Informacje:
Wykształcenie: Średnie
Witam! Pomimo młodego wieku (16 lat) jestem absolwentem Pańs...
Witam! Pomimo młodego wieku (16 lat) jestem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ludomira Różyckiego w Kielcach, klasy akordeonu.Chętnie przekaże swą wiedzę którą nabyłem przez 6 lat nauki.(nauka na akordeonie klawiszowym i guzikowym)Lekcje odbywać się będą nie opodal Kielc w Słopcu (gmina Daleszyce).Więcej informacji pod numerem telefonu: 663-553-028 lub gg: 6375843 ;)
Podobne ogłoszenia
Szymon
Lekcje gry na perkusji od podstaw! | Absolwent Szkoły Muzycznej (Dzieci i początkujący)
100 zł
Gliwice
Piotr
Nauka gry na pianinie, gitarze, tworzenie muzyki, gra ze słuchu, produkcja muzyczna. Aranżer z 20-letnim doświadczeniem
100 zł
Dąbrowa Górnicza
Michał
Akademia Mistrzów Michał Mroczek - ONLINE, Harmonia, KS, Jazz, Analiza, Formy, Aranżacja, Instrumentacja, Historia Muz.
150 zł
Warszawa
Anna
Nauka śpiewu,gry na gitarze,ukulele,pianinie dla dzieci i dorosłych
100 zł
Toruń