej (Dzieci i początkujący)
100 zł
Gliwice
Anna
Nauka śpiewu,gry na gitarze,ukulele,pianinie dla dzieci i dorosłych
100 zł
Toruń
Piotr
Nauka gry na pianinie, gitarze, tworzenie muzyki, gra ze słuchu, produkcja muzyczna. Aranżer z 20-letnim doświadczeniem
100 zł
Dąbrowa Górnicza
Michał
Akademia Mistrzów Michał Mroczek - ONLINE, Harmonia, KS, Jazz, Analiza, Formy, Aranżacja, Instrumentacja, Historia Muz.
150 zł
Warszawa